sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 171 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 .... 10 11 12

NIVEA

Her cilt kendine has bir yapıya ve problemlere sahip olmakla birlikte, cilt bakımı da bu hassasiyetlere uygun olarak yapılmalıdır. Etkili formülleri ile her cilt tipine tam olarak ihtiyaç duyduğu etkili bakımı sağlamayı ilke edinmiş, çok geniş bir kullanıcı kitlesine ve tanınırlığa sahip Nivea, cildin pürüzsüz, ışıltılı ve sağlıklı bir güzellikte olmasını sağlayan hassas bir bakım sunarken, cildi temizleyen, besleyen ve koruyan ürünler sunuyor. Uluslararası bir firma olan Beiersdorf firması bünyesinde üretilen Nivea; Kuzey ve Güney Amerika, Arfika, Asya ve Avrupa’da 200’den fazla ülkede değerli ciltlerimizin güzelliğini korumak adına hizmet vermektedir ve uluslararası bir güvenilirlik sunmaktadır.

Sadece ürünlerinde değil sosyal değerlerde de duyarlı ve hassas olan firma yerel ihtiyaçlara odaklı çeşitli sosyal projelerle ailelerin refahını yükseltmeye yönelik çalışmalar sürdürerek markaları ve çalışanları yolu ile ailelere ulaşıyor. Merkezi Almanya Hamburg’da bulunan Nivea, Türkiye’de İstanbul’da Nivea Beiersdorf ofisi ve 100’e yakın çalışanı ile hizmet vermektedir. Tüketicilerle yakın ilişkiler kurarak, tüketici ihtiyaçları ve cilt şikayetleri doğrultusunda sürekli gelişim ve yenilikçi bir politika izleyen firma ve ürünleri 130 senelik cilt bakım deneyimi ile dünyaca kabul görmüş bir kaliteye sahiptir.

1911 senesinde Nivea Creme ürünü piyasaya çıktığından bu yana ürün çeşitliliği katlanarak büyüyen firma, 1922 yılında erkeklere yönelik ürünler üreterek de erkek cilt bakımında da öncülüğünü kanıtladı. İkinci Dünya Savaşının olumsuz etkilerine rağmen sektördeki kararlılığını ve istikrarını sürdüren Nivea 1980 yılında erkekler için büyük bir sorun olan ve cilt konforunu azaltan tıraş sonrası tahriş hissini azaltan alkolsüz After Shave Balsam ile erkek cilt bakımında devrim yarattı ve cilt bakımının cinsiyet ile ilgisi olmadığını kanıtlayarak,1986’da erkeklere has Nivea Men ürünlerini tasarladı. Kadın ve erkek cilt bakımında bir çok problemin çözümünde etkili cilt bakım ürünleri sunan Nivea, Pure& Natural ürün serisi ile binlerce yıldır kullanılan botanik yağlar, bitki ekstreleri, bal ve süt gibi %95’i doğal ya da doğal kaynaklardan temin edilen özel bileşenleri, gelişmiş teknoloji ve yüzyılı aşkın deneyimi ile harmanlayarak kullanıcılarına doğadan gelen mucizevi etkileri tattırıyor. Argan yağı, pardana meyvesi özü, jojoba yağı, papatya özü ve aloe vera gibi şifalı ürünlerin iyişeştirici etkisi ile sağlıklı ve güzel bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Dünya çapında üstünlüğünü kanıtlamış olan Beiersdorf başarılarının temel sebebinin farklı cilt tipleri ve yaş gruplarının ciltle alakalı özel ihtiyaçlarını hedef almak ve yeni biyolojik olanakların sürekli araştırılması olduğunu belirtmektedir. NIVEA ve Eucerin, La Prairie, Labello, 8 × 4 ve Hansaplast / Elastoplast gibi diğer uluslararası markalarla dünya çapında faaliyet gösteren firma moleküler biyologlar, immünologlar ve biyo-kimyagerler gibi konusunda uzman çalışanları ile Hamburg’da bulunan araştırma merkezinde çalışmalarını "cilt için, ciltten öğrenme" mottosuna göre sürdürmektedir.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.