sadsad x
asdasd

Daylong Güneş Kremleri ve Güneş Koruyucuları

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
144,40 TL
Kargo
Bedava
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Daylong

Daylong Actinica ve Extreme güneş kremi güneşten korunmayı sağlar. Piyasadaki rakiplerine göre oldukça avantajlıdır. Daylong güneş ürünleri, içeriği ile deri rengini açar ve serinleme sağlar. Kimyasal maddeler içermez. Jel uygulaması kolay emilir ve hızlı aktive olur. İçerdiği gliserin ve dexpanthenol sayesinde cildin nemli kalmasına yardımcı olur. Daylong Güneş Kremi hassas ciltler için idealdir. Ürünlere bakıldığında; Daylong Extreme cildi nemlendirerek besler. Derinin kendi yapısında olan koruma fonksiyonunu güçlendirerek deri yüzeyindeki epidermis tabakasının zarar görmesine engel olur. Deriyi koruyan doymamış yağ asitlerini ve fosfolipitleri güçlendirir. Güneşin yoğun ışınlarını alan deri nem kaybı yaşar. Krem içeriğindeki gliserin ve dexpanthenol cildi nemlendirir. Krem içindeki E vitamini cildin yaşlanmasına ve güçsüzleşmesine sebep olan zararlı ışınları yok etmeye yardımcıdır. Krem hızlıca emilir, emülgatör ya da koruyucu içermez.

Daylong Actinica onarım kremi içerdiği enzimlerle vücudun kendi mekanizmasını tamir eder. Zararlı ışınlara maruz kalan derideki yaşlanma belirtilerini önlemek için kullanılır. Daylong Actinica Gliserin, dexpanthenol ve E vitamini içerir. İçerdiği vitaminler nem kaybını önler ve ekstra bakım sağlar. Daylong Actinica ve Extreme güneş kremleri içeriğindeki bileşenleri ile güneşin zararlı ışınlarına karşı sizi korur. Her yaşa hitap eden ürünler, cildi tam bir koruma altına alır. Mor ötesi ışınlara karşı koruma da sağlar. Ayrıca bu ürün güneşin yararlı etkilerinden de faydalanmanızı sağlar. Kullanılan bu krem, çeşitli rahatsızlıklara da olumlu yönde etki etmektedir.

Daylong markası aynı zamanda yüz bakımı içinde ürünler geliştirmiştir. Markanın nemlendiricileri doğal yapısı ile oldukça yarar sağlamaktadır. Bilindiği gibi, nemlendiriciler, cildi yumuşatır, kuru, hassas ciltlere bakım sağlar. Cilde sağlıklı ve pürüzsüz şekilde canlılık katar. Nemlendiriciler cildin su kaybını önler. Bilindiği gibi her cilt yapısı birbirinden farklıdır. Ciltte bulunan aknelere karşı da bakım sağlayan bu ürünler cildin yağ bariyerinden de emilim yapar. Daylong'un akneli ve yağlı ciltler için geliştirdiği Daylong Ultra GelFluid SPF 25 Akneli Yağlı Hassas Ciltler İçin Nemlendirici, yağsız yapısı ve jel formülü ile aşırı yağlı ve akneli ciltlere ideal bakımı sağlamaktadır. Cildin hassasiyetini engellemekte ve güneş ışınlarına karşı korumaktadır. Alerjik bünyelere karşı da koruyucu etkisi bulunmaktadır. Akneli ciltlere karşı gereken bakımı sağlar.

Daylong güneş kremleri içeriğindeki doğal yapısı ile cilt yüzeyini korumaya alır. Zararlı UV ışınlarına karşı tam koruma sağlar. Bu ürünle güneşin zararlı ışınlarını süzerek cildi iritasyonlara karşı koruyabilirsiniz. Ürün, cildin koruyucu asit örtüsünü muhafaza ederek doğru bir bakım sağlar. Dylong ürünlerini güneş ışınlarına maruz kalmadan önce cildinize uygulayabilirsiniz. Bu sayede ışınlara maruz kalan cildinizi korumaya almış olursunuz. Sağlıklı bir bakım için Daylong ürünlerini tercih edin. Sepetinizde Daylong ürünlerine de yer açın ve kaliteli bakımın tadını çıkarın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı