x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Sensodyne
Sırala:
1 2

Sendodyne

Hassas dişler dendiğinde akla gelen ilk markadır Sensodyne. Diş hekimlerinin de tavsiye ettiği marka hassas dişlere karşı özel formülasyonu ile tam bir bakım sağlar. Sensodyne diş fırçaları, diş ipleri, ağız çalkalama sularından oluşan ürün yelpazesi sunan bir markadır. Sensodyne, uygun şekilde kullanımı ile hassas dişlerde gün boyu süren koruma sağlamaya yardım eder.

Sensodyne diş hekimleri tarafından hassas dişler için tavsiye edilmiştir. Sensodyne diş hekimlerinin önerdiği bir markadır. Düzenli kullanımı ile hassas dişlerde sürekli ve gün boyu koruma sağlar.

Hassas dişleriniz varsa Sensodyne gibi yeni bir diş macununa geçmeniz yalnızca gündelik yaşantınızda değil tüm ağız sağlığınızda büyük bir fark yaratacaktır.

Ağız ve diş sağlığı son derece önemlidir. Ancak insanlar diş bakımını her zaman ikinci plana atarlar. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Hayatı doğrudan tehdit etmediği gerekçesi ile gereken önem verilmemektedir.

Sindirim kanalı girişi olan ağız içerisindeki olumsuzluklar diş sağlığının bozulmasına, sindirimin olumsuz olarak etkilenmesine neden olmaktadır. Ağıza alınan besinler çiğnenerek tükürükle karışır ve yutulmaya, sindirime hazır hale getirilir. Tat alma organı olan dilin; çiğneme, yutma, konuşma gibi çok önemli yan görevleri de bulunmaktadır.

Dişlerin besinleri parçalaması ve öğütülmesi görevlerinin yanı sıra konuşmada ve görünümde önemli etkileri vardır. Dişleri eksik olan kişiler bazı sesleri çıkarmada zorluk çekebilirler. Dişlerin gelişim süreci içerisinde ilk çıkan süt dişleri, daha sonra yerlerini kalıcı dişlere bırakır.  

Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Diş eti hastalıkları kimi zaman diş yuvasının bulunduğu çene kemiğinin erimesine kadar ilerleyen bir etki yapabilir.
 
Diş sağlığının bozulması vücuttaki diğer organları da etkileyebilir. Dişler tüm sistemi olumsuz etkileyebilecek sürekli enfeksiyon odağı olabilecek, kalp, böbrek, eklemler vb. yapılarda da önemli sağlık sorunlarına neden olabilmektedirler. Kısaca dişlerde meydana gelen sağlık sorunları enfeksiyonlara kaynaklık edebilirler. Ağızda ve dişlerde yapısal ve işlevsel herhangi bir bozukluğun olmaması, ağız ve dişlerin görevlerini tam olarak yapabilmeleri durumu "ağız ve diş sağlığı”nın varlığını gösterir.

Bu noktada ağız ve diş sağlığını korumamız birincil görevimizdir. Diş ve diş eti bakımını yaparken doğru marka ve düzenli bakım uygulaması yapılmalıdır. Diş hastalıkları ve diş sağlığının korunması açısından erken tanının önemi bilinmektedir. Bu nedenle muayene oldukça önemlidir. Yılda iki kez kontrol gerçekleştirilmelidir.

Diş ve ağız sağlığı için doğru ürün ve düzenli bakım son derece önemlidir. Bu noktada Sensodyne hassas dişlerinizi korumak veya dişlerinizi Asit Aşındırmasının etkilerine karşı korumak istiyorsanız Sensodyne ya da Pronamel diş macunları ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlar.

Sensodyne, hassas dişlere özel diş macunları ve hassas dişler için diğer ağız bakım ürünleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Hassas dişlerde uzun süre koruma için özel olarak formüle edilmiştir. Sensodyne, hassas dişler için diş hekimlerinin önerdiği bir markadır.

Pronamel ürünleri; diş minesinin, gün içerisinde tüketilen yiyecek ve içeceklerde bulunan asitlerin etkilerine karşı korunmasını sağlar. Pronamel, Asit Aşındırmasına ve etkilerine karşı diş hekimlerinin önerdiği bir markadır.Sizde Sendodyne terfi edin, temiz dişlere kavuşun!

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.