x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
Peptique
Sırala:

Peptique ile Yaşlanmaya Hayır!

Dünya starları tercih ettiyse vardır bunda bir hikmet! Amerika’nın önde gelen kozmetik firmalarından 'Solutions From Science' nin ünü sınırları aşmış ürünü Peptique artık Türkiye'de... Marka Amerika'dan yola çıkarak Türkiye'ye ayak başmış. Fazlaca tercih ediliyor. Diyoruz ya starlar bu ürünü kullanıyor. Peptique, bakım kompleksi pürüzsüzleştirici etkisiyle yaşlılık lekeleri, çizgiler, kırışıklıkları gözle görülür biçimde ortadan kaldırıyor. Ürün sıkılaştıran, yapılandıran içeriğiyle yaşlanma sürecini yavaşlatarak size gençliği geri sunuyor.
 
Cildin özel bakımı için tercih edilebilecek olan ürün tüm cilt kusurlarına yönelik olarak uygulanıyor. Peptique etkisi yüz ve boyun çevresinde etkili olarak görülebilmektedir. Marka uzun süren araştırmalara tabi tutulmuştur. Kanıtlanmış etkisiyle ön sıralardaki yerini korumaktadır. Marka, anti-aging özelliği ile fark yaratıyor. Farklı bir içerikte olan ürün zengin ve konsantre formülü ile kullanıcılara ürün içerisinde sunuluyor.
 
Formülündeki 4 farklı Peptide içeriği ile; fazlaca nem sağlıyor, elastikiyetini koruyor, gençlik hormonuna benzer etkisi ile yaşlanma belirtilerini azaltıyor ve kolejen üretimini arttırıyor. Ayrıca doğadan özüne aktardığı avakado, üzüm çekirdeği özü, jojoba yağı ile A, C, D, E vitaminleri ile de zengin bir bakım kompleksi haline geliyor.
 
İçeriğindeki Palmitoyl Pentapeptide-3 (Ceramide Oligopeptide 3) ile; Kollajen üretimi artar, epidermisi güçlenir, cildin donukluğunu ve kırışıklıkların derinliğini azalır, hücre iletişimini uyarır ve yaşa bağlı cilt hasarını onararak anti-aging etki gösterir. kırışıklık azaltıcı etkisi vardır, kollajen ve fibronektin sentezini arttırır, kırışıkların miktarında ve derinliğinde darmatik azalma sağlar.
 
İçeriğindeki Palmitoyl Oligopeptide (Biopeptide CL) ile 28 gün sonrasında;

  • Yüzey pürüzlüğü %17 azalır,
  • Kırışıklık ortalama derinliği %23 azalır,
  • Ana kırışıklıkların derinliği %39 azalır,
  • Cildin kalınlığı %4 artar.
İçeriğindeki Siegesbeckia Orient alis Extract (Darutoside) ise; Cildin yenilenme sürecini hızlandırır. Anti-aging özelliği ile yenilenmiş bir cilt sağlar. Parlak ve pürüzsüz görünümü ile sağlıklı olduğu belli olur. Görünümünüze önem verdiğiniz her halinizden belli olacaktır. Genel faydalarına bakıldığında ise; erken yaşlanmayı önler, elastikiyeti arttırır, nemlendirir düzgün bir cilt oluşturur, göz çevresindeki dokuyu korur, donukluk ve pürüzleri yok eder.
 
Ürünün akneli ciltlerde de fazlaca olumlu etkisi bulunmakta. Süre olarak 4 hafta belirlenmiştir. Sonrasında farkedilebilir sonuçlar alınmaktadır. Bunu sağlayan benzersiz bir içeriği vardır. Katkı maddesi içermeyen, renksiz, kokosuz bir ürün olan Peptique, bir çok ürünle iyi geçinmektedir. Fondöten, güneş kremi, tonik, nemlendiricilerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.
 
Peptique düzenli kullandığınız takdirde mucizevi etkisiyle yeni bir görünüme kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Dünya starlarının cilt formunu elde edebilecek, harika bir bakım sağlayacaksınız. Anti-aging bakımın bir numarası ile tanışmak için acele etmelisiniz. Marka son teknoloji ile geliştirdiği peptid molekülleri ile yaşlılıkla savaşıyor. Tam da istediğiniz gibi.
 

Cilt bakımınıza başlamak için yaşlanmayı beklemeyin. Yaşlanmanızı engellemek için Peptique ile bakımınıza başlayın! Sonrasında kendinize teşekkür edeceksiniz. Parlayan sağlıklı bir cilt için yaşlanmaya hayır!

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.