sadsad x
asdasd

Druide Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 32 ürün görüntüleniyor.
1 2

Druide

Druide; 1979 yılında Kanada’da kurulmuş bir markadır. Doğaya ve insan sağlığına saygılı ürünler geliştirmektedir. Tüm ürünlerini %100 doğada çözülebilir şekilde üretmektedir. Markanın ürünleri gluten, toksik madde içermez. Druide; aşırı hassas cilt tiplerine uygun organik bakım, ağız ve diş bakımı, banyo bakımı, bebek bakımı, saç bakımı ve vücut bakımı kategorilerinde seriler geliştirmektedir.

Saç bakımı için; Druide Purity Yağlı Saçlar İçin Şampuan,yağlı saçlara sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Saçlarınızdaki yağ dengesinin kurulmasına yardım eder. Saçlarınızın arınmasına destek olur. Arınmanın yanı sıra saçlarınızın beslenmesi için de çabalar. Saçlarınızın hacim kazanmasına destek verir. Druide Pur Pure Hassas Ciltler İçin Şampuan, hasas cilt tipine sahip olan kişiler için geliştirilmiştir. Hassas, yıpranmış saçların yeniden sağlıklı dokusunu kazanmasına yardım eder. Yoğun nem desteği sağlamaya çalışır. Saçlarınızın daha canlı ve dolgun bir görünüm yakalaması için destek verir. Druide Tea Tree Oil Kepekli Saçlar İçin Şampuan, kepek sorunu yaşayan kişiler için geliştirilmiştir. Saç derisinde meydana gelen kepek sorununun arınmasına yardım eder. Saç derisini temizler ve rahatlaması için destek verir. Bunların yanı sıra diğer saç tiplerine de uygun olan ürünleri bulunmaktadır.

Druide, ağız ve diş bakımında geliştirdiği ürünlerde özellikle farklı aromalarıyla sevilmektedir. Druide Banana Toothpaste Muzlu Diş Macunu, diş ve diş etine zarar vermeden ağız ve diş bakımınızın gerçekleşmesine yardım eder. Muz aroması ile diş fırçalama işleminin daha keyifli geçmesine destek verir. Druide Anise Toothpaste Anasonlu Diş Macunu, ağızda biriken bakteri ve kötü koku durumlarının giderilmesine yardım eder. Diş plağı gibi sorunların üstesinden gelmeniz için çabalar. Çürüme karşıtı etkisi vardır. Ferah bir nefes hissi yaşamanız için yardım eder. Druide Cinnamon Toothpaste Tarçınlı Diş Macunu, tarçın aroması ile hem güzel bir aroma yaşamanıza hem de ağız ve diş bakımızın etkili bir şekilde gerçekleşmesine destek olur. Plak ve tartar gibi durumların engellenmesi için çabalar. Dişlerinizin daha beyaz görünmesine yardım eder.
Druide markasının deodorant kategorisinde de ürünleri bulunmaktadır. Druide Pur Pure Deodorant, tamamen doğal ve bitkisel özlerle geliştirilmiş olan bir deodorant olup ter kokusuna karşı korunmanıza yardım eder. Cildi nemlendirir. Kıyafetlerinizde leke gibi sorunlara neden olmaz. Koltukaltı bölgesinde uzun süre kuruluk hissi yaşamanıza yardımcı olur.

Druide sabunları da kullanıcıları tarafından oldukça sevilmektedir. Protective Soap, cildinizi temizlemeye yardım eder. Yüz ve vücut bölgesinde kullanıma uygundur. Tamamen doğal bileşenlerle geliştirilen bir sabun olup bebeklerin hassas cildi ile uyumlu olan bir üründür. Cildin temizlenmesinin yanı sıra nemlenmesine ve yumuşamasına da destek verir. Bebeklerin cilt bakımında ve temizliğinde kullanılması uygundur. Druide Purifying Soap Bar, doğal kil ile zenginleştirilen bir sabundur. Cildi yağ, kir ve diğer kalıntılardan arındırmaya yardım eder. Cildin nefes almasına yardımcı olarak cildin daha canlı bir görünüm kazanmasına destek olur. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan ürün, el ve yüz bölgesi için geliştirilmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı