sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

ORAL B

Ağız ve diş sağlığı insanlar için gerek günlük yaşamlarında gerekse sağlıklı olmaları açısından tüm hayatları boyunca önem teşkil eden bir konudur. Uzmanlar özellikle diş sağlığının vücut sağlığı için çok önemli olduğunu ifade etmektedirler.Özellikle kalp, böbrek ve romatizma rahatsızlıklarının ağız ve diş sağlığının bozulması nedeniyle ortaya çıktığının da uzmanlar ifade etmektedirler. İnsanoğlunun yemek yeme ihtiyacı bir ömür devam ettiği göz önüne alındığında ağız ve diş sağlığının da önemi artarak devam etmektedir. İnsanoğlu yemek yedikten sonra dişlerini temizleme ihtiyacını hissetmiş ve ilkçağlarda ağaç dalları, hayvan kemikleri, kök lifleri yardımıyla dişlerini temizlemişler daha sonra fırçasını icat etmiştir.
 
MS  500 yıllarında Çinde ortaya çıktığı bilinen ve hayvan kıllarından yapılan diş fırçasının günümüzde kullanılan yapısı ile ilk defa Amerika’da patent aldığı da bilinmektedir.
Ağız ve diş sağlığı için diş fırçalamanın ne kadar önemli olduğunun bilinmesinden itibaren insanlar daha iyi nasıl bu hijyen sağlanır noktasında araştırmalar yapmış, diş uzmanlarının tavsiyeleri ve önerileri ile yeni ürünler üretme arayışında olmuşlardır ve teknoloji ilerledikçe daha iyi nasıl olur noktasında bu araştırma ve çalışmalar devam etmektedir.

Procter&Gamble firması da bugün ve gelecek nesiller için tüketicilerin yaşamlarını iyileştirecek yüksek kalitede ve değerde markalı ürünler ve hizmetler sunmak amacıyla yola çıkmış ve Oral B markasıyla ağız ve diş bakımı ürünleri üretmeye başlamıştır. Bu anlamda yaklaşık olarak elli senedir hizmet veren firma, teknolojik gelişmeler doğrultusunda ürünlerinin daha kolay kullanımını sağlamak için her geçen gün yeniliklerine devam ederek müşterilerini memnun edecek ve etkili sonuçlar veren ürünler üretmeye devam etmektedir. Oral B özellikle diş fırçaları ile diş hekimleri tarafından da önerilen ve kullanılan bir marka olma başarısını göstermiştir. Yediden yetmişe her yaş gurubu için ürün çeşidine sahip olan Oral B markası dünyanı her yerinde en çok tercih edilen marka haline gelmiştir. Özellikle diş fırçası sektöründe dünyanın Pazar lideri konumundadır.
Oral B Ürünleri: Manuel, pilli ve şarj edilebilir diş fırçaları geniş bir ürün çeşitliliğine sahiptir. Ayrıca, diş ipi, ağız çalkalama suyu gibi ağız bakımını tamamlayan ürünleri de mevcuttur.
Bakteri plağını uzaklaştırmak ve diş eti çekilmesini önlemek amacıyla bilimsel araştırmalarına aralıksız devam eden Oral B, titreşimli-döner fırçalama sisteminin bu noktada manuel sisteme göre çok daha etkili olduğunu ortaya koymuş, diş hekimlerinin diş temizleme tekniklerinden de esinlenerek ilk olarak 1991 yılında şarjlı diş fırçasını üreterek piyasaya sunmuş ve kullanıcılardan son derece memnun verici tepkiler almıştır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.