sadsad x
asdasd

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli

Sıralama seçin
%15
%15
114,90 TL
97,66 TL
%15
%15
79,90 TL
67,92 TL
Toplam 10 ürün görüntüleniyor.

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, yağlı ve akne oluşma eğilimi yüksek ciltler için üretilmiş, dermokozmetik temizleme ürünüdür. Jel şeklinde üretilmiş olan ürün makyajlı ve toksinlerle dolu ciltlerde dahi kesin sonuçlar elde etmektedir. La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, ıslak ve nemli el yardımı ile cilde uygulanarak kullanılmaktadır. Kullanım sırasında masaj yapar gibi hareketler yapmak, cildin rahatlayarak gözeneklerin gevşemesini dolayısıyla cildin tamamen temizlenmesini sağlar. Aşırı sert ve ani darbeler ise cildin kendini germesine, dolayısı ile temizleme işleminin yeterli seviyede yapılmamasına neden olur. La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, ferahlatıcı özelliği ile cildin rahatlamasını ve dolayısı ile dinlenmişlik hissinin duyulmasını sağlar. İçerisinde bulunan termal su molekülleri, cildin daha sağlıklı hale gelmesini sağlar. 5.5 Ph değerine sahip olan La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, cilde uygun pH değeri ile daha sağlıklı sonuçlar elde edilmesine katkı sağlar.

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, sadece kadınlar için değil; erkekler için de kullanıma uygun, unisex bir kozmetik üründür. İçerisinde kimyasal madde ya da sabun bulunmayan ürün, Fransa menşeili olarak üretilmektedir. La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, sabah ve akşam olmak üzere iki kere uygulandığında cilt temiz ve arındırılmış hale gelir. Sabah uyandıktan sonra, makyaj öncesinde kullanmak, cildin gece biriktirdiği ter ve kiri atmasını sağlarken; akşam yatmadan önce uygulanması, gün içerisinde maruz kalınan kirli hava ve kozmetik ürünlerin ciltten arındırılmasına yardımcı olur. Antioksidan özelliği ile cildin tüm gün boyunca biriktirdiği toksin, ter ve kirli hava moleküllerini
kolayca temizleyen La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli, daha çok yağlı ciltlere sahip kişiler için önerilmektedir. Kuru ya da normal yağ seviyesine sahip cilde sahip olan kişiler kullandığında, ardından nemlendirici de kullanmaları önemle önerilmektedir. Bu noktada güneşe ve ışığa çıkmadan önce La Roche Posay Anthelios XL Dry Touch Gel Tinted Spf 50 Cream 50 ml kremi kullanmak, cildin güneş ışınlarından zarar görmesini engelleyecektir.

La Roche Posay Yüz Yıkama Jeli tek başına satın alınabileceği gibi, Bakım tanışma kiti olarak da set ürün içerisinde satın alınabilir. Cildin ihtiyaç duyduğu bakıma göre tercih yapılarak, cildin sağlıklı bir yapıya kavuşması sağlanabilir. Bu noktada cilt bakım uzmanlarından ya da dermatologlardan faydalanılmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı