sadsad x
asdasd

Zigavus Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
158,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2

Zigavus

Zigavus Pharma markası 2007 yılında saç dökülmesine karșı koku içermeyen sarımsak özlü șampuan üretip eczaneler aracılığıyla tüketicilere sunarak sektöre giriș yapmıștır. Saç dökülmesine karșı etkili özellikleri ile bilinen sarımsakın bir şampuan ile birleşerek bitkisel çözüm olarak sunulması tüketicilerin ilgisini çekmiş ve bu şekilde bu konuda ilk tercih edilen marka olmuştur ve nedenle pazardaki payını kısa sürede oldukça büyütmüştür. Saç ve cilt bakım alanında yerini sağlamlaştırıp, tüketicilerin beklentilerini karşılayan Zivagus ürünleri derma kozmetik alanında önemli bir yere sahiptir. Zigavus Pharma, Türkiye’de öncelikle İzmir ve yerelinde çalışmalara başlamış ve kısa zamanda Türkiye genelinde yayılmış, bununla da yetinmeyip dünyaya açılmışlardır. Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya, Belçika, Arnavutluk, Kosova gibi Avrupa ülkeleri başta, Azerbaycan, Irak, Özbekistan gibi Ortadoğu ve Orta Asya ülkelerine açılmış ve dünya çapındaki bilinirliğini arttırmıştır. Zigavus, geniș bir alanda sürdürdüğü araştırmaları ve tüketicisinin ihtiyaçlarını takip etmesi ile kaliteli, tüketicisinin ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirmeyi görev bilmiştir. Kullandıkları yeni teknolojiler, saç ve cilt bakımı konusundaki tecrübeleri, kaliteli ürün içerikleri ile bu pazarda önemli bir yere sahip olmuşlardır. Son yıllarda yapılan Avrupa standartlarındaki ürün incelemelerinde Zigavus şampuanlarının saçın kalitesini arttırarak tahrişi azalttığı, saç telini kalınlaştırarak saç dökülmesini engellediği kanıtlanmıştır.

 Zigavus markası doğal bitkisel içerikli ürünlerini Zigavus markası altında tüketicilerin hizmetine sunar, kadrosundaki uzman ekip ile müşterilerin görüş ve isteklerini değerlendirir ve bu doğrultuda yenilikler yapar. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına özen gösterir, her zaman kaliteyi bir üst basamağa taşımaya çalışır. Markanın hedefleri alanında lider bir konuma erişmek, tüketiciye yüksek bir fayda sağlamak ve saç bakımı konusunda müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaktır.

Zigavus saç bakım ürünleri özellikle saça ve cilde faydalı olan tamamen doğal, bitkisel özlerle üretilir. Saç bakımında etkisi bilinen sarımsak, papatya, nar, zeytin yağı gibi bitkisel özlerin faydalarından yararlanarak ürünlerini tüketiciye sunar. Özellikle saç telinin kalitesinin artması, saç dökülmesi, kepek gibi problemler üzerinde yoğunlaşır ve bu problemler için doğal içeriği ile etkili çözümler sağlar. Markanın en bilinen ürünleri arasında Zigavus Saç Dökülmesine Karşı Kokusuz Sarımsaklı Şampuan, Zigavus Doğal Zeytin Yağlı Şampuan, Zigavus Doğal Papatyalı Şampuan, Zigavus Doğal Narlı Şampuan, Zigavus Doğal Biberli Şampuan gibi ürünler bulunur. Tamamen doğal içeriği, ürünlerde kullanılan ve doğada bazen itici kokular taşıyan içeriklerini kokusuz hale getirerek tüketicilerin faydasını sağlaması, saç bakımında oldukça etkili ve memnun edecek sonuçlar vermesi, Zigavus markası ürünlerini saç bakımı kulvarında lider konuma getirmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı