sadsad x
asdasd

Coresatin Ürünleri

Sıralama seçin
Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Coresatin

BiancoPharma İlaç ve Sağlık Ürünleri tarafından üretilen marka yenilikçi bir firma özelliğindedir. Bünyesinde bulundurduğu ürünlerle, dermatolojik alanda Türkiye sağlık sektöründe yenilikçi ve kaliteli bir yaklaşım sergilemeyi hedef edinmiştir. İnsana ve doğaya gösterdiği hassasiyetle hizmet sunar. Cilt kremleri ve losyonlarıyla dikkat çeken Coresatin saç ürünlerinde de oldukça iddialıdır. Markanın en çok bilinen ve göz önünde bulunan ürün CoresatinSeaBuckthorn (Sarı Krem) ve Coresatin Allantoin Fungicidal BarrierCream (Mavi Krem)’dir. Ancak bunların yanı sıra Coresatin Aloe Vera Barrier Cream (Mor Krem), Coresatin Propolis Barrier Cream (Yeşil Krem), Coresatin Relief Shampoo, Coresatin Barrier-P Cream, Coresatin Barrier Lotion gibi birçok dikkat çeken ürünü vardır.

Cilt bariyerinin etkili bir şekilde korunması için cildin iyi bir şekilde nemlenmesi çok önemlidir. İyi bir şekilde nemlenen cilt florası korunur ve cilt sağlıkla ışıldar. Bu sebeple cilt tipinizi iyi bir şekilde analiz ederek ihtiyacı olan nem dengesini kazandırmaya dikkat etmeniz çok önemlidir. Coresatın Sanitasyon ürünleri cildinizin nem ihtiyacının doğru bir şekilde karşılanmasına yardımcı olur. Özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde cilt tarafından hızlıca emilir. Coresatin Sanitasyon ürünleri 30 gr’lık kavanozlarda sunulan Pembe, Sarı, Mavi, Mor ve Yeşil renkli kremlerdir. Cilt yüzeyinde zararlı mikroorganizmaların neden olduğu sorunları ve bu mikroorganizmaları yok etmeye yardımcı olur. Cilt yüzeyinde oluşan sorunları giderir. Özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde cilt bariyerini destekleyerek, cildin güçlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sayede mantar ve bakteri aktiviteleri ile ilgili tahrişi en aza indirir.

Coresatin Fungisidal Bariyer Krem(Yeşil Krem), cilt yüzeyinde yaşanan sorunların giderilmesine yardımcı olurken mantar gibi sorunlarda %99,99 oranında iyileştirme yaşanmasına yardımcı olur. Tahrişi önler, cildi korur, yeniler, yumuşatır ve nemlendirir. Enfeksiyon oluşumunu ve kontaminasyonu engeller. Coresatin Panthenol Barrier Cream (Pembe Krem), bebeklerin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiş ve özel olarak geliştirilmiş bir nemlendiricidir. Bebeklerin ve çocukların cilt yüzeyinde koruyucu bir katman oluşturur ve cilt bariyerinin yeniden güçlenmesine yardımcı olur. Coresatin Allantoin Barrier Cream (Mavi Krem), hassas, kuru ve alerjik ciltler için üretilmiş olan krem cildinizi nemlendirerek cilt yüzeyinin yeniden yapılanmasına ve onarılmasına yardımcı olur. Cilt yüzeyini iç ve dış etkenlere karşı koruyarak cilt yüzeyinde oluşan hasarların giderilmesine destek olur. Sedef, egzama gibi rahatsızlıklarda cilt yüzeyinde iyileştirici etkisi olduğu gözlenmiştir. Coresatin Sea Buckthorn (Sarı Krem), kuru ve hassas cilt yapısına sahip olan kişiler için özel olarak geliştirilmiş olan cildi nemlendirmeyi ve yatıştırmayı sağlayan bir bakım kremidir. Coresatin Aloe Vera Barrier Cream (Mor Krem), ayak bakımı için geliştirilmiş olan bir kremdir. Diyabetik ayakların bakımı için steroid içermeyen kortizonsuz olarak üretilen krem cildinizi rahatlatarak pullanma, dökülme, kuruluk gibi problemlerin önüne geçmenize yardımcı olur.

Cilt ürünlerinin yanı sıra şampuan ve yan ürünleriyle de dikkat çeken markanın saç ürünlerinde en gözde ürünü Coresatin Relief Shampoo’dur. Saçlarınızın etkili bir şekilde bakımını üstlenen ürün kullananların çoğu tarafından göz bebeği konumuna gelmiştir. Coresatin ScalpLotion, saç derisinin sebum dengesini korurken kepek oluşumunun azalmasına yardımcı olur. Saç derisini rahatlatır. Saçların doğal yapısını yeniden kazanmasına destek olur. Coresatin Termal Su Spreyi, eşsiz içeriği ve özel mineralleri sayesinde hassas ciltleri rahatlatır, tazeler ve dış etkenlere karşı korur. Spor, traş, bez değişimi ve güneş sonrasında yatıştırıcı ve ferahlatıcı etkisi ile cildi anında nemlendirir ve yumuşatır.
Coresatin ürünleri özel olarak geliştirilen formülleri sayesinde cildiniz de herhangi bir tahriş durumuna neden olmadan tamamen koruyucu etkili ürünlerle geliştirilir. Bu sayede hem güvenle kullanım imkanı sunarken hem de yarattığı etkileri sayesinde kısa sürede kullanıcılarının gönüllerini kazanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı