x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
Revox
Sırala:

REVOX

Revox, sektörel anlamda kendi alanlarında söz sahibi olan teknik kadrosu ile endüstrinin hemen hemen her sektörü için Ar-Ge çalışmaları yapmakta ve bu çalışmaların sonucunda elde edilen verilerle geliştirilen sistemleri patentleyerek ekonomiye kazandırılmasında büyük bir rol oynamaktadır. Sağlık sektörünü de ihmal etmeyen Revox Laboratories; kişisel bakım eksikliği ile alakalı pek çok yeni ürünü de geliştirmiştir.

Dünya sağlık Örgütü yani World HealthOrganization (WHO) ile ABD’de bulunan dünya çapında ün kazanmış Hastalık Kontrol ve Önleme Merkezi yani CentersforDisease Control andPrevention (CDC) ve Hair Foundation/Saç Vakfı, diğer sağlık kurum ve kuruluşları tarafından yapılmış olan, uzun süre zarfında yapılan araştırmalar neticesinde ulaşılan bilimsel veriler kullanılarak özel formüller geliştirildi ve kullanıcıları için özel ürünler haline getirildi.

Dünya’nın ve Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde, organik olarak yetiştirilmiş ve zarar görmemesi amacı ile ilkel yollarla toplanan bitkiler, sonrasında son derece modern tesislerde işlenerek kullanıcılarına sunuluyor. Tüm ürün içeriklerinde toplanan organik ürünlerin extract haline getirilmiş özleri ve çeşitli özelliklerle donatılmış complex’ler kullanılmaktadır.

Avusturya ve İsviçre’deki laboratuvarlarda alanlarında ün yapmış ve tüm otoritelerin kabul ettiği en iyi öncülerden Dr. Volker KAHLHOFER ve Dr. ErhardDIWALD’in de önerileri ile GeoMASS Ar-Ge LLC/Talat SAM tarafından formüle edilmiş ve siz kullanıcılarının hizmetine sunulmuştur. Ürün içerikleri %100 bitkisel bazlı aktifler temel unsur olarak kabul edilmiş ve REVOX ürünlerini kullanan kişilerin hiçbirinde herhangi bir yan etki görülmemiştir. Yunanistan’da yapılan klinik testlerce de kanıtlanmış birçok faydalı etkisi görülmektedir.

Web sayfası üzerinden orijinal olarak yayımlanan, ürün içerisindeki tüm bitkisel hammaddelerin dermatolojik ve klinik test raporları ile sertifikaları mevcut olup sizlerin inceleyebileceği bir şekilde sunulmuştur. Tüm ürün içeriklerinde bulunan ve REVOX tarafından geliştirilmiş özel Oxygen System sayesinde yoğun oksijen ile arıtılmış su ve su kaynakları kullanılmaktadır. Bu işlem sonucunda ise saçlı deride ki kan dolaşımı daha düzenli olarak kısa sürede canlanarak güçlenmektedir. Saç derisi ve saç foliküllerinin besin eksikliğinin giderilmesini yeterli oksijen miktarı ile sağlar.

2014 yılında İnovasyon ve Ar-Ge ödülünü kazanan Revox Laboratories; Almanya, Fransa ve Belçika gibi birçok ülkeye de ihraç yolunda önemli adımlara imza atmıştır. Ayrıca 2015 Dubai Fuarında Revox, Türkiye’yi temsil etmiştir. Basında kendisinden çokça söz ettiren ürünleri ile birçok ünlü kişinin de kullanımı sayesinde gün geçtikçe daha ileri bir seviyeye adım adım yaklaşmaktadır.

Saç dökülmesinin temel problemleri stres ve saçın hava almaması olarak belirtilebilir. Hava almayan saç tipi özellikle örtülü kadınlarda görülmektedir. Ve bu saç tipi genellikle kepeğe bağlı dökülmeye mahkûmdur. İçeriğindeki özel formül özellikle örtülü kadınların saç sorunlarından yola çıkılarak geliştirilmiştir. Geliştirilen ürünler dünya genelinde sadece birkaç ülkede üretilebiliyor. Özellikle Revox ürünlerinden At Kuyruğu Şampuanı ise markanın amiral gemisi haline gelmektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.