x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Zenvita
Sırala:

Zenvita

Zenvita günümüzde Batı Avrupa'da dahil birçok ülkeye hizmet veren köklü bir markadır. Sağlığa çok fazla önem veren marka özellikle bayanların çok fazla karşılaştığı bazı bölgelerdeki kararma sorununu ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiş olan Sanofi kuruluşudur.

Zenvita Koltuk Altı & Bikini Bölgesi Renk Açıcı Krem vücuttaki hassas bölgelerde açığa çıkan kötü görüntüleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş bir üründür. Bu bölgelerde meydana gelen karartılar ve şekil bozuklukları sosyal yaşantıda sorunlar yaşanmasına neden olur. Cinsel açıdan bakıldığında da sıkıntı çekmek söz konusu olabilir. Kol altı, dizler, dirsek ve genital bölgelerde var olan koyulukları vererek tonu farklılıklarını ortadan kaldırmak için Zenvita Koltuk Altı & Bikini Bölgesi Renk Açıcı Krem kullanılır. Birçok kişinin yaşadığı sorun görüntü açısından da rahatsızlık meydana getirir. Fizyolojik ve psikolojik açıdan da oldukça sorunlu bir süreç yaratabilir.

Belirtildiği gibi vücutta kararma olan bölgeler koltuk altı, genital bölgelerdir. Kararma nedenlerine bakıldığında güneş ışınları, yaşlanma etkileri, ilaç kullanımı, hamilelik dönemi ve kilo fazlalığı olarak sıralanabilir. Bu durumun vücudumuz için olumsuz yansımaları söz konusudur. Kol altları ve bacaklar arasında kalan bölgenin havasız kalması ağda ve epilasyon gibi uygulamalarda bölgelerde kararmaya neden olur. Zenvita Renk Açıcı Cilt Bakım Kremi içeriğindeki özlerle en hassas bölgeler için tam bir koruma sağlar. Özellikle koltuk altı, dizler, dirsekler ve genital bölgelerde cilt yapısındaki renk farklılıkları üzerinde oldukça etkilidir. Ürün antioksidan etkisi ile oksidatif hasarı önleyerek cilt renginin tonlanmasına yardımcı olur.

İçeriğindeki kayısı yağı çekirdeği, üzüm çekirdeği yapı, su teresi ve papatya ekstraktı ile %100 bitkisel olan ürün sorunlu bölgelerde kararma sorununu ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiş eşsiz bir üründür. Vücutta görülen kararmalar en fazla diz, dirsek, koltuk altı el ve bikini bölgesinde bulunur demiştik. Özellikle kadınları rahatsız eden bu durum kıyafet seçimimizi dahi etkileyecek noktalara gelebilmektedir. Örnek verecek olursak; denize girmek istediğimizde bikini veya mayo tercih ediyoruz doğal olarak. Bu noktada bikini bölgesinin kararmış olduğu bir görüntü hiçte hoş bir görünüm olmaz. Seçim yapmak bu aşamada zorlaşır.

Yaygın bir sorun olan kararma ile baş etme bu sorunlardan dolayı ihmal edilemez bir hal alır. Kararmaların nedenleri var elbette. Bikini ve koltuk altı bölgelerini ağda, traş gibi yöntemlerle ilişkilendirmek bu noktada kaçınılmaz olmaktadır. Ağda yapan kadınların sonrasında pudra kullanımı yatıştırsa dahi kararmaya engel olamayabilir. Burada sizi rahatsız eden kararmış bölgelerin renklerinin açılmasına imkan sağlayan ürün tercihleri önemlidir. Piyasada vücut bölgelerindeki kararmaları ortadan kaldıracak olan birçok ürün bulunmaktadır. Ancak kimyasal içerikli olmaları sağlık açısından tehlikeli olmaktadır. Bu nedenle seçilen ürünlerin bitkisel içerikli olması son derece önemlidir.

Zenvita tam da bahsettiğimiz üründür. İçeriği bitkisel olan bu marka hassas bölgelerdeki kararma sorununu kökünden çözmek için geliştirilmiş bir üründür. Kaliteli bitkisel bileşenleri ile formüle edilen Zenvita kozmetikleri arasında en iyi markadır. Zenvita'nın beyazlatıcı özelliği ile cildin kararma sorunlarından kurtulmak fazlasıyla mümkündür. Sizde hassas bölgelerinizde kararma sorunu yaşıyorsanız bunu bitkisel bir ürün olan Zenvita ile çözebilirsiniz.


Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.