sadsad x
asdasd

Kiss My Face Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 86 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Kiss My Face

Günümüzde hızla gelişen bilim ve teknolojinin yan etkilerinden biri olarak kullandığımız ürünlerden yediğimiz yiyeceklere kadar çeşitli kimyasallar ve hormon benzeri maddeler içermeye başladı. Bu durumla beraber organik tarımın, doğal besinler tüketmek ve doğal ürünler kullanmanın önemi de her geçen gün uzmanlar tarafından da tekrar edilmekte. Krem, losyon, şampuan ve kozmetik ürün içeriklerinin % 60’ının cilt yolu ile vücut tarafından emildiği için organik bitki ve meyve özleri ile geliştirilen doğal formülleri ile Kiss My Face; ürünleri içeriğinde sentetik ürünler yerine en zararsız doğal içerikleri tercih ermiştir.

Kiss My Face’in temelleri 1980’lerde aslen Polonyalı olan iki genç vejetaryen Bob Macleod ve Steve Byckiewicz’in Amerika’da organik bir çiftlikte geleneksel Yunan zeytinyağı sabunu üretmeleri ile atıldı. Başlangıçta bu yeşil büyük sabunların istediği alıcıya ulaşmadığını ifade eden Bob Macleod ve Steve Byckiewicz belli bir süre çok güvendikleri % 100 doğal ürünleri kendi imkanlarıyla pazarlayarak hayallerinden vazgeçmediler. Yoğun ve ısrarcı çalışmalarının sonunda bugün banyo ver vücut bakımı alanında 200’den fazla ürün çeşitliliğine sahip olan Kiss My Face dünyanın önde gelen 19 ülkesinde doğal ve organik içerikli ürün tercihinde bulunan insanlarla buluşuyor. Türkiye distribütörü İstanbul merkezli Aktiva Kozmetik aracılığı ile ülkemizde faaliyet gösteren marka ürünlerinde paraben, yapay renklendirici, yapay koku, sodyum larül sülfat, sentetik boya, sentetik yağ, sentetik koruyucu ve fatalat kullanmadığı için en hassas ciltlerde bile güvenle kullanılabilecek doğal formüllere sahip.

Sentetik içeriğin daha çok zararı dokunabileceği, çocuklar için de organik ve doğal bileşenler ile geliştirilmiş sağlıklı bakım ürünleri, güneş koruyucular ve banyo ürünleri üreten Kiss My Face çocuklarının sağlığını her şeyden önde tutan bir çok ailenin güvenini kazanmış bir firma olarak hızla gelişmeye ve tanınmaya devam ediyor. Erkek cilt bakımında da organik ürünler ve tıraş kremleri üreten marka kadın, erkek , çocuk her kesimde sağlıklı cilt bakımı arayanlar için çözüm sunuyor. Bob Macleod ve Steve Byckiewicz’in tam bir doğa hayranı ve vejetaryen olmasının da etkileri ile gluten toleransı olmayanlar ve veganlar için de ürünler üreten Kiss My Face’in hiç bir ürünü hayvanlar üzerinde test edilmiyor. Ağız bakımından, güneş koruyucuya, nemlendiriciden doğal sabunlara bir çok çeşitli ürünü organik içeriklerle geliştirmiş; cildinize doğadan gelen sağlığı yansıtan marka ürün ambalajlarını geri dönüştürülebilir maddeden üretiyor.

Doğaya saygı duyan, çevre duyarlılığını ilke edinmiş, organik ve sağlıklı Kiss My Face ürünlerini % 100 orjinal ürün garantili sitemizden güvenle ve en uygun fiyatlara temin edebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizle görüşme sağlamak için 0312 418 00 45 ve 0532 130 45 22 numaralarını arayarak telefonla sipariş verebilir ya da ürün ile ilgili ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.