sadsad x
asdasd

Viticolor

Kategorisinde Toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Viticolor Gel Correcteur 50 ml Kapatıcı Jel
Stokta Yok Viticolor - Viticolor Gel Correcteur 50 ml Kapatıcı Jel
  • Kapatıcı jel
  • Ren düzensizlikleri için
  • 50 ML
  • Viticolor kalitesi
(0)

Viticolor Gel Correcteur 50 ml Kapatıcı Jel

%5
219,00 TL
208,05 TL

Viticolor HakkındaViticolor cildin renginin kaybolduğu, yama tarzındaki lekelerin üstüne örtmek için kullanılabilecek bir jeldir. Bu çeşit lekelerde kapatıcıların uzun süre tesir vermesi kullanım basitliği açısından önem vermektedir. Viticolor bir kez uygulandığında yaklaşık 3 - 5 gün arasında etkisini sürdürür. Terleme, su, silinme gibi etkenlerden etkilenmez. Kuruduktan hemen sonra elbiselere bulaşmaz, asla leke bulundurmaz.

Viticolor cilde 2 aşamada renk verir. Cilde ani pigmentler şeklinde Viticolor yapısındaki renk pigmentleri nedeni ile koyu kahverengi bir jeldir. Cilde uygulama sırasında yama tarzındaki renk kayıplarının olduğu bölgelere uygulanırken, renginden dolayı nereye, ne kadar uygulama yapıldığını görme ve kontrol etme fırsatı sunar. Dihidroksi Aseton dha şeklinde ise güneşsiz bronzluk sağlayan ürünlerin formülünde en çok kullanılan maddedir. Cilde renk verebilmesi için yaklaşık 2-3 saat geçmesi gerekir. Pigmentler yardımı ile açık renkli lekenin üstüne uygulama yapıldıktan sonra DHA sayesinde kapatıcı etki gittikçe koyulaşır. İçindeki eritrüloz ismindeki madde DHA'nın cilde daha fazla homojen ve estetik bakımdan uygun bir renk vermesine katkı sağlar. Ayriyeten oluşmuş olan rengin uzun süre ciltte kalmasına yardımcı olur.

Viticolor ürünlerini kullanırken öncelikle aparatın ucundaki düz taraf ile jel'i istediğimiz yerlere içten dışa doğru dairesel şekillerle leke sınırına kadar uygulamalıyız. Açık renkli lekeli bölge dışına çıkmayarak, kurumasını bekleyiniz. Birkaç saat sonra arzu edilirse rengi daha da koyulaştırmak için tekrar uygulama yapılmalıdır. Doğal cilt rengine gelmesi için haftalık bir ya da iki kez uygulamak yeterli düzeyde olacaktır. Bir pamuklu çubuğun üstüne az şekilde Viticolor sıkınız. Açık renkli lekenin merkezinden kenarlarına doğru dikkat ile yayınız. Normal deriye taşırılmadan uygulanmalıdır. İlk kez uyguladığınızda hafif bir uygulama yapılması tavsiye eldir. Böylece oluşacak renk tonunun cilde uygun olup olmadığı ölçülebilir. Yaklaşık olarak 6 - 8 saat sonra oluşan renk, normal derinin rengine göre çok açık kaldıysa üstüne yeniden uygulama verilerek aradaki ton farkı giderilir. Aynı esnada zamanlanarak açık renkli lekeleri gidermek amacı ile vitix Jel veya Vitiskin Jel gibi diğer yöntemler kullanılabilir. Viticolor bu uygulamaların etkisini düşürmez. Marka ürünleri güneşten uzak şekilde çocukların kesinlikle ulaşamayacağı ve serin bir yerde kapağını sıkıca kapatarak muhafaza edilmelidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.