Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
%100 Güvenli Ödeme
Yukarı

Hidroten Çatlak Kremi ve Losyon Çeşitleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Hidroten HakkındaHidroten; günlük bakım, bebek bakımı ve anne bakımı için ürünler geliştiren bir markadır. Günlük bakım kategorisinde onarıcı ve nemlendirici bakım kremleri sunar. Onarıcı Bakım Kremi; özellikle kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Cildi yoğun bir şekilde nemlendirmeye yardım eder. Cilt bariyerini güçlendirir. Formülünde yer alan Jojoba yağı, kuruluğun giderilip cildin nem dengesinin kurulmasına destek verir. Diz, dirsek ve topuk gibi bölgelerin bakımı için de uygundur. Nemlendirici Bakım Kremi; su bazlıdır. Cildin nem dengesinin kurulmasına destek verir. Kuru cilt tiplerinin yanı sıra su bazlı formülüyle yağlı cilt tiplerinin de kullanıma uygundur. El ve yüz bakımda kullanılabilir. Hidroten Yağ Bazlı Cilt Bakım Kremi, cildi nemlendirmenin yanı sıra cildi dış etkilere karşı da korumaya destek veren bir üründür. Yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygundur. Yağ bazlı formülü ile cildi yoğun bir şekilde nemlendirerek cildin nem açısından dengede kalması için çabalar.

Bebek bakımı kategorisinde Pişik Kremi geliştiren Hidroten, bebeklerin huzurunu kaçıran en önemli sorunlardan biri olan pişik sorunun giderilmesine destek verir. Formülünde 5 güçlü bileşen bulunmaktadır. Çinko oksit, Panthenol, Shea Yağı, Lesitin ve Allantoin içermektedir. Bu 5 güçlü bileşen ile pişik bölgesinin nemlenmesine, onarılmasına destek verir. Cildi rahatlatır. Cilt bariyerini güçlendirmeye yardım eder. Bu sayede pişik nedeniyle sorun yaşayan bebeklerinizin cildinin rahatlamasına ve iyileşmesine destek verir. Her bez değişiminde kullanılabilen ürün bileşenleri sayesinde bebeğinizin cildinde herhangi bir yan etkiye neden olmaz.

Anne bakımı kategorisinde Göğüs Ucu Kremi geliştirmektedir. Emziren annelerin en sık yaşadığı sorunlardan biri göğüs ucu meydana gelen hassasiyettir. Bu durum oldukça acı verici olabilir. Hidroten, özel olarak geliştirdiği formülü ile emziren anneler için geliştirdiği bu ürün ile hassas meme ucunun yatışmasına yardım ederek acıyı azaltmaya destek verir. Bu sayede emziren annelerin rahatlamasına yardım ederken emzirme durumunun da olumsuz bir şekilde etkilenmesine engel olur. Annelerin güvenle tercih edebileceği bir üründür. Hassasiyet durumu geçene kadar düzenli olarak uygulanması tavsiye edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.