sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 75 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Arko

Arko, bir Evyap markasıdır. Evyap 1927 yılında Erzurum'da kurulmuştur. Firma sabun üretimi ile kozmetik sektörüne giriş yapmıştır. Başarı ivmesi geliştirdiği ürünlerle sürekli olarak artış göstermiştir. Sabun, duş jeli, tıraş ürünleri, cilt bakım kremleri, kokulu kozmetik ürünleri, bebek bezleri, diş macunu gibi geniş bir yelpazede hizmet sunmuştur. Geliştirdiği ürünleri birçok kategori içerisinde 100'ü aşkın ülkede devam etmektedir. Dünyanın önde gelen sabun ve kişisel bakım ürünlerini geliştiren Evyap Türkiye’de de ilk 100 Türk şirketi arasındadır. Evyap Türkiye tesislerinin yanı sıra 2002 yılında Mısırda da kurduğu üretim tesisi ile hizmet vermektedir.

 Evyap; Arko Nem markası içerisinde geliştirdiği ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Arko ürünlerine bakıldığında içeriğinde Balmumu bulunduğu görülmektedir. İçeriği ile mucizevi etkiler gerçekleştirir. Birçok amaç için kullanılabilir.

 Arko Evyap garantisi ile yıllardır pazardaki yerini korumaktadır. Arko Nem Turquality programınca desteklenmektedir. Turquality; 10 senede 10 dünya markası hedefleyen, dünyanın ilk ve tek markalaşma destek programıdır. İdealist ve uzman kadrosu ile yıllardır süren çalışmalarını özenli ve disiplinli bir program çerçevesinde geliştirir. Arko Nem günümüze ulaşmış olduğu geniş ürün yelpazesi ile tüketicilerini buluşturmaktan her zaman gurur duyar.

 Ayrıca Arko kendi içerisinde de geliştirdiği ürün serileri ile Arko Men serisini yaratmıştır. Bu çeşitlilik tüm ürünlere istendiğinde sahip olunabileceğini gösterir. Çeşitli faktörlerde olan Arko Nem Güneş Koruyucuları da ürün gamı içerisinde yer alır. Arko ürünlerine baktığımızda ürün çeşitliliğini görmüş oluruz. Nemlendirici ve Losyonlar, El ve Ayak Bakımı, Selülit Ürünleri, Çatlak Kremleri gibi kategorileri ile bakım sağlamaktadır.

Arko Nem Yoğurt Özlü Güneş Sonrası Sprey Losyon: Arko Nem ürünlerinin seçkinleri arasında yer alır. Cildin nem ihtiyacını maksimum seviyede karşılar.

 Arko Nem Yoğurt Özlü Güneş Sonrası Sprey Losyon: yoğurt özleri ile zenginleştirilmiş formülü ile derinlemesine etki gerçekleştirir. Güneş ışınları ve sert hava şartları sebebi ile cilt üst tabakasında oluşan yaşlanma etkilerini minimize eder.

 Arko Nem Ferahlatıcı Sprey Süt: Ciltte ferah ve serinletici bir etki oluşmasını sağlamaktadır. Ürünün özelliklerine bakacak olursak, güneş ışınları nedeni ile oluşan yanma hissini azaltmaya yardımcıdır. Özel içeriği ile cildi etkin şekilde bakıma alır. Nem dengesini korur ve 24 saat süre ile geçerliliği vardır. İçersinde bulunan E vitamini ile tam bir bakım sağlamaya yardımcıdır.

 Arko Nem Meyveli Bakım Mango & Mandalina Özlü Krem: Ürün bir C vitamini deposudur. Cilde sağladığı faydalar saymakla bitmez. Cildi genç ve parlak bir hale getirir ve cilt yüzeyini pürüzsüz yapar. Arko Nem Meyveli Bakım Mango & Mandalina Özlü Krem, derinlemesine bakım ile cildi nemlendirir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.