Magnezyum Malat İçeren Ürünler

Benzer Kategoriler
sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Venatura Magnezyum Malat 60 Tablet Magnezyum Takviyesi
Venatura - Venatura Magnezyum Malat 60 Tablet Magnezyum Takviyesi
Venatura - Venatura Magnezyum Malat 60 Tablet Magnezyum Takviyesi
  • Takviye edici gıda
  • 200 Mg magnezyum
  • Günde 1 tablet
  • 11 yaş ve üzeri
  • İlaç değildir
(0) Yorum
Venatura Magnezyum Malat 60 Tablet Magnezyum Takviyesi
89,00 TL
Naturalnest Magnezyum 100 mg 60 Tablet Magnezyum Malat ve Magnezyum Bisglisinat
Naturalnest - Naturalnest Magnezyum 100 mg 60 Tablet Magnezyum Malat ve Magnezyum Bisglisinat
Naturalnest - Naturalnest Magnezyum 100 mg 60 Tablet Magnezyum Malat ve Magnezyum Bisglisinat
  • Magnezyum takviyesi
  • Magnezyum Malat
  • Magnezyum Bisglisinat
  • Yüksek emilim
  • 60 tablet
(0) Yorum
Naturalnest Magnezyum 100 mg 60 Tablet Magnezyum Malat ve Magnezyum Bisglisinat
78,12 TL

Magnezyum Malat

Magnezyum malat takviyeleriyle zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz. Magnezyum malat maddesinin vücut sağlığını güçlendirme ve onarma etkisi olduğu biliniyor. Bu değeri ister gıdalar ister takviyeler yoluyla edinebilirsiniz. Vücut tarafından kolaylıkla emilimi sağlanan bu maddenin enerji üretimini artırma etkisi öne çıkıyor. Günlük beslenme düzeninize takviyeleri dahil ederek maddenin getirdiği faydaları edinebilirsiniz. Gıda takviyesi alanında yer alan birçok markanın magnezyum malat takviyesi bulunuyor. Venatura ve Naturalnest gibi markaların ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Vücut sağlığınızı korumanıza yardımcı olacak ürün çeşitleri Narecza’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olabilecek diğer gıda takviyesi çeşitleri için kategorilerimize göz atabilirsiniz.

Magnezyum Malat Ne İşe Yarar?

Magnezyum malat maddesi vücutta kolay emilebilen magnezyum türevleri arasındadır. Magnezyumun malik asit ile birleştirilmesinden oluşturulan madde biyoyararlılığı yüksek yapısıyla öne çıkar. Sindirim sistemi, bağışıklık, kas ve kemik sağlığınızı desteklemek için bu maddeyi tüketebilirsiniz. Sindirim sistemi desteği özelliğiyle dikkat çeken madde bağırsakların düzenli çalışmasını sağlar. Kabızlık gibi mide sorunlarının hafiflemesine yardımcı olur. Bunun yanında hücre enerjisini de artıran magnezyum malat değeri sporcular için de tavsiye edilir. Yüksek enerji gerektiren antrenmanların verimini artırmak için bu maddeyi içeren takviyeleri kullanabilirsiniz. Magnezyum malat faydaları yalnızca bunlarla sınırlı değil. Yorgunluk ve baş ağrısı gibi durumlarda da magnezyum malat kullanılabilir. Günlük beslenme düzeninize magnezyum malat takviyesi ekleyerek faydalarını görebilirsiniz. Magnezyum malat takviyesi seçimi öncesinde doktorunuza danışmanız oldukça önemli. Çünkü bilinçsiz gıda takviyesi kullanımı ürünlerin faydalarını edinmenize engel olabilir. Doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda değerlerinize uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

Magnezyum Malat Takviyeleri

Magnezyum malat takviyeleri farklı kullanımlara özel olarak geliştiriliyor. Markalar magnezyum malat maddesini farklı değerlerle birlikte geliştirerek daha etkin olmasını sağlıyor. Vücut değerlerinize uygun ürünler web sitemizde bulabilirsiniz. Magnezyum malat takviyeleriyle öne çıkan markalar arasında Naturalnest ve Venatura bulunuyor. Venatura markasında yer alan magnezyum malat takviyesi kas ve kemik gelişimi için öneriliyor. Porsiyon başı 200 Mg magnezyum malat içeren ürün sporcular için iyi bir alternatif olabilir. Spor aktivitelerinizden ekstra verim alabilmek için ürünü tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra ürün kas ağrıları ve krampların da hafiflemesine yardımcı oluyor. Eğer sıklıkla bu tür problemler yaşıyorsanız ürünü düzenli olarak tüketebilirsiniz. Naturalnest magnezyum malat takviyesi ise günlük enerji üretimini destekleyen içeriğiyle dikkat çekiyor. Ürünün içerisinde magnezyum malat ve magnezyum bisglisinat maddeleri bulunuyor. Zengin içeriğiyle dikkat çeken ürünü beslenme rutininize dahil edebilirsiniz. Bu ürünleri değerlendirirken doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. Her ne kadar ürünler ilaç olmasa da gıda takviyelerinin size uygunluğunu belirlemek için uzman görüşü oldukça önemli. Bu şekilde ilerleyerek vücudunuza uygun ürünleri seçebilirsiniz.

Magnezyum Malat Fiyatları

Magnezyum malat fiyatları marka, içerik ve miktar gibi unsurlara göre farklılık gösteriyor. Bütçenize göre ürün seçimi yapabilirsiniz. Uygun fiyatlı ürünler arasında Naturalnest gibi markaların gıda takviyeleri öne çıkıyor. Aylık kullanım için sunulan ürünler porsiyon başı 100 Mg içeren magnezyum malat içeriyor. Günlük kullanım için bu tür gıda takviyelerini tercih edebilirsiniz. Venatura markasının sunduğu magnezyum malat takviyesi ise orta fiyat segmentinde yer alıyor. 60 tablet içeren ürünler 2 aylık kullanım düzeni için oldukça ideal. Porsiyon başı 200 mg içeren gıda takviyelerini doktorunuza danışarak değerlendirebilirsiniz. Vücut sağlığınıza destek olarak magnezyum malat takviyesi çeşitleri Narecza’da sizi bekliyor. İhtiyacınız olabilecek diğer vitamin ve mineral takviyeleri için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.