+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Organique Lip Balm & Peeling Çeşitleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Organique sayfasında toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Organique Shea Butter Balm 100 ML Dudak Bakım Balmı
Organique - Organique Shea Butter Balm 100 ML Dudak Bakım Balmı
Organique - Organique Shea Butter Balm 100 ML Dudak Bakım Balmı
1
(0)

Organique Shea Butter Balm 100 ML Dudak Bakım Balmı

%50
129,00 TL
64,50 TL
Organique Tatlı Badem Yağı 500 ML Cilt Bakım Yağı
Organique - Organique Tatlı Badem Yağı 500 ML Cilt Bakım Yağı
Organique - Organique Tatlı Badem Yağı 500 ML Cilt Bakım Yağı
1
(0)

Organique Tatlı Badem Yağı 500 ML Cilt Bakım Yağı

%60
379,00 TL
151,60 TL
Organique Delicious Touch Şekerli Peeling 200 ML
Organique - Organique Delicious Touch Şekerli Peeling 200 ML
Organique - Organique Delicious Touch Şekerli Peeling 200 ML
1
(0)

Organique Delicious Touch Şekerli Peeling 200 ML

%70
319,00 TL
95,70 TL

Organique HakkındaOrganique vücut bakımı, saç bakımı, yüz bakımı ve güneş koruyucu kategorileriyle dünyanın önde gelen güzellik markasıdır. Organique, tüketicilerine etkili, nazik, güzel bir cilt bakımı sunmak için özel olarak seçilen malzemelerle oluşturulmuş ve her geçen gün geliştirilen ürünleriyle hizmet vermektedir. Cilt bakımında uzman marka, doğal ve organik içerikli ürün yelpazesi ile benzersiz bir bakım sunmaktadır. İçeriğini dikkatle seçerek dengeli bir buluşma gerçekleştirir ve sağlıklı bir bakım sağlar. Bilimsel aktif bileşenleriyle cilde canlılık ve sağlık kazandırır. Markanın oluşma aşamasında hedefi, cilt üzerinde gerçekten etkili sonuçlar veren ürünler yaratmak ve saf, güçlü içeriklerle bu ürünleri geliştirmekti. Marka, doğanın gücünü kullanarak bitkiler, otlar, çiçeklerden faydalanarak yerli ve doğal içeriklerle tercih edilen, vazgeçilemez bir ürün gamı yaratmıştır. Doğanın en güzel hediyesi olarak tüketicilere armağan etmiştir. Organique'nin uzman kadrosu, ürünleri oluştururken doğanın mucizevi etkilerinden yararlanmışlardır. Aktif bileşenlerle oluşturdukları bilimsel ürünleri ile ciltte etkili sonuçlar ortaya çıkarmışlardır. Tüketici ihtiyaçlarını anlayarak geliştirdikleri ürünleri ile maksimum hizmet sunmuşlardır. Organique içeriğine baktığımızda, ürünlerin sağlıklı bir şekilde üretildiğini görüyoruz. Sağlıklı ve yararlı ürünler geliştirmek için kanıtlanmış bilimsel bileşenler ve etkili doğal malzemeler kullanan Organique değerli bir marka haline gelmiştir.

Organique ürünlerinde kullanılan ana madde Queesland'da organik bir çiftlikten alınan Macadamia fındığından üretilen Macadamia ekstreleridir. Bu özler insan derisi tarafından üretilen sebum mono-doymamış yağ asitleri bakımından yüksek bir seviyede olup son derece nemlendirici bir özelliğe sahiptir. İçeriğindeki palmitoleik asit yüksek seviyede olmayıp koruyucu özellik gösterir. Gençleştirici etkisi vardır. Cilt tonunu dengeler ve güneş yanıkları, cilt lekeleri gibi sorunlara karşı müthiş bir koruyucu özelliği taşır. Macadamia, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Yosun ekstresi ile birlikte anti aging özelliği gösterir. Esnek bir cilt sağlar. İçeriğindeki aminoasitler, OPC ile zengin bir kaynaktır. Yaşlanmaya karşı etkili olan kolajen ve elastin sentezi de mevcuttur. Doğal olarak türetilen peptidlerin kullanımı, düzgün, dengeli, renklenen bir cilt oluşumunda etkili olur. Chamomilla Çiçek ve Aynısafa Çiçeği gibi bitki özleri, doğal anti-inflamatuar özelliklerine sahiptir. Rahatlatıcı bir yardımcı olarak kullanılır ve hassas cildi yatıştırmakta etkilidir. Rosa Canina Fruit Oil, Aloe Yaprağı Suyu, Carrageenan ve Rosa Damascena Çiçek kılcal ve bağ dokusu güçlendirirken, kuru, hassas cildin görünümünü nemlendirmek ve geliştirmek için kullanılır. Bu özler özenle seçilmiş aktif maddeler ile birleştiğinde sağlıklı görünen bir cilde sahip olunacaktır. Organique ürünlerinde kuru ciltleri tamir ederek kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak için kullanılan Vitamin A, C ve E bulunur. Bunlar cildi sulu ve nemli tutarak, kolajen onarımı yapar ve zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Doğal içeriği ile harika bir bakımı sağlamak artık çok kolay. Değerinizi biliyorsanız seçeceğiniz marka belli aslında. Her cilt tipine ve sorunlarına yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile sizlere harika bir bakım teklif ediyor. Bu teklifi geri çevirmeyerek kendinize bir hediye verin. Etkilerini gördüğünüzde hiçte pişman olmayacaksınız. Organique vücut bakımı, saç bakımı, yüz bakımı ve güneş koruyucu kategorileriyle dünyanın önde gelen güzellik markasıdır. Organique, tüketicilerine etkili, nazik, güzel bir cilt bakımı sunmak için özel olarak seçilen malzemelerle oluşturulmuş ve her geçen gün geliştirilen ürünleriyle hizmet vermektedir. Cilt bakımında uzman marka, doğal ve organik içerikli ürün yelpazesi ile benzersiz bir bakım sunmaktadır. İçeriğini dikkatle seçerek dengeli bir buluşma gerçekleştirir ve sağlıklı bir bakım sağlar. Bilimsel aktif bileşenleriyle cilde canlılık ve sağlık kazandırır. Markanın oluşma aşamasında hedefi, cilt üzerinde gerçekten etkili sonuçlar veren ürünler yaratmak ve saf, güçlü içeriklerle bu ürünleri geliştirmekti. Marka, doğanın gücünü kullanarak bitkiler, otlar, çiçeklerden faydalanarak yerli ve doğal içeriklerle tercih edilen, vazgeçilemez bir ürün gamı yaratmıştır. Doğanın en güzel hediyesi olarak tüketicilere armağan etmiştir. Organique'nin uzman kadrosu, ürünleri oluştururken doğanın mucizevi etkilerinden yararlanmışlardır. Aktif bileşenlerle oluşturdukları bilimsel ürünleri ile ciltte etkili sonuçlar ortaya çıkarmışlardır. Tüketici ihtiyaçlarını anlayarak geliştirdikleri ürünleri ile maksimum hizmet sunmuşlardır. Organique içeriğine baktığımızda, ürünlerin sağlıklı bir şekilde üretildiğini görüyoruz. Sağlıklı ve yararlı ürünler geliştirmek için kanıtlanmış bilimsel bileşenler ve etkili doğal malzemeler kullanan Organique değerli bir marka haline gelmiştir.

Organique ürünlerinde kullanılan ana madde Queesland'da organik bir çiftlikten alınan Macadamia fındığından üretilen Macadamia ekstreleridir. Bu özler insan derisi tarafından üretilen sebum mono-doymamış yağ asitleri bakımından yüksek bir seviyede olup son derece nemlendirici bir özelliğe sahiptir. İçeriğindeki palmitoleik asit yüksek seviyede olmayıp koruyucu özellik gösterir. Gençleştirici etkisi vardır. Cilt tonunu dengeler ve güneş yanıkları, cilt lekeleri gibi sorunlara karşı müthiş bir koruyucu özelliği taşır. Macadamia, Üzüm Çekirdeği Yağı ve Yosun ekstresi ile birlikte anti aging özelliği gösterir. Esnek bir cilt sağlar. İçeriğindeki aminoasitler, OPC ile zengin bir kaynaktır. Yaşlanmaya karşı etkili olan kolajen ve elastin sentezi de mevcuttur. Doğal olarak türetilen peptidlerin kullanımı, düzgün, dengeli, renklenen bir cilt oluşumunda etkili olur. Chamomilla Çiçek ve Aynısafa Çiçeği gibi bitki özleri, doğal anti-inflamatuar özelliklerine sahiptir. Rahatlatıcı bir yardımcı olarak kullanılır ve hassas cildi yatıştırmakta etkilidir. Rosa Canina Fruit Oil, Aloe Yaprağı Suyu, Carrageenan ve Rosa Damascena Çiçek kılcal ve bağ dokusu güçlendirirken, kuru, hassas cildin görünümünü nemlendirmek ve geliştirmek için kullanılır. Bu özler özenle seçilmiş aktif maddeler ile birleştiğinde sağlıklı görünen bir cilde sahip olunacaktır. Organique ürünlerinde kuru ciltleri tamir ederek kırışıklıkları ve ince çizgileri azaltmak için kullanılan Vitamin A, C ve E bulunur. Bunlar cildi sulu ve nemli tutarak, kolajen onarımı yapar ve zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Doğal içeriği ile harika bir bakımı sağlamak artık çok kolay. Değerinizi biliyorsanız seçeceğiniz marka belli aslında. Her cilt tipine ve sorunlarına yönelik olarak geliştirdiği ürünleri ile sizlere harika bir bakım teklif ediyor. Bu teklifi geri çevirmeyerek kendinize bir hediye verin. Etkilerini gördüğünüzde hiçte pişman olmayacaksınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.