sadsad x
asdasd

Dermoday


Dermoday için her tüketici bir yıldızdır ve değer taşımaktadır. Bu felsefe ile yola çıkan marka, güzellik algısını yeniden oluşturuyor. İnsanlar dış görünüşü ve fiziksel özellikleri açısından birbirinden farklıdır. Kişisel bakım yöntemleri her kişi için farklılık göstermektedir. Kozmetik ürün tercihi kişilerin farklılığını ifade eder. Dermoday bu bakış açısıyla farklı tercihler yapan tüketicilerine geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunar. Dermoday'ın bütün tecrübeleriyle geliştirdiği ürünleri kadın ve erkek ayırt etmeden her kitleye hitap eder. Kişisel farklılıklara saygılı olan marka tüketicileri mutlu etmek için çaba harcar. Dermoday birden fazla kategoride geliştirdiği ürünleri ile hizmet vermektedir. Vücut bakımı, saç bakımı, yüz bakımı alanlarında tüketicilerine hizmet sunmaktadır. Cilt bakımı oldukça önemlidir. Bilindiği gibi cilt tipleri birbirinden farklıdır. Yağlı, kuru, Karma olarak ayırdığımız cilt tiplerinin bakımı da, bakım ürünleri de farklıdır. Cildin ürettiği yağ miktarı birçok değişik faktöre bağlı olarak değişiklik gösterir. Genetik sebeplere bağlı olabileceği gibi beslenme alışkanlığı, hava şartları, yaşanan streste neden olarak gösterilir.

Yağlı ciltler parlar ve gözenekleri oldukça açıktır. Yağlı ciltte akne problemi yaygındır. Cildin yağlı olması sivilceler için uygun ortamı yaratır. Cildin gündüz ve gece bakımının iyi şekilde yapılması gerekir. Bakım sonrası korunması, hava ile temas etmesi önerilmektedir. Bu noktada yağlı cildin günlük temizliği Dermoday cilt temizleme ürünleri ile sağlanabilir. Kuru ciltler gergin yapıda olur. Cilt bazen pul pul soyulur. Kuru ciltlerin özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Cilt ürünleri kullanırken doğru ürünler tercih edilmelidir. Kuru ciltler temizleme kremleri ile temizlenebilir. Akşamları cilt Dermoday cilt temizleme ürünleri ile temizlenebilir. Karma cilt yapısına bakıldığında yanakların kuru, burun, çene, alın bölgesinin yağlı olduğu görülür. Bu tür cilt tipleri fazlaca görülür ve bakımı diğer cilt tiplerine göre daha zor olarak görülmektedir. Çünkü iki tür cilt yapısı aynı noktada bulunur. Yağlı cilt tipinin bakımı ve kuru cilt tipinin bakımı aynı anda yapılmalıdır. Bu bakımın da Dermoday ürünleri ile yapılması mümkündür.

Sonuç olarak; cilt tipi ne olursa olsun günlük temizlik ve bakımının yapılması şarttır. Cildi dış etkenlere karşı korumak için temizlik gereklidir. Bakım yaparken Dermoday cilt bakım ürünlerinin kullanılması önerilir. Dermoday, saç bakımında da uzman bir markadır. Şampuan, saç bakım kremleri, serumlar, saç maskeleri gibi ürünleri geliştirmiştir. Dökülmelere karşı da geliştirmiş olduğu ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunar. Dermoday vücut bakımı ürünleri ile gözeneklerinizi sıkılaştırabilirsiniz, yaşlanmaya karşı geliştirdiği ürünleri ile gençleşebilirsiniz, el ve ayak bakımınızı yapabilirsiniz, cilt bakımınızı uygun şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

dermoday.jpg (94 KB)
Sıralama seçin
Toplam 67 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı