sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.

Zorah

2003 yılında, alternatif organizasyonları ile Fas'taki bir uluslararası işbirliği projesi üzerinde gönüllü olarak çalışan Mélissa Harvey, yüzyıllar boyunca Fas'ta kullanılan, olağanüstü diyet, ilaç ve kozmetik özellikler taşıyan, oldukça değerli bir yağın yani argan yağının bu özelliklerini keşfeder. Melissa Harvey, Zorah Biyokozmetik markasının kurucu bakanı olmuştur. Argan yağı Fas’ta çölleşme sebebiyle tehlike altında olan ve UNESCO tarafından korunma altına alınan Argan ağacının meyvesinden elde edilir. Melissa Harvey, argan yağını kullanarak oldukça başarılı bakım ürünleri üretmiştir.

Argan yağı son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz, aslında Fas yağı olarak ta bilinen, faydalarının saymakla bitmeyeceği bir yağdır. İçeriğinde temel yağ asitleri ve yoğun orandaki E vitamini bulunur. Bu içerik ile özellikle, cilt ve saç bakımında onarıcı özellik taşır. Özellikle nemlendirme konusunda oldukça hızlı etki gösterir. Yağ çok kısa sürede kuru ciltleri nemlendirir, yağlı ciltleri ise yağ dengesine kavuşturur ve hücre yenilenmesine yardımcı olur. İçeriğindeki bitkisel yağlar ile yaraları iyileştirir, cildi güneşin zararlarından korur. Yüksek oranda içerdiği E vitamini cilt için çok faydalı bir vitamindir. Özellikle E vitaminin ve argan yağının son zamanlarda argan yağının anti aging (yaşlanma karşıtı) özelliği keşfedilmiş ve bu alanda kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır. E vitamini cildi nemli tutar, elastikiyetini korur.  Aynı zamanda cildi sıkılaştırmaya, sarkmaların önüne geçmeye yardımcı olur. Yine nemlendirme özelliği sayesinde argan yağı, saçlar için oldukça önemli bir bakım ürünüdür. Kurumuş, parlaklığını kaybetmiş saçların nem dengesini ayarlar, böylece kırıkların oluşumunun önüne geçer. Ayrıca kepek oluşumunu engellediği de bilinir. Tırnak bakımı için de kullanımı uygundur. Tırnak kırılmalarını, çatlamaları önler.

Zorah argan yağlı ürünler, her cilt tipinin kullanabileceği %100 doğal ürünlerdir. Cildi mükemmel bir şekilde nemlendirmeye yardımcı olur. Anti aging özelliği ile yaşlanmayı engeller, kırışıkları azaltır ve yeni kırışık oluşumunun önüne geçmeye çalışır.Ciltte sivilcelerin ve siyah noktaların azaltır, tekrar oluşumuna engel olur.Saçlar için ciddi etkileri vardır, saçı baştan uca besler ve onarır. Parlaklığını geri kazandırır, saçın elektriklenmesini engeller. Tırnak bakımında etkilidir. Hasar görmüş, kırılan tırnakları iyi bir şekilde güçlendirir ve besler. Her yaş grubundan ihtiyacı olan kişilerde kullanılabilir.Ürün %100 doğal içeriğe sahiptir. Üretiminde çevreye verdiği zarar oldukça azdır. Bebekler ve yaşlılar dahil olmak üzere, bakıma ihtiyaç duyan herkes için Zorah Argan Yağı ürünlerinin kullanımı oldukça güvenlidir. Zorah biyokozmetik sadece ekolojik ürünleri kullanarak hizmet verir. Oluşturulan tüm ürünler için tamamen en iyi ve kaliteli maddeler kullanarak güvenli ve etkili ürünler üretir. Bu üretimde çevreye en az zararı dokunan bir üretim sistemi kullanırlar. Tüm bu özenle en iyi, en kaliteli ve en güvenli ürünleri tüketici ile buluştur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.