sadsad x
asdasd

Mychelle Cilt bakım Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 20 ürün görüntüleniyor.
1 2
Mychelle
MyChelle; 2000 yılında ABD’nin Colorado eyaletinde kurulmuştur. Klinik olarak kanıtlanmış dermatolojik içerik maddeleri kullanan marka, güzelliğinizin ön plana çıkması için çabalar. Tamamen doğal içeriklerle geliştirdiği ürünleri ile cildinize herhangi bir zarar vermeden cilt bakımınızın gerçekleşmesine yardımcı olur. Ürünler doğaya ve hayvanlara zarar vermeden geliştirilmektedir. Ürünlerin hiçbiri Ftalat, Paraben, Üre, Yapay Koku, Sülfat, Renk, Petrol, GDO ve Glüten içermez.
Cilt bakımınızın tüm aşamasını en iyi şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan MyChelle markasının birçok gözde ürünü bulunmaktadır. Bunlardan biri MyChelle Clear Skin Spot Treatment Yağlı Akneli Ciltler İçin Krem’dir. Yağlı cilt tipine sahip olan kişilerde genellikle akne tarzı sorunlara sıklıkla rastlanmaktadır. Bunun nedeni ciltte salgılanan sebum salgısının dengesiz olmasıdır. Bu ürün cildinizin yap ve sebum dengesinin kurulmasına yardım eder. Cildinizi nemlendirir. Gözenekleri tıkamaz. Cildin yenilenmesine destek olarak pürüzsüz ve yumuşak bir doku kazanmasına yardım eder. Sağlıklı bir cilt yüzeyi elde etmeniz için çabalar.
İlerleyen yaş ile birlikte vücutta ve cilt yüzeyinde bazı tepkimeler meydana gelmeye başlar. Genelde kendini ilk olarak ince çizgi ve kırışıklık olarak belli eden bu belirtiler birçok kişiyi rahatsız eder. Anti-aging etkili bakım ürünleri, bu tarz sorunların azaltılmasına ve giderilmesine yardımcı olmak için geliştirilmektedir. Sektörde birçok marka ve ürünün yer alması ise birçok kişinin hangi ürünü seçeceği konusunda kafa karışıklığı yaşamasına neden olabilir. MyChelle markası tamamen doğal olarak geliştirdiği ürünleri ile anti-aging bakımınızın etkili bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Markanın sevilen anti-aging etkili bakım ürünlerinden biri MyChelle G2 Instant Firming Serum Sıkılaştırıcı Serum; tüm cilt tipleriyle uyumlu olan bu serum antioksidan etkilidir. Cildin nefes almasına destek olarak yenilenme sürecini hızlandırmaya çalışır. Cildin yeniden yapılanmasına destek verir. Sıkılaştırıcı etkisi vardır. İnce çizgi ve kırışıklık gibi yaşlanma belirtilerine karşı savaşmanıza yardım eder. Cildinizin tazelenmesine yardım olur.
Cildimizin genç ve dinamik görünümü kazanması için cilt bakımımız kadar göz çevresi bakımımız da önemlidir. Göz bölgesinde meydana gelen koyu görünümdeki halkalar, yorgunluk belirtileri ya da ince çizgi ve kırışıklık gibi durumlar olduğunuzdan daha olgun ya da yorgun bir görünüm kazanmanıza neden olabilir. Mychelle Magnolia Fresh Eyes; göz bölgesi bakımınız için geliştirilmiştir. Bu bölgenin taze ve dinamik bir görünüm yakalamasına yardım eder. Göz çevresinde meydana gelen mor görünümdeki koyu halkaların giderilmesine destek olur. Bölgenin tek ton bir görünüm kazanması için çabalar.
MyChelle markasının birçok cilt bakım ürünü bulunmaktadır. Sizin için en uygun ve en etkili ürünleri sitemizden detaylı olarak inceleyerek seçebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.