x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Nurse Harveys
Sırala:

Nurse Harveys

Tüm dünyada 1992 yılından beri üretim yapan Nurse-Harveys firması çocuk ürünleri noktasında son derece önemli gelişmelere neden olmuştur. İnfantil kolik ve mide gazı sancısı tedavisinde kullanılan Harveys bitkisel şurubu ile önemi bir kat daha artmıştır.

Nurse Harvey Kimdir?

Uzun yıllar boyunca itina ve özveriyle görevini gerçekleştirmiş bir bebek bakımı hemşiresi olan Harvey bebeklere olan yoğun sevgisini onların sorunlarını klinik olarak çözmek istemiş ve bu ürünü tecrübelerinin sonucu olarak ortaya çıkarmıştır. Harvey’s bitkisel ürünlerinin özünde bulunan, dereotu yağı ve kimyon yağı karışımını yıllarca bebeklerdeki (kolik) gaz sancılarına karşı kullanmış ve çok sağlıklı sonuçlar elde etmiştir. Bu deneyim ve bilgi sonucunda ürünlerini son derece özenle hazırlamış ve piyasaya sunmuştur.

Sonrasında bu bitkisel karışım 1992 yılında İngiliz Harvey-Scruton Limited -UK tarafından formül olarak piyasaya sunulmuştur. Nurse Harvey’s bitkisel şurubu o tarihten günümüze kadar gelişimini sürdürmüştür. Bu karışım bitkisel ürün sadece kendi ülkesinde değil dünyanın 4 bir yanında geliştirdiği formül ile ilgi görmüştür ve bugün Afrika, Mısır, Rusya ve Avrupa Birliği ülkelerinin bulunduğu dünyanın 22 ülkesinde yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Doğal Bir Ürün: Nurse Harveys’ in ürünlerinin en önemli özelliği hiç kuşkusuz ki alkol içeren hiçbir maddeyi formülünde bulundurmamasıdır. Çocuklar için üretildiği için bu hususa son derece özen gösterilmiştir. Aynı zamanda ürünlerinin içeriğinde hiçbir katkı maddesi bulunmayan Nurse Harweys ürünleri tamamen doğal maddelerden üretilerek meydana getirilmiştir. Yine içeriğinde bulunan dereotu yağı ve kimyon yağı bitkisel karışımı sayesinde bebekleri her açıdan rahatlatır.

Doğaya ve insana saygılı olan bir üretim sürecinde geçerek rahatlatıcı ve ferahlatıcı bir içeriğe sahiptir. 1 yaşına kadar tüm bebeklerin rahatlıkla kullanabileceği Nurse Harvey’s in faydalarını şöyle sıralamak mümkün. Nurse Harvey’s bitkisel karışımı bebek vücudunda bulunan gazları giderici etki yapar. Soğuk algınlığından kaynaklanan rahatsızlıkları hafifletmeye katkıda bulunur, rahatlatır, gevşetir, diş çıkarma ağrılarının giderilmesine ve pamukçuk tedavisine destek verir.

Nurse Harveys Özellikleri

Dünya ilaç otoritelerince kabul görmüş koruyucu maddelerden nipaset sodyum; şişe açıldıktan sonra 30 gün süre ile şurubun bakteri ve mantar üremeden kullanılabilmesini sağlar. Dereotu yağı ve karaman kimyonu yağının hem barsak spazmını çözdüğü, hem sindirimi kolaylaştırdığı, hem de bebeği yatıştırdığı bilinmekte ve bu bitkilerin özellikleri bitkisel tedavi farmakopelerinde yer almaktadır. Aynı zamanda bu ekstreler bağışıklık sistemini de güçlendirerek bebeğin gelişimine katkı sağlamaktadır.

Dereotunun tohumları kusma, hıçkırık ve karın şişmesi gibi rahatsızlıklara da iyi gelmektedir. Özellikle çocuklarda anason, rezene gibi sindirimi kolaylaştırıcı diğer bitkilere nazaran daha hafif olması nedeniyle tavsiye edilmiştir. Ürünlerimiz İştah açar. Ağız kokusunu giderir. Sedatif etkisi nedeniyle bebeğin uykuya geçişini sağlar. Emziren annelerin kullanımında, Anne sütünü artırır. Bebeğin bağışıklık sistemini güçlendirerek, soğuk algınlığından koruyucu ve balgam söktürücü etkisi vardır. Hızlı deri iyileşmesi sağlar. Dişeti hastalıklarına(diş çıkarma ağrılarına ve pamukçuk tedavilerine destek sağlar. Yan Etkileri; bilinen bir yan etkisi yoktur. Dereotu tüketimi hamilelerde tavsiye edilmez.

Karaman kimyonu Yağı: Sindirimi kolaylaştırır. Mide yanmasını giderir. Aşırı mide gazını azaltır, Mide yanmasını giderir. Bağırsak gazının kolay atılmasını sağlar. Spazm sökücüdür. Sakinleştirir. Ağız kokusunu giderir. Öksürük ve soğuk algınlığı gidericidir. Ürünlerimiz tüm incelemelerden geçerek üretilmiştir. Gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.