x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
1 2 3
Strivectin
Strivectin
%40indirim 357,00 TL 214,20 TL
Sırala:
1 2 3

StriVectin

Her şey farkındalıkla başlar sloganıyla yola çıkan StriVectin, cilt bakımının önemli olduğunu ve bunun farkında olunması gerektiğini belirtiyor. StriVectin, cilt ve vücut bakımı konusunda alanında uzman, ne istediğini bilen, tüketicileri için en iyisini bilen, ürettiği bakım ürünleri ile iddialı bir markadır. StriVectin esasına bakıldığında, dermokozmetik bilinci yüksek bayanlar için bire birdir. İstedikleri her türlü bakımı son teknoloji ile üretilmiş ürünlerinde ve maksimum kalitede bulacakları kesindir.

StriVectin içerisindeki patentli bileşeni NIA-114 ile ürünlerinde yüksek konsantrasyon sağlar. Daha sağlıklı cilt için ve güçlü bir bariyer için gereklidir. Doğal olarak onarım gerçekleştirir ve bakım sürecini başlatır. Hasarların giderilmesi için harekete geçer. StriVectin, cildi korur, nemi içeride tutarak doğru bakım sağlar. Cildin enerji düzeyini artırır. Hücre döngüsünü hızlandırır. StriVectin, ciltteki yaşlanma belirtilerini giderir ve maksimum bakım için tedavi eder. Uzman kadrosu ile bilimsel verilere dayanarak çalışan marka, daha az çizgiyi çalışmalarının sonuçlarına dayanarak garantiliyor.

Neden Strivectin Ürünlerini Tercih Etmelisiniz?

StriVectin, yaşını göstermeyen cildin sağlıklı cilt olduğu düşüncesi, ürünlerinde var olan NIA-114 teknolojisinin dokunuşları ve içeriğindeki özel bileşenlerin etkisi ile harmanlayarak ürettiği ürünlerinin sonuçlarından gelir. Cildin güzel görünmesi bir şekilde sağlanabilir. Ancak hem iyi hem de sağlıklı olmasını sağlamak için doğru bir çalışma gerekir. StriVectin, geliştirdiği ürünleri ile yaşlanmayı geciktirici etkiler yaratır.Cilt sağlığını korur ve maksimum seviyeye çıkarır. Cildin sağlığını geliştiren bileşenleri cildin nemini de koruyarak tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşır. Cildin tam anlamıyla bir bakım gerçekleştirmesi sağlanır.

Strivectin Serileri

StriVectin, vücut, cilt, ve güneş ürünleri ile bilinmektedir. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan markanın ürünlerine göz atmak gerekirse;

Present Perfect; cildinizi zamana karşı koruyabileceğiniz bir ürün. Genç yaşlarda (25 ve sonrası) anti-aging ihtiyacını karşılayabilecek bir üründür. Özel patentli ve NIA-114 antioksidan savunma sisteminden oluşan eşsiz formülü ile genç görünmenizi sağlamaktadır. Present Perfect, kolajen üretimini destekler ve cildin yenilenmesini sağlar. Cildin korunmasını sağlar.

StriVectin Anti-Wrinkle Hydra-Gel Bakım Maskesi ; StriVectin Anti-Wrinkle Precision Bantları ve Kremi ile cilt 2 adımda kolayca dolgunlaşır, kırışıklıkları giderilir. Göz çevresi ve dudak kenarı ve alında çizgi üzerine uygulanan patch maskeler ile kullanım sonrasında dolgunlaştırıcı bir etki sağlar. Evde rahatlıkla uygulanacak maskelerle pratik ve gerçekçi bir bakım yapılabilir.

5 Minute Weekly Glycolic Peel; imkansız gibi görünse de 5 dakikada da gerçekleştirilecek bir bakım  5 Minute Weekly Glycolic Peel ile mümkün. Ürün ölü hücreleri arındırır ve cildi yeniler. İki aşamada cildi soyarak daha canlı ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yumuşak bir doku oluşturur. Cildi tüm toksinlerden arındırır ve oksijenle sağlıklı hale getirir. İnce çizgiler, kırışıklıklar, ve gözenek görünümünü minimum düzeyde tutar.

High Performance Booster Oil; her türlü anti-aging ürünle uyum sağlar. Kullanılan ürün performansını güçlendirir. Cilt tarafından emilir ve yağlı kalıntı bırakmaz. Cilt dokusunu değiştirir. Cilde nem kazandırır. Nem ile cildi doldurur ve ince çizgi, kırışıklıkları giderir.

Strivectin Get Even Darc Circle Corrector; göz çevresindeki koyu halkalara yönelik olarak geliştirilmiştir. StriVectin ürünü, NIA-114 + Aktif C Vitamini ile güçlendirilmiş bir göz çevresi kremidir. Göz çevresindeki kan dolaşımı bozukluğunu ve güneş ışınları nedeni ile oluşmuş hasarları, morluk ve lekeleri gidermede oldukça etkilidir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.