x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Siva Derm
Sırala:

Siva Derm

Türkiye'nin markası Siva Derm oluşturduğu özel fikriyle birçok rahatsızlığa destek olabilecek ürünlerini geliştirmiştir.
 
Marka tanınırlığı açısından gümüşün suyla karıştırılması sonucunda fayda sağlayacak biçimlerde çeşitli aşamalardan geçerek iddialı bir duruma gelmiştir. Faydalarına bakacak olursak oldukça fazla olduğu görülmektedir. Marka sahibi ürünün tamamen doğal, kimyasal içermeyen ve kanıtlanmış, bakteri, virüs yok ediciliği olduğunu vurguluyor. Siva derm, enfeksiyonlara karşı etkili olan ürünleri ile dikkat çekiyor.
 
Siva Derm'i birazdaha yakından tanıyalım; Marka, Antalya'da bulunan firmasıyla yola çıkmış. Ciddi çalışmaları bulunmakta. Tüketicilere sundukları fayda arenası fazlasıyla geniş görünüyor. Gümüş suyu konsantresi ile özellikle cilt sorunlarına fayda sağlamakta. Marka, gümüş suyunun bakteri ve virüsleri yok ettiğini keşfetmiş, bunun üzerine içeriğiyle etkili olabilecekleri tüm rahatsızlıkları gidererek etkin rol oynamak için çalışmalara girişmiştir.
 
Ürün içeriğiyle cilt problemlerini tamamen ortadan kaldırmayı hedefleyen marka özellikle; sivilce, cilt lekeleri, egzama, yara gibi sorunlara ürünleriyle çare bulduklarını söylüyorlar. Saf gümüşün suyla karıştırılması ile oluşan içeriğiyle marka, bağışıklık sistemini güçlendirici, metabolizmayı koruyucu, bakteri, mantar gibi sorunlara karşı ciddi faydalar sağlamaktadır.
Siva derm gümüş suyu alternatif tıpta kullanılan doğal bir antibiyotiktir. Ürünler kesinlikle ilaç değildir, tedaviye destek amacıyla kullanılırlar. Gümüş suyu gümüş iyonlarının vücut üzerindeki olumlu etkileri göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Bağışıklık sistemini güçlendirici etkide bulundukları bilinmektedir. Ürünleri kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta ise kullanım esnasında alkol ve sarımsaktan uzak durulması gerekliliğidir.
 
Ürünler tamamen doğaldır ve tedavi amaçlı değildir. Destek amaçlı kullanılmaktadır. Ürünlerinin ciddi rahatsızlıklar için de destekleyici olduğunu vurgulayan marka bu konuda da çalışmalarını yürütmektedir. Çeşitli enfeksiyonlar, yaralar, dökülmeler, cilt sorunları, deri rahatsızlıkları gibi türlü problemlere de çözüm olmaktadır. Marka ürünlerine güveniyor ve çözüm olabilecekleri konusunda destekliyor. Gümüşün saf halinin suyla birleşiminden doğan mucize, farklı türlerden rahatsızlıkları gidermek için kullanılıyor demiştik. İşte bu noktada farklı rahatsızlıklara farklı oranlarda karışım kullanılmakta ve destek sağlanmaktadır.
 
Kullanım şekilleri ve miktarları her sorun için farklı olmaktadır. Size fayda sağlayacak ürünlerine değinecek olursak; Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 40 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 15 PPM, Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 25 PPM, Siva Derm El Yüz Ve Vücut Nemlendirici Solüsyon olarak örneklendirebiliriz. Kollidal Gümüş suyu ve oranlarını incelediğimizde, PPM değerinin milyonda bir olarak ifadelendirildiği bilinmektedir.
 
Çok küçük değerleri anlatırken kullanılan birim olarak ifade edebiliriz. PPM değeri, gümüşün su içindeki miktarını belirtmektedir. Siva Derm Kolloidal Gümüş Suyu 5 PPM denildiğinde, içerikteki 5 PPM sudaki gümüş oranıdır. Bu oranlar da hastalık türlerine göre değişik olarak ölçeklendirilmektedir. Siva Derm El Yüz Ve Vücut Nemlendirici Solüsyon olarak karşımıza çıkan bir diğer ürünü, komple bir bakım için üretilmiş özel içeriğiyle doğal bir bakım sağlamaktadır.
 

Kısacası gümüşün faydası gün geçtikçe insanlar tarafından daha fazla anlaşılmakta ve rağbet görmektedir. Siva Derm marka sahibi, Avrupa ve Amerika'da yaygın olarak kullanılan gümüş suyunun Türkiye'de de bilinirliliğinin arttığını anlatarak fazlasıyla ilgi gördüğünden bahsetmektedir. Ayrıca gümüş suyunun faydalarını daha yakından tanımak isteyenler için ‘Sağlıklı Yaşamın İksiri Gümüş Suyu’ adlı bir kitapta bulunuyor. Yazarı marka ve firma sahibi Kemal Tuna. Farklı bir karışım doğal ve temel yönleriyle derinden etki sağlıyor ve sorunları çözüyor. Denemenizi tavsiye edebiliriz.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.