sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Dermokil

Dermokil markası, kil mucizesinden yararlanarak birden fazla kategoride geliştirdiği ürünleri ile kozmetik pazarda hizmet sunmaktadır. Markanın oluşum aşamasına bakacak olursak; iş adamı Ünal Karaca'nın kozmetik ürünlerinde Anadolu'da kullanılan kili kullanma fikri, çıkış noktası olarak bilinmektedir. Kilin faydalarını tüketiciye sunmak üzere yola çıkan Dermokil Ezel Kozmetik ismi altında kurulan firmanın markası olarak start vermiş oldu. Tüketicilerine ulaşmadan gerekli testlerden geçerek olumlu sonuçlar alınması üzerine piyasaya sunulmuştur.

Marka ürün içeriklerindeki hammaddeler standartlara uygun olarak teknolojik cihazlarla kontrol edilmektedir. Üretimin her aşamasında ürünlerin analizleri hızlı ve güvenilir şekilde yapılmaktadır. Dermokil markası, ileri teknolojisi ve lojistik hizmetiyle kozmetik sektöründe lider marka konumundadır. Dermokil, kil içeriği ile geliştirilmiştir. Saf kil ile oluşturulmuş ürünleri modern kozmetikle buluşuyor. Marka, kilin doğal faydalarını müşterilerine sunar ve ihtiyaçlarına yönelik olarak sürekli bir gelişme halindedir. Müşteri ihtiyaçlarına çözüm üreterek, kaliteli ürünerl geliştirmektedir.

Dermokil Special Yüz Temizleme Jeli; ciltteki kırışıklıkları gidermeye yardımcıdır. Ayrıca yüz temizleme jeli sivilceli cildi derinden temizler ve oluşumunu önlemeye destek verir. Cildin yağ dengesini korumaya ve bakterilerin yerleşmesinin engellenmesine destektir. Dermokil Special Yağlı Ciltler İçin Tonik; Yağlı ciltler için kullanılır. Yağ ve makyaj kalıntılarını temizler. Ferahlık sağlar ve sivilce oluşumunu engellemeye destek verir. Dermokil Xtra Strong Koparak Dökülen Saçlar İçin Şampuan; Koparak dökülen saçlar için kullanılır. Cildinize ve saç derinize uyumlu olan bir şampuandır. Hassas ciltteki tüketiciler de rahatlıkla kullanabilir. Dermokil Special Deniz Tuzu; Cilt problemlerine yönelik olarak kullanılır. Ayrıca selülitlerin, mantar ve ayak kokularının giderilmesi için de kullanılır. Cildinizi hem temizleyip hem de sakinleştirmek isterseniz cildinizi ölü hücrelerden arındırabilirsiniz.

Sağlık ve güzellik kazandıran bir birleşimdir. Temizlik ve cilt bakımında bizlere doğal çözümler sunan kil, demir, alüminyum, magnezyum, kalsiyum ve silisyum gibi birçok doğal mineral içerir. Stres, hava kirliliği, yanlış beslenme gibi faktörler cildin doğal yapısını bozar ve toksin birikmesine neden olur. Kil bu biriken toksinlerin atılmasına yardımcı olur. Kil sayesinde cildin alt katmanlarındaki toksinler yüzeye çıkar ve emilerek vücuttan uzaklaştırılır. İçeriğindeki minerallerle saça uygulanan kil bunun dışında; akne, yara, ağrı gibi fazlaca rahatsızlığın tedavisinde kullanılır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.