AminoGenesis Kırışıklık Karşıtı Ürünler

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
AminoGenesis sayfasında toplam 2 ürün görüntüleniyor.
Aminogenesis Lash Genesis Kaş Kirpik Bakımı 6 ML
AminoGenesis - Aminogenesis Lash Genesis Kaş Kirpik Bakımı 6 ML
AminoGenesis - Aminogenesis Lash Genesis Kaş Kirpik Bakımı 6 ML
  • Doğal içeriğe sahiptir
  • Kirpiklere dolgunluk kazandırır
  • Kirpikleri nemlendirir ve besler
(0) Yorum

Aminogenesis Lash Genesis Kaş Kirpik Bakımı 6 ML

247,00 TL
Aminogenesis Kırışıklık Karşıtı Bakım 15 ML
Stokta Yok
AminoGenesis - Aminogenesis Kırışıklık Karşıtı Bakım 15 ML
AminoGenesis - Aminogenesis Kırışıklık Karşıtı Bakım 15 ML
  • 60 saniyede etki sunar
  • Gün boyu etkisini sürdürür
  • Anında kırışıklık giderici bakım sunar
(0) Yorum

Aminogenesis Kırışıklık Karşıtı Bakım 15 ML

213,00 TL

AminoGenesis HakkındaTeksas Austin’de kurulan ve 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip olan AminoGenesis, yeni çağın en etkili cilt ürünlerini bilimsel laboratuvarlarında üreterek mucize sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Amino Genesis ürünlerini estetik ameliyata zaman ve bütçe ayırmak istemeyen, fark edilir ya da yoğun kırışıklıkları olan, bakımlı, kendine özen gösteren, kadın ve ya erkek herkes kullanabilir. Yaş ilerledikçe yüzümüzde gittikçe derinleşen kırışıklıklar oluşmaya başlamaktadır. Cildimiz, güneş, hava kirliliği, rüzgar, mevsim geçişleri gibi çevresel faktörlerin etkisi ve doğal yaşlanma süreci nedeniyle kırışır. Aminogenesis 60 sn’de kırışıklık giderici ile bu kırışıklıklardan ve yaşlılık izlerinden kurtulmak sadece 60 saniye sürmektedir.

Ürünlerin içerdiği yoğun amino asit sayesinde, anında ciltteki kırışıklıkları geçici olarak giderir, kaz ayakları ve derin çizgileri doldurur, göz altı torbalarını giderir, göz altı morluklarını giderir. Bileşenindeki sodyum silikat ısı ile aktif hale getirilir. Bu cildin gerilmesini kırışıklıkların açılması ve gerilemeyen derin çizgilerin dolmasını sağlar. Tüm dünyada tanınan ürünlere sahip olan AminoGenesis ürünleri ile artık hiçbir kadın veya erkek yaşlanmaktan korkmuyor!. Amino Genesis ürünleri harhangi bir tedavi amacıyla üretilmemiştir. AminoGenesis, güçlü, sıra dışı ve yeni nesil bir makyaj ürünüdür. Kırışık bir cildin gün boyu gergin durmasını sağlar. Makyaj ürünü sizi güzelleştirir, AminoGenesis diğer makyaj ürünleri gibi size sadece güzel değil, aynı zamanda genç ve fresh bir görünüm elde etme imkanı sunar.

AminoGenesis yaklaşık 8 saat bir etki gösterir. Cildinizi yıkadığınızda ise etkisi geçer. Fondotenler, pudralarla kapatmaya çalıştığınız ve yapay bir görünüm veren makyaj malzemeleri yerine AminoGenesis harika ve pürüzsüz bir cilt sunarak hafif makyajınızla genç ve sağlıklı cildinizi özgüvenle göstermenizi sağlıyor. Ürün gurubunun içerisinde bulunan Lash Genesis ile ise harika, dolgun ve takma kirpik etkisi yaratacak kirpiklere kavuşmak artık çok kolay. Lash Genesis’in en inanılmaz özelliği ise etkisini çok kısa sürede görebilmeniz. Yapılan klinik çalışmalarda, 14 gün içerisinde; kirpiklerin boyunun uzaması, hacim kazanması ve kalınlaşması fotoğraflar da saptanmıştır. En etkili sonuç ise günde iki defa düzenli ve sürekli kullanım ile elde edilmektedir. Kirpikleri güçlendirir, daha uzun ve dolgun görünmelerini sağlar.

Amino Genesis 60 Saniyede Kırışık Gidericiyi açmadan önce iyice çalkalayınız. Ürünü hafifçe sıkınız, yuvarlak bilye aplikatöre ürün dolduktan sonra uygulayınız. İnce bir tabaka şeklinde istediğiniz bölgelere uygulayınız. Eşit dağılım için parmağınız yardımıyla ürünü yayınız. Kurumaya bırakınız. En iyi sonuç için fön makinası ile 45 saniye kurutunuz. Fazlasını elinizin yardımı ile dağıtınız. Amino Genesis, her cilt tipi için uygundur. Makyajdan önce veya sonra rahatlıkla kullanabileceğiniz AminoGenesis, bilyeli ucu sayesinde ciltte fazlalık bırakmadan uygulanır. Cilt üzerinde anında fark edilecek genç, taze, ışıltılı ve sıkılaşmış bir görünüm kazandıran AminoGenesis, ciltte iz veya tabaka oluşturmadan gün boyu temizlenene kadar etkisini sürdürür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.