sadsad x
asdasd

Bliss Cilt Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
%20
Kargo
Bedava
%20
274,00 TL
219,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
254,00 TL
203,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
294,00 TL
235,20 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
298,00 TL
238,40 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
215,00 TL
172,00 TL
Kargo
Bedava
%20
Kargo
Bedava
%20
198,00 TL
158,40 TL
Kargo
Bedava
Toplam 14 ürün görüntüleniyor.

Bliss

Bliss; 1996 yılında New York’ta kurulmuştur. Cilt bakımı ve SPA alanlarında ürünler geliştirmektedir. Cildinizin sağlıklı dokusunu korumak ya da yeniden kazandırmak için çabalayan bir markadır. Bliss; cilt temizleyicileri, peeling ve maskeler, nemlendirici ürünler, anti-aging bakımı gibi bir cildin ihtiyaç duyabileceği tüm bakım ürünlerini geliştirmektedir. Bunların yanı sıra vücut bakımında; toparlayıcı ve sıkılaştırıcı etkili ürünleri de bulunmaktadır. Makyaj uygulamalarını ciltten nazikçe arındırmanıza yardımcı olan ve aynı zamanda bu işlemler sırasında cildinizdeki sorunları çözmeye odaklanan ürünleri vardır. Marka, el ayak bakımı için de farklı ürünler geliştirmektedir.

Marka ‘Vegan Cilt Bakımı’ adı altında bir kategoride geliştirmiştir. Bu serisinde %100 vegan özellikli ürünler geliştirmektedir. Vegan cilt bakımı kategorisinde de yine cildinizin ihtiyaç duyabileceği birçok ürün göz önünde bulundurulmuştur. Şampuan, maske, nemlendiriciler, göz bakım ürünleri, cilt temizleyiciler, makyaj temizleme mendilleri veya makyaj temizleme için farklı formda ürünler, vücut temizleyici, nemlendirici ve sıkılaştırıcı etkili ürünler bu serisinde yer almaktadır. Vegan ürünler arayan ancak içerik konusunda sorun yaşamak istemeyen ve aynı zamanda cildinde etkili bir bakım yaratmak isteyen kişilerin oldukça memnun kalacağı bir seridir. Serideki ürünler paraben ve ftalat gibi zararlı bileşenler içermemektedir.

Markanın birçok gözde ürünü bulunmaktadır. Anti-aging bakımında etkileri ile adından oldukça söz ettiren Bliss The Youth As We Know It Anti-Aging Eye Cream bunlardan biridir. Göz çevresinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık gibi durumlara karşı savaşmanıza destek veren bir üründür. Göz çevresinin nemlendirilmesine ve bu bölgenin sağlıklı bir doku kazanmasına yardım eder. Bunun yanı sıra bölgenin dinamik ve genç bir görünüm yakalaması için de çabalar. Göz bölgesinde meydana gelen kazayağı gibi durumların yanı sıra bu bölgede yaşanan mor görünümdeki halkaların da giderilmesine destek olur. Anti-aging bakımının yanı sıra her yaş gurubuna da hitap eden kült haline gelmiş bir ürünü bulunmaktadır. Bliss Fabulous Every Day Eye Cream; 25 yaşından itibaren her cilt tipinin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. Göz çevresinin nemlenmesine, güçlenmesine ve sıkılaşmasına yardım eder. Erken yaşlarda göz çevresi bakımını destekleyerek daha uzun süre bu bölgenin korunmasına destek olur.

Cildiniz makyaj gibi uygulamalardan arındırmanın yanı sıra gözeneklerinin etkili bir şekilde temizlenmesini isteyen kişiler için geliştirilen Bliss Clog Dissolving Cleansing Milk ürünü de markanın oldukça dikkat çeken ürünlerindendir. Özellikle ayrı ayrı cilt temizleyici ve makyaj temizleyici ürünleri almak istemeyen kişilerin sık tercih ettiği bir üründür. Cildin sebum dengesinin korumaya yardımcı olurken cildi nemlendirmeye de destek verir. Bu sayede cildinizi sadece temizlemek ile kalmaz cildin dengelenmesine de katkıda bulunur.
Markanın birçok farklı kategoride farklı ürünleri bulunmaktadır. Cildinize en uygun Bliss ürününü bulabilmek için sitemizden markanın ürünlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı