x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi

Sırala:
1 2 3 4 5
Sensilis
Sırala:
1 2 3 4 5

Sensilis

Sensilis markası kendini 40 yıldan fazla araştırma ve formüllerin geliştirilmesi adamıştır. Yenilikçi doğal malzemelerle hazırlanan ve üretilen ilaç endüstrisinin sıkı parametreleri altındadır. Tüm ürünleri Inspired ve doğal bileşenlere dayalıdır. Maksimum fayda sağlamak ve güvenliliği garantilemek için geliştirilen bir markadır. En zor müşterilerin bile isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Güvenilir ve etkili farmasötik ürünleri formüle etmek için 20 yılı aşkın son derece titiz çalışmalara yapmaktadır. Kaliteli ve doğal ürünler ile etkili bir cilt bakım markasıdır. Özenle formüle edilen her ürün güvenli bir şekilde tüm ciltlerin ihtiyacı olan bakımı sunar.
Sağlığı ve güzelliği bir arada sunan ileri teknoloji ile geliştirilmiş ürünleri sizler ile buluşturmuştur. Yaşlanma karşıtı ürünleri özel olarak geliştirerek cilt bakım ürünleri cilde anti aging etki sağlayarak yaşlanma sürecini yavaşlatmaktadır. Tüm cilt problemlerine uygun ürünleri ile cilt yüzeyine etkili sonuçlar vermektedir.

Doğal ürünler ilhan alarak formüle ettiği ürünlerini geliştirmeyi hedefleyerek tercih edilen marka olmaya devam etmektedir. Geniş ürün yelpazesine sahip Sensilis nemlendiriciler, anti-age, temizleyiciler ve güneş ürünlerini bünyesinde barındırır. Yalnızda yaşlanma karşıtı ürünlerine özel olarak odaklanmıştır. Ürünlerin içeriğinde paraben, madeni yağ, hayvan maddeleri ve sodyum lauril sülfat içermemektedir. Yaşlanma karşıtı alanında inovatif gelişmeleri takip eden Sensilis yaşlanma karşıtı ve azaltıcı ürünleri ile bakım kozmetik alanında tüm dikkatleri üzerine çekmiştir. Ürünlerin etkinliği ve kalitesi kullanıcılardan aldığı yorumlar ile bir kez daha kendini kanıtlamıştır. Sensilis Extreme Anti-aging zamanla cilt üzerinde oluşmaya başlayan kırışıklıkları, çizgileri ve lekelenmeleri onarıcı etkide bulunarak daha pürüzsüz ve aydınlık bir cilt görünümü sunar. Sensilis Correctionist serisi elastikiyet kaybını geri kazandırarak cildinizin daha sıkı ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Ayrıca ciltte meydana gelen kırışıklıkları azaltarak genç ve sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Sensilis Idyllic serisi yaşlanma belirtileriyle birlikte cilt üzerinde ortaya çıkmaya başlayan kırışıklıkları, çizgileri ve ton farklılıklarını onarıcı etkide bulunarak pürüzsüz ve aydınlık bir cilt gelişimini destekler. Zengin içeriğe sahip cilt bakım ürünleri konforlu ve bakımlı haline getiren ürünleri bulunur. Sensilis markasının formüle ettiği Upgrade Lipo serisi yoğun şok tedavisi ile etkili bir şekilde sarkmalarla mücadele etmek ve sıkılaştırmak için aktif maddenin yüksek bir konsantrasyonuna sahiptir. Sensilis Sun Secret Protective yüksek güneş koruması ile formüle edilerek güneş radyasyonuna ve foto yaşlanma karşı cildi koruyan bir seridir. Markanın tercih edilen ürünleri arasında yer alan Sensilis göz çevresi kremi dış faktörlerin göz çevresine neden olduğu olumsuz etkileri gidermeyi sağlar. Patentli Rafermine içeriği göz çevresinin doğal yapısını bozmadan korur. Özel formülü göz çevresine nemlendirerek gün boyu bakım yapar.
Sensilis İspanyol kozmetik sektöründe en çok adından söz ettiren ithalatçı firması ABC Pharma tarafınsan estetik merkezleri, eczane ve resmi dermokozmetik internet sitelerinde satışa sunulmaktadır. Narecza.com sitemizden ürünlere ulaşabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiler alarak indirim satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.