sadsad x
asdasd

Perspi Guard Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Perspi Guard

Perspi Guard, İngiltere'de üretilen, ter önleme ürünleri geliştiren bir markadır. Türkiye'ye İngiltere'den ithal edilmiştir. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmıştır. Marka, Avrupa Kozmetik Direktiflerine ve standartlarına uygun şekilde ürün geliştirmiştir. Ürünlerin kalitesi maksimum ve güvenirliği bağımsız uzmanlarca dermatolojik olarak test edilmiştir. Perspi Guard'ın distribütörlüğünü Aktiva Kozmetik yapmaktadır. Perspi Guard etkili terlemeye karşı geliştirdiği ürünleri ile İngiltere'den sonra Türkiye'de. İnsanlar terleyen canlılardır. Bilindiği gibi hepimiz sıklıkla terleriz ve her birimizde 3-4 milyon ter bezi bulunur. Bakıldığında 24 saatte yaklaşık olarak 11 litre ter üretiriz. Terlememizin ana sebebine baktığımızda termoregülasyon dediğimiz vücutta ısının düzenlenmesidir. Bu süreçte vücudun ürettiği nem ter bezleri aracılığı ile cilt yüzeyinde taşınır ve havayla temas eder. Ayrıca nem vücut ısısını da düşürür.
 
Terleme ve ter kokusu probleminden dolayı insanlar çeşitli yöntemlerle önlem alarak ter kokularını gizlemeye çalışırlar. Kimisi gün boyu giydiği kat kat giysilere saklanır, kimisi de kollarını yapıştırarak dolaşır. Bu noktada terleme ve bu sorundan kurtulmak için geliştirilmiş bir ürün olan Perspi, terleme ve koku önleme ürünleri serisi huzursuz edici ve genelde yaşamı kısıtlayan nitelikteki durumları ortadan kaldırmak için kullanılmaktadır. Terleme sorununuzu çözmeniz için Perspi Guard farklı seçenekleri ile sizlere hitap etmektedir. Ürünlerin genel özelliklerine bakılacak olursa; bakterilerin cilt yüzeyine yerleşmesini engelleyerek antibakteriyel koruma sağladığı görülür. Vücudu derinlemesine temizleyerek cilt ve gözeneklerin nefes almasını sağlar. Cildi kurutmadan hijyen sağlar ve günlük kullanıma uygun ürünlerdir demek yanlış olmaz. Perspi Guard ter önleyici olarak kullanılır. Ciltlerde koltuk altı, el ve ayak gibi sorunlu alanlara da uygulanabilir.
 
Perspi Guard ürünlerinin hepsi %100 doğal olup içerdiği bileşenleri ile ter bezlerini bloke eder ve terleme gerçekleşen bölgelerde aktif olarak kuruluk sağlar. Ürünleri ile gereken önlemi alır ve büyük bir sorun olan terleme problemini ortadan kaldırır. Perspi Guard ile aşırı terlemeye karşı da önlem almak mümkündür. Günlük bakımınızı yaparak gün içerisinde rahatça hareket etme kolaylığını yaşamak isterseniz sizde Perspi Guard'ı seçin.
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.