sadsad x
asdasd

RocYeni bir yaşam tarzı belirlemek isterseniz ROC ile tanışabilirsiniz. ROC ürünleri kalitesi ve maksimum sağladığı faydalarla oldukça tercih edilen bir marka. 50 yılı aşkın bir süredir anti-aging ve kozmetik biliminde öncü olan marka ROC eşsiz ve kapsamlı gençleşme çözümleri geliştirmek için cilt yaşlanma uzmanları ile ortaklığa girmiştir. Tüketicilerine herzaman daha iyisini sunmak için dermatolog ve estetik doktorları tarafından yapılan araştırma ve geliştirme safhası ardından iyi ürünleri piyasaya sunmuştur. Çalışan uzmanlar yeni ve bütünsel anti-aging yaklaşımı geliştirmek adına ROC uzmanları ve ekibi ile işbirliği içerisinde çalışmıştır. Estetik alanında uzmanlığı ile cilt ritüelleri geliştirerek tüketici hizmetine sunmuştur. Anti-aging markası olan ROC çözüm geliştirerek daha estetik prosedürlerin etrafında plan yapar ve cilt bakımını en iyi şekilde gerçekleştirir. ROC Yüz Bakımı, Vücut Bakımı ve Güneş Koruyucu kategorilerinde geliştirdiği birbirinden eşsiz ürünleri ile tüketicilerine hizmet sunmaktadır.

ROC Yüz Bakımı ürünleri geniş yelpazede içerdiği faydalarla oldukça ilgi çekicidir. ROC Temizleyici ve Tonikler, nemlendiriciler, anti aging ürünleri, göz kremleri, sivilce sorununa yönelik ürünleri, dudak bakımı ürünleri ve peeling ürünleri ile raflardaki yerini almaktadır. Cilt bakımında özellikle kırışıklıklarla mücadele eden ROC, uzman kadrosu ile anti-aging cilt bakım ürünlerini estetik ve dermatolojik olarak günlük yaşlanma karşıtı ihtiyaçlarına çözüm olması açısından geliştirmektedir. ROC ürünleri cildin gemnç görünmesini sağlarken cildi nemli tutar ve sağlıklı görünümünü muhafaza eder. Cildin yaşlanmasına karşı geliştirdiği anti-aging içerikli ürünleri ile yaşlanmaya meydan okur. Kırışıklıklar her kadının başına gelecek ve engellenemez sonlardandır. Bunu önlemek ve geciktirmek bizim elimizdedir. ROC'un uzman kadrosu bu ürünleri geliştirmek için yıllardır çalışmaktadır. Sizde ROC ile ince çizgileri ve gözle görülür kırışıklıkları azaltmak için ürün kullanımına başlayabilirsiniz.

ROC cilt bakımı ürünleri ile yüz hatları yeniden tanımlanır ve cilt canlılığı tekrar hayata döner. İçeriğindeki doğal özler besleyici ve bakım özelliklidir. ROC ürünlerine göz attığımızda spesifik olarak belirginleşmiş olan sorunları da ortadan kaldırdığını görmekteyiz. Aknelere yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile cilt tipine göre bakım sağlar. Geliştirdiği ürünleri ile akne ve siyah noktaların eksilmesine yardımcı olur ve aynı zamanda onarıcı bir etki de yaratır. Leke ve akne oluşumunu da engeller. ROC geliştirdiği peeling ürünleri ile micro peeling boncukları sayesinde cildi derinlemesine temizler ve cildi arındırır. Tüm cilt tipleri için uygundur. Hassas cilt tiplerinde de etkili olduğu bilinmektedir. Roc dudak bakımında da oldukça faydalı ürünler geliştirmiştir. Roc Enydrial Lip Stick Dudak Nemlendiricisi ile gerçekleştirdiği bakımda sandığımızdan daha fazla neme ihtiyaç duyan dudakların çatlamaması için Roc Enydrial Lip Stick Dudak Nemlendiricisi kullanılır. Dünyaca ünlü kozmetik markası ROC içerdiği nemlendirici sayesinde dudakların çatlamasını engeller ve tam bir bakım sağlar. Profesyonel bir bakım gerçekleştirmek istiyorsanız ROC ile tanışın.

roc.jpg (98 KB)

Roc Markasının En Çok Aranan Serisi


Sıralama seçin
Toplam 38 ürün görüntüleniyor.
1 2

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı