x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Omron
Sırala:

Omron Tansiyon Cihazları

Omron bütün dünyada bilinen ve tercih edilen bir markadır. Sağlık kurumlarında yapılan tansiyon ölçümlerinde yüksek standart sağlar. Sağlıkçıların gereksinimleri baz alınarak istek ve ihtiyaçlara yönelik olarak cihazlar tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Aletler kesin sonuçları garanti eder. Bu nedenle cihazlar klinik denemeler ve ulusal sağlık araştırmalarında %50 gibi bir oranda kullanılmaktadır.

Omron marka tansiyon aletleri patentlidir ve "Intellisense” özelliğini içerir, bu özellik hızlı, doğru ve rahat tansiyon ölçümü sağlamaktadır. Omron tansiyon aletleri, genel kalp sağlığı izlenmesinde doktorlara yardımcı olmak için kan basıncının günlük ölçülmesine teşvik eder. Omron tansiyon aletlerinin en önemli özelliği sürekli olarak doğru sonuçları vermesidir. Her Omron tansiyon aleti test edilir ve bağımsız kuruluşlar tarafından belirlenen doğruluk standartlarını karşılamak için geliştirilir.

Omron doğruluk ve kolaylık sağlamak açısından üst kol ölçen ve de bilekten ölçüm yapan aletler de vardır. Omron cihazları geniş kapsamlıdır. Omron cihazlarının kullanımı kolaydır. Doğruluk hem de kolaylık sağlamak açısından üst kol ve bilek tipi tansiyon aletlerini de içeren geniş kapsamlı tansiyon cihazları sunar. Omron tansiyon aletlerinin kullanımı kolaydır ve sizler için yerel destek ve hizmet sağlanmıştır.

Tansiyon nedir?

Tansiyon tüm atardamar sistemindeki kan basıncı olarak tanımlanmaktadır. Büyük tansiyon, kalbin kanı atardamar sistemine pompaladığında oluşan kan basıncıdır. Küçük tansiyon ise, kalp gevşemeye başladığındaki kan basıncıdır. Özetlemek gerekirse, kalp kasıldığında büyük tansiyon oluyor, gevşediğinde ise küçük tansiyon oluyor. Bununla birlikte akciğer damarlarında da tansiyon olabilmektedir. Bu tansiyona da "pulmoner tansiyon" denir. Ayrıca toplardamardaki tansiyona da "venöz tansiyon" denir. Yani atardamar tansiyonudur.

Omron tansiyon aletlerinin özelliklerine bakarsak:

Omron M2 Basic Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti; Omron Dijital Koldan Ölçer Tansiyon Aleti kendisiyle aynı işi yapan ölçüm cihazlarının bir adım ilerisinde yol alarak, en kolay şekilde tansiyonunuzu ölçmenize yardımcı oluyor. Bu ürün sayesinde tansiyon hastalarının tansiyonlarını koldan yaparken dijital göstergesi sayesinde kolaylıkla çözüm üretebilirsiniz.

Omron Comfort Dijital Tansiyon Aleti; Omron Comfort Dijital Tansiyon Aleti bu harika ürün sayesinde, tansiyonunuzu kontrol altında tutabileceksiniz. Kolay kullanım ve şık tasarımıyla piyasada bulunanlardan farklı olarak hizmete sunulan bu ürünü mutlaka kullanın. Omron Comfort Dijital Tansiyon Aleti sayesinde tansiyonunuzu kontrol altında tutabilirsiniz.

Omron R2 Dijital Tansiyon Aleti; Dijital göstergesiyle, Omron R2 Dijital Tansiyon Aleti kullanımda kolaylıklar sunar, daha kolay şekilde tansiyonunuzu size bildirecek. Omron R2 Dijital Tansiyon Aleti Bu harika ürün, en çok kullanılan tansiyon aletleri arasında yer almaktadır. Omron R2 Dijital Tansiyon Aleti piyasadaki tansiyon aletlerinden farklı olarak, uzun ömürlü ve dayanıklılığının yanı sıra, kolay kullanımı ile de herhangi bir bilgi gerektirmeyen özelliği ile, tansiyon ölçümü yapmak kolaylaşacaktır. Omron R2 Dijital Tansiyon Aleti sayesinde tansiyon derecesi kontrol ederek, anında müdahalede bulunarak, tansiyonun inişli çıkışlı olmasından kurtulacaksınız.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.