sadsad x
asdasd

DCL Cilt Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Görünüm: 3 4
%25
Kargo
Bedava
%25
281,00 TL
210,75 TL
Kargo
Bedava
%10
Kargo
Bedava
%10
177,00 TL
159,30 TL
Kargo
Bedava
%40
%40
174,00 TL
104,40 TL
%15
Kargo
Bedava
%15
248,00 TL
210,80 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
260,00 TL
Kargo
Bedava
%15
Kargo
Bedava
%15
288,00 TL
244,80 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
264,00 TL
198,00 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
281,00 TL
210,75 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
308,00 TL
231,00 TL
Kargo
Bedava
%40
Kargo
Bedava
%40
372,00 TL
223,20 TL
Kargo
Bedava
%25
Kargo
Bedava
%25
281,00 TL
210,75 TL
Kargo
Bedava
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.

DCL

DCL, 1980 yılında kurulmuştur. Uzmanlar, bilim adamları, kimyagerler ve dermatologların ortak çalışması ile geliştirilmiş ürünleri medikal piyasada lider konumdadır. Yenilikçi ve etkili ürünleri ile tüketiciler tarafından tercih edilmektedir. DCL ürünleri formülasyonu ile cildin ihtiyacını karşılayarak tüm cilt sorunlarına çözüm bulur. Kişiye gereken değeri vererek ürünlerini sunmaktadır. DCL, cilt bakımında son teknolojiyi kullanarak lider konumunu sürdürmektedir. Ürünlerindeki patentli teknolojiler ve kapsamlı çalışmalarla ciltte eşsiz performans sağlıyor. Şirketteki endüstri standartları ile kalite artışı sağlanıyor. Ürün yelpazesi oldukça geniş olan marka geliştirdiği formülasyonla birden fazla kategoride hizmet sunmaktadır. Yüz bakımı, saç bakımı, vücut bakımı, güneş koruyucular gibi alanlarda kaliteli ürünüyle hizmet sunar.  DCL Yüz Ürünleri; ciltler ihtiyacı olan nemi kendileri söylerler. Cilt kuru ise neme olan ihtiyacı o kadar fazla olur. Yağlı ciltlerde ise durum biraz daha farklıdır. Hafif dokulu losyon veya yağsız bir jel nemlendirme ihtiyacını giderir. Mevsim değişiklikleri de nem dengesini değiştirir. Sıcaklarda hafif dokulu, kış aylarında ise zengin dokulu kremler cildinizin ihtiyacını giderir. DCL yüz ürünleri cilde nem vererek cildi sağlıklı bir yapıya kavuşturur.

DCL Vücut Ürünleri; cildimizdeki çatlaklar, kıl batmaları, kuruma ve pullanma, gerilme, kaşıntı hissi, kılcal damarlarda artış, sivilce problemleri, lekelenmeler gibi sorunları ortadan kaldırmaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Sağlıklı bir cilt için ihtiyaçların giderilmesi gerekmektedir. DCL ürünlerinin içeriğindeki bileşenlerle kuruyan, çatlayan, pullanan, incelen çokça sorun ortadan kalkmaktadır. Sorunlu ciltler için ideal nemlendirme, yenileme sağlamaktadır. DCL Saç Ürünleri; saçta var olan problemler cilt problemleri içerisinde ön sıralarda yer almaktadır. Sağlıklı saçlar için doğru ürünler tercih edilmelidir. Ürün seçimi oldukça önemlidir. Saçlar çok fazla etkiye maruz kalır. DCL Saç ürünleri ile saçların ihtiyacı olan her türlü bakım sağlanabilir. Formül ile, incelen, kırılan, dökülen, yağ ve nem dengesi bozulan saçlar ideal bakıma kavuşur. Ürünler, tam bakımı sağlayan bakım kürleri olarak nitelendirilebilir.

DCL Güneş Ürünleri; Güneşin zararlı ışınlarına karşı koruma sağlayan DCL Güneş Koruma Ürünleri, suya dayanıklı formülleri ile rafine ve mikronize içerikleri ile cilt üzerinde yayılır ve iz bırakmaz. Koruyucular ve kremleri, cildi tam olarak kaplar, beyazlık bırakmayan formülü ile cilt üzerinde fark edilmez, hafif ve çabuk kuruyan formülü ile ciltte hissedilmez, 80 dakika kadar suya dayanır. Güneşe karşı tam koruma sağlar. DCL Göz Ürünleri; göz çevresi cildin hassas olan bölgeleri arasındadır. Kırışıklık, elastikiyet problemleri, morluklar, torbalanma gibi sorunlar gözde karşılaşılan hasarlar arasında yer alır. DCL göz çevresi ürünleri ile göz çevresinde var olan bu sorunları ortadan kaldırmak mümkün olur. Ayrıca önleme aşamasında da fazlaca etkilidir. DCL bakım ürünlerinin bulunduğu tüm kategoriler tüketiciye destek sağlayarak sorunları çözme aşamasında yardımcı olur. Sizde bakımda yenilik isteyenlerdenseniz DCL'yi tercih edebilirsiniz.

Devamını Göster

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı