x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
Sesu
Sırala:
1 2

SESU

Sesu firması, 1969 yılında tüketicileri pratik, sağlıklı ve kolay kullanımı ile kısa sürede toplum tarafından kabul görmüş ılık ağdasını piyasaya sürdü ve ülkemizde pek çok kadının gözde ürünü halini alıp pazarında bir öncü olarak kabul edildi. Yeni ürünler ve karşılaşılan epilasyon sorunlarına yeni çözümleriyle ün salmış Sesu firması, ürettiği farklı ürünler ile neredeyse tüm kadınların gözdesi haline geldi.

Kişisel bakım alanında lider markalara sahip Kopaş Kozmetik & Pazarlama A.Ş. ailesine 2004 yılında katılmıştır. Ve Kopaş firmasının yakalamış olduğu başarıların en büyüklerinden olmuştur. İleri düzeyde ki üretim kalitesi ile ağda ve epilasyon ürünleri kategorisindeki gelişimini sürdürmüştür. Kişisel bakım ürünleri üreterek de zaten edinmiş olduğu başarıyı daha da geliştirmiştir.

Alix Avien adı altında ve devlet desteğine de sahip olan Turquality programına dahil olarak dış pazara açılmış ve bir dünya markası olma yolunda önemli aşamalar kaydetmiştir. Bütünüyle yerli Türk sermayesinden oluşan, bir kuruluş olarak hem Türkiye'de hem de 20’ye yakın ihracat yaptığı ülkeyle ülkenin ihracat hacmini geliştirdi ve bu gelişmeyle birlikte gerek ülkemizde gerekse de uluslar arası başarılarını arttırdı. İngiltere, Amerika, Kanada, İspanya, Almanya, İsviçre, Hollanda, Romanya ve Rusya başta olmak üzere farklı coğrafyalardan ve pazarlardan milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır.

Tüketicilerin ihtiyaçlarını tespit etme ve onlara en iyi çözümleri sunabilmek için her zaman değişim ve gelişim ilkelerini benimsemiştir. Bu başarılarıyla diğer firmaları kendine özendiren ve kurumsal yapısı ile gelişmeye son derece müsait olan Sesu markası her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedeflemiştir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.