sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 69 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Neutrogena

Sağlıklı, pürüzsüz ve güzel bir cilde kavuşmanın yanı sıra yoğun etkili nemlendiricileri ile hepimizin yakından tanıdığı ‘dermatologların önerdiği’ sloganı ile gündeme gelen Neutrogena markası Johnson & Johnson şirketleri grubunun mihenk taşıdır. Sürekli gelişim ve yenilikçi formülleri ile cildin doğal yapısının kuvvetini arttırmada etkili, yaşlanma karşıtı, canlandırıcı ve temizleyici gibi etkilere sahip Neutrogena ürünleri üstün dermatolojik standartlara uygun olarak formüle edilmiştir. 1886 senesinde ABD’de Johnson kardeşler tarafından temelleri atılan firma ilaç ve hastane ürünleri pazarında faaliyet gösteren dünyanın en geniş ürün çeşitliliğine sahip üreticisi olması ile alanında tartışmasız bir üstünlüğe sahiptir. Başlangıçta film endüstrisi ve güzellik salonlarının yoğunlukla talep ettiği kozmetik ürünler zamanla büyüyerek bir çok ülkede cilt bakımı denilince akla ilk gelen markalardan oldu. Firma kendine has prensiplere sahip, müşteri memnuniyetini ve kaliteli ürünü ilke edinen hatta bu konuda Robert Wood Johnson tarafından 1943'te hazırlanmış bir şirket "AND”ı ile sorumluluklarını müşterileri ve iştirakçileri ile paylaşarak saydam bir politika izler.

Dört paragraflık geniş bir içeriğe sahip şirket andı özet olarak şirketin müşterilerine, çalışanlarına, kamuya ve topluma ve şirket hissedarlarına olan sorumlulukları ile ilgili uygun fiyat politikasından, çevre bilincine geniş bir yelpazede Johnson & Johnson çalışanlarının üretimden başlayıp siz değerli müşteriler ile buluşuncaya kadar olan evrelerde tüm çalışanlar için anahtar bir rehber haline gelmiştir. İlk antiseptik ameliyat bantlarının yaratıcısı, ilk yapışkan yara bantlarının yaratıcısı, ilk Yardım’ı tıp literatürüne sokan kuruluş, ilk göz yakmayan bebek şampuanının yaratıcısı, ilk bebek talk pudrasının yaratıcısı, ilk tek kullanımlık kontak lenslerin yaratıcısı, ilk steril ameliyathane gereçleri kavramının yaratıcısı olarak bir çok konuda öncü olmuş firmada yönetim sistemi insanlara ve etik değerlere önem verme üzerine kuruludur. Johsons Baby, Clean and Clear, Roc, Listerine, Desitin, Carefree gibi yakından tanıdığımız bir çok markayı da içinde barındıran Johson & Johnson Sıhhi Malzeme Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi 1995 senesinden beri Türkiye’ de de etkin olarak faaliyet göstermekte ve siz değerli müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinmektedir.

Yılların verdiği deneyimleri üstün teknolojisi ve uzman ekibi sayesinde cilt problemlerinin giderilmesinden temizliğine bir çok alanda etkisi kanıtlanmış olan Neutrogena, Norveç Böğürtlenli Bakım Serisi, Deep Clean Serisi, Visibly Clear Serisi, Makyaj Temizleyi Serisi, Norveç Formülü Serisi gibi seriler içerisinde her cilt tipinin hassasiyetine özel bir çok çeşitte ürün sunmaktadır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.