sadsad x
asdasd
Narecza garantili ürünler

Doppelherz

Sıralama seçin
Görünüm:
 • Sığr kolajeni takviyesi
 • Vitamin D ve C İçeriği
 • Tip 2 
 • Helal sertifikası
 • Orman meyvesi aroması
 • 30 Flokan
%15
450,00 TL
382,50 TL
(3)
ÜCRETSİZ KARGO
 • Zengin içerikli kolajen
 • 2500 Mg peptitler
 • Vitamin C, E içeriği
 • Tip 1 sığır kolajeni 
 • Liçi ve kavun tadı
%31
575,00 TL
396,75 TL
(13)
ÜCRETSİZ KARGO
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
"Kozmetik Ürünler Hakkında Sağlık Beyanı" devamını okumak için tıklayınız

Doppelherz HakkındaDoppelherz, Alman menşeli bir gıda takviye markasıdır. Günlük hayatın koşturması, stres, dengesiz beslenme gibi birçok neden vücudun olumsuz tepki vermesine neden olabilmektedir. Bunun bilinciyle yola çıkan marka, geliştirdiği gıda takviyesi ürünleri ile sağlığınızın korunmasına yardımcı olmaya çalışır.

Markanın en çok tercih edilen ürünlerinden biri Doppelherz Kollagen’dir. Son zamanların sağlık ve beslenme trendleri arasında olan kollajen, vücutta en çok bulunan proteinlerdir. Cilt sağlığından kemik sağlığına kadar birçok konuda faydası bulunmaktadır. Bu da gıda takviyesinde kollajenin önemini arttırmaktadır.

Kolajen, cilt sağlığınız için önemli bir bileşendir. Cilde esneklik kazandırarak nemlendirmeye yardım olur. Cilt bariyerinin güçlenmesine destek verir. Vücudumuzda doğal olarak bulunan kollajen ilerleyen yaş ile birlikte yavaşlar. Bu da yaşlanma belirtilerinin ortaya çıkmasında önemli faktörlerden biridir. Kollajen desteği, cildinizde meydana gelen yaşlanma belirtilerinin giderilmesine de yardım eder. Özellikle kuru cilt tipine sahip olan kişilerde kollajen, cildin nem seviyesinin dengelenmesine destek verir. Cildin yumuşak ve pürüzsüz doku kazanmasına yardımcı olur. Kuru ciltlerin yanı sıra cildinde akne ve sivilce sorunları olan kişiler için de kollajen önemlidir. Sivilce ve akne oluşumunun giderilmesine de destek vermektedir. Yapılan araştırmalar düzenli kollajen alımı yapan kişilerin cildinde olumlu değişimler olduğunu göstermiştir.

Eklem ağrılarına karşı da etkili olduğu bilinmektedir. Eklemlerinizi korumaya yardımcı olan kıkırdağın bütünlüğünün korunmasına destek verir. Kollajen desteği, eklem ağrıları sorunları yaşayanlarda bu ağrıları azaltmaya yardımcı olmaktadır.

Kollajen saç ve tırnak sağlığınız için de destek vermektedir. Saçlarınızın ve tırnaklarınızın kırılmasını azaltmaya yardımcı olur. Saç ve tırnaklarınızın güçlenmesine destek verir. Saçlarınızın hızlı ve sağlıklı bir şekilde uzamasına yardım eder. Tırnaklarınızın da kırılmadan uzaması için destek olur.

Doppelherz Kollagen; sığır kollajeni içermektedir. Yemekle birlikte alınması önerilmektedir ancak bu tarz gıda takviyesi kullanmak isteyen kişilerin önce bir doktor ile görüşerek bu konuda adım atması tavsiye edilmektedir. Doppelherz markasının Kollagen ürünün yanı sıra B12 ve D Vitamini, Omega-3 gibi takviyeleri de bulunmaktadır. D Vitamini, en çok güneşle temas ederek alınmaktadır. Kapalı ortamlarda çalışmak, güneşten uzak bir yaşam sürmek gibi pek çok neden D Vitaminin vücuttaki değerinin düşmesine neden olabilir. Bu da hem cilt hem kemik sağlığınız da olumsuzluklar yaşamanıza sebep verebilir. D Vitamini, depresyon içinde güçlü bir anti-depresandır. Bu nedenle alınması gereken önemli takviyelerdendir. Doppelherz markasının sağlığınız için geliştirdiği takviyeleri güvenle tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.