x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
MyChelle
Sırala:
1 2

MyChelle

MyChelle Yüz Bakım ürünleri ile son derece önemli ve etkili bir markadır. Ürünlerini doğal ve zararsız kimyasallardan üreten MyChelle dünya çağında ün kazanan ve gelişen bir yüz bakım markası olma yolunda ilerlemektedir. Bu özellikleri ile son derece güvenilir ve Türkiye’de de artık iyice sevilen ve tutulan bir marka olma özelliğine kavuşmuştur.
Ürünlerin özellikleri cildin yağ dengesini sağlaması, cildi güçlendirerek pürüzsüzleştirmesi ve nemlendirmesidir. Ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

MyChelle Ürünleri

MyChelle Fruit Enzyme Cleanser Cilt Temizleyici: Tüm Cilt Tipleri için son derece taze, pürüzsüz bir cilt ortaya çıkarmak için kirleri çıkarmak tüm cilt tipleri için nazik bir derin temizleyici.

MyChelle Fruit EnzymeScrub Yüz Peelingi: Cildinizde oluşan yaşlılık etkileri ile mücadele eder. Cildinizi yenilemeye yardımcı olur. Gözenekleri temizler cildinizi parlatır.

MyChelle NoTox Anti-wrinkle Serum Kırışıklık Giderici Serum: Cildinizi sıkılaştırarak gerginleştirir ve bunu yaparken cildinizi tazeler ve yumuşatır.

MyChelle Serious Hyaluronic Firming Serum Nemlendirici Serum: Cildinizde bulunan kirleri temizlemeye yardımcı olur. Cildinizde yağ dengesini sağlar.

MyChelle Fruit Enzyme Mist Nemlendirici Losyon: Tüm Cilt Tipleri için Deride bakmak dehidratasyon kolaylaştırmak için antioksidan bakımından zengin, nemlendirici sis.

MyChelle Pumpkin Renew Cream Onarıcı Krem:
Hafif, nemlendirici formül hücre sağlığını korumak ve hidrasyon korumak için onarıcı peptidler ile antioksidan bakımından zengin Kabak Çekirdeği Yağı karıştırır.

MyChelle Fabulous Eye Cream Kırışıklık Giderici Göz Kremi: İnce çizgilerin görünümünü en aza indirerek gelişmiş formülü hassas göz çevresini besler.

MyChelle Sun Shield SPF 28 Unscented Güneş Koruyucu: Kokusuz, güçlü etkili koruma sağlar ve gözlerin yakın tahriş edici olmayan bir çevre, güvenli, tam spektrumlu UVA / UVB güneş savunması sağlar.

MyChelle Clear Skin Cleanser Yağlı Ciltler İçin Temizleyici: Yağlı ve Akneli cilt tipleri için Aşırı yağı erir bir derin temizleme jeli, leke eğilimli cilt arındırmak için yardımcı olur.

MyChelle Clear Skin Spot Treatment Yağlı Akneli Ciltler İçin Temizleyici:
Cildinizde nokta tedavilerini artırıyor ve çözüyor. Cildinizdeki döküntüleri azaltır.

MyChelle Clear Skin BalancingCream Dengeleyici Krem: Tahriş ve hassasiyetleri yatıştırıcı ise cildi dengelemek için hafif bir nemlendirici.

MyChelle FruitFiestaPeel Kırışıklık Giderici Peeling: Cilt yenilenir ve canlandırdı bırakarak, kırışıklıkların görünümünü düzeltmek için güçlü bir AHA karışımı olan bir genç bir parlaklık ve doku yenileyin.

MyChelle G2 InstantFirming Serum Sıkılaştırıcı Serum: Cildinizde bulunan kırışıklık çizgilerini düzenler. Yağ dengesini sağlar.

MyChelle SupremePolypeptideCream Kırışıklık Giderici Krem: MyChelle cildi besleyici, dolgunlaştırıcı ve kırışıklık giderici anti-aging krem.

MyChelle RevitalizingNightCream Gece Kremi: Besin açısından zengin krem cildin genç parlaklık, sıkılığını geri ve hidrasyon düzeylerini artırmak için gece çalışır.

MyChelle Apple BrighteningCleanser Lekeli Ciltler İçin Temizleyici: Nazik sülfat içermeyen temizleyici, cildi yumuşar ve renk farları azalır.

MyChelle Apple BrighteningPeel Lekeli Ciltler İçin Peeling: Cilt lekelerini engelleyici ve düzenleyici etki sunar.

MyChelle Apple Brightening Serum Aydınlatıcı Serum: Işıltılı güzel bir cilt için aydınlatıcı serum kullanın. Cildinizi besler ve dengeler.

Mychelle RemarkableRetinal Serum: Cildinizin düzenlenmesine yardımcı olacak bu ürün ile sıkı ve dolgun bir görüntüye ulaşabilirsiniz.

Mychelle CranberryMud Mask:
Cildinizin lekelere karşı etkisini artıran arındırıcı maske özelliğine sahiptir.

MyChelle OilFree Grapefruit Cream:
Gözenekleri  tıkamadan koparma eğilimli cildi besler. Besin açısından zengin olan iğde tahriş olan cildin hızlı bir şekilde iyileşmesini destekler.

Mychelle Ultimate Lashand Brow Serum: Cildinizi koruyarak dökülmelere karşı cildi pürüzsüzleştirir.

Mychelle Magnolia Fresh Eyes: Cildinizde zayıf kılcal damarları güçlendirir. Göz çevresine bakım sunar.

MyChelle Apple Brightening Mist Aydınlatıcı Sprey:
Renk farklılıklarının giderilmesine destek sunar. Cildi arındırır ve temizler.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.