sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sendodyne

Hassas dişler dendiğinde akla gelen ilk markadır Sensodyne. Diş hekimlerinin de tavsiye ettiği marka hassas dişlere karşı özel formülasyonu ile tam bir bakım sağlar. Sensodyne diş fırçaları, diş ipleri, ağız çalkalama sularından oluşan ürün yelpazesi sunan bir markadır. Sensodyne, uygun şekilde kullanımı ile hassas dişlerde gün boyu süren koruma sağlamaya yardım eder. Düzenli kullanımı ile hassas dişlerde sürekli ve gün boyu koruma sağlar.
Ağız ve diş sağlığı son derece önemlidir. Ancak insanlar diş bakımını her zaman ikinci plana atarlar. Diş ve diş eti hastalıkları ülkemizde ve dünyada en önemli sağlık sorunları arasındadır. Hayatı doğrudan tehdit etmediği gerekçesi ile gereken önem verilmemektedir. Sindirim kanalı girişi olan ağız içerisindeki olumsuzluklar diş sağlığının bozulmasına, sindirimin olumsuz olarak etkilenmesine neden olmaktadır. Ağıza alınan besinler çiğnenerek tükürükle karışır ve yutulmaya, sindirime hazır hale getirilir. Tat alma organı olan dilin; çiğneme, yutma, konuşma gibi çok önemli yan görevleri de bulunmaktadır.  Ağız ve diş sağlığında en önemli iki hastalık diş çürükleri ve diş eti iltihaplanmalarıdır. Diş eti hastalıkları kimi zaman diş yuvasının bulunduğu çene kemiğinin erimesine kadar ilerleyen bir etki yapabilir.
Diş ve ağız sağlığı için doğru ürün ve düzenli bakım son derece önemlidir. Bu noktada Sensodyne hassas dişlerinizi korumak veya dişlerinizi Asit aşındırmasının etkilerine karşı korumak istiyorsanız Sensodyne diş macunu ihtiyaç duyduğunuz bakımı sağlar.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.