sadsad x
asdasd

Zorah Organik Ürünleri ve Serileri

Sıralama seçin
Toplam 31 ürün görüntüleniyor.
1 2

Zorah

Zorah, Melissa Harvey ve Rizhard Morin tarafından Kanada’da kurulmuştur. Markayı Fas’a yaptıkları bir ziyarette Argan yağının mucizevi etkilerini keşfederek kurmaya karar verdiler. Bu mucizevi bitkinin Fas kadınları arasında oldukça popüler olması ve bu kadınların cildinin sağlıklı görüntüsü onlara ilham kaynağı oldu. Tüm ürünlerinin içeriğinde Argan yağını kullanan marka, tüm ürünlerinin organik olmasına da önem vermektedir. Zorah markası, organik ve çevreye duyarlı ürünler geliştirerek hem çevreye hem de cildinize saygılı olmaya özen göstermektedir.
Fas’taki Argan ağacının fındıklarından elde edilen Argan yağının, cilt yüzeyinde birçok olumlu etkisi bulunmaktadır. Argan yağı, A ve E vitaminleri açısından oldukça zengindir. Bu sayede güçlü bir antioksidandır. Cildinizi etkili bir şekilde nemlendirmeye yardım eder. Cildi besleyerek onarılmasına destek olur. Cildinde yağlanma sorunları olan kişiler genelde yağ tarzı ürünler kullanmaktan çekinirler ancak Argan yağı, cildin yağ dengesinin kurulmasına ve dengelenmesine de yardım eder.
Zorah, formüllerinde Argan yağının yanı sıra Kukui ağacı yağı, Chia yağı, Hemlock yaprağı özü, Baobab yağı, Amber tozu ve Ghassoul gibi güçlü içeriklerde kullanmaktadır. Chia yağı; güçlü nemlendirici etkisi ile bilinmektedir. Kuru cilt tiplerinin nem açısından dengelenmesine ve cildin nem kapasitesini arttırmaya yardım eder. Cilt yüzeyindeki yaşlanma belirtilerini engellemeye çalışır. Güneşten gelen zararlı ışınlara karşı da koruyucu etkisi bulunmaktadır. Cildi parlak, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardım eder. Amber Tozu ise bilinen en eski yaşlanma karşıtı etkili bileşenlerdendir. Cildi besler, onarmaya ve yenilemeye yardım eder. Ruslar ve Çiniler tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Baobab yağı; Afrika, Asya özellikle de tropikal bölgelerde yetişen bir ağacın meyvesindeki tohumlardan elde edilmektedir. Bu ağacın birçok farklı türevi bulunmaktadır. Ülkemizde de bilinen Ebegümeci familyasındandır. İçeriğinde bol miktarda A, E, C ve D vitaminleri bulunmaktadır. Bu sayede cilde etkisi de oldukça fazladır. Cildi nemlendirmenin yanı sıra cildin onarılmasına büyük destek verir. Cildinizin en iyi görünümünü kazanmasına yardım eder.
Zorah markası, formüllerinde kullandığı bu birbirinden güçlü bileşenler ile cilt bakımıza yeni bir soluk getirmiştir. Hem doğal hem de etkili ürünleri ile cildinizin en iyi görünümü için çabalar. Sadece cilt bakım ürünleri değil makyaj ürünleri de bulunmaktadır. Bu ürünlerini de yine doğallıktan ödün vermeden geliştirmekte olan marka, hassas cilt tiplerinin bile rahatlıkla tercih edebileceği makyaj malzemeleri yaratmaktadır.
Zorah markasının ürünlerini sitemizden detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı