sadsad x
asdasd

Lab Series Erkek Bakım Ürünleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
432,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
179,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
175,00 TL
Kargo
Bedava
%45
%45
225,00 TL
123,75 TL
Kargo
Bedava
209,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
195,00 TL
Kargo
Bedava
%40
Kargo
Bedava
%40
319,00 TL
191,40 TL
Kargo
Bedava
%45
%45
215,00 TL
118,25 TL
Kargo
Bedava
255,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
349,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
219,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
172,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 26 ürün görüntüleniyor.
1 2

Lab Series

Lab Series; erkek ve kadın cildinin arasındaki farkı dikkate alarak tamamen erkek bakımına yönelik ürünler geliştiren bir markadır. 1987 yılından beri geliştirdiği yüksek performanslı ürünleriyle sektörde önemli bir konumda yer almaktadır.

Tıpkı kadınların cildi gibi erkeklerin cildinin de özel bir bakıma ihtiyacı vardır. Fakat erkeklerin cildi kadınlara oranla %30-40 oranında daha kalın bir yapıya sahiptir. Bunun yanı sıra erkeklerin cildi kadınlara oranla daha fazla yağ üretir ve bu nedenle de gözenekleri daha büyüktür. İki cinsiyet arasındaki bu temel farklar Lab Series markasını erkek bakımına yönlendirmiştir. Marka; erkeklerin cilt ve tıraş bakımlarının konforlu ve etkili bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Cilt ve tıraş bakımının yanı sıra; güneş ve saç bakımı, banyo ürünleri kategorilerinde de ürünleri bulunmaktadır.

Erkek cilt bakımındaki ilk aşama cilt temizliğidir. Cildi yağ ve kirden arındırmaya yardım eden temizleme işlemi, erkeklerde sakal gibi etkenlerden dolayı biraz daha zor olabilir. Lab Series; erkek cildine özel olarak geliştirdiği temizleyiciler ile cildin etkili bir şekilde arınmasına yardım eder. Erkeklerin cildinde daha fazla yağ üretilmesi daha büyük gözeneklere neden olmaktadır. Bu nedenle geliştirdiği gözenek sıkılaştırıcı ürünleri ile cildin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Nemlendirici ürünleriyle; erkek cildinin nem açısından dengelenmesine yardımcı olur. Anti-aging bakımına ihtiyaç duyan erkekler için geliştirdiği seri ile de yaşlanma belirtilerine karşı savaşmaya destek verir. Cildi yaşlanma etkilerinden ve leke tarzı sorunlardan korumak için güneş kremi kullanımı çok önemlidir. Lab Series; geliştirdiği güneş kremleri ile erkeklerin cildinde bir ağırlık hissine neden olmadan ciltlerinin güneş ışınlarına karşı korunmasına yardım eder.

Erkek bakımında akla ilk gelen bakımlarından biri saç bakımıdır. Lab Series; saç bakımı için geliştirdiği ürünleriyle saçlarınızın sağlıklı ve canlı görünümünü korumasına destek olur. Özellikle saç dökülmesi sorununa karşı olarak geliştirdiği şampuanı birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.
Erkek bakımında en zorlayıcı bakımlardan biri de tıraş sürecidir. Tıraş cildin nem kaybetmesine neden olur. Bu nedenle tıraş için kullanılan ürünlerinin cildin nem seviyesini azaltmaması önemlidir. Lab Series; tıraş bakımı için geliştirdiği ürünleriyle tıraş sürecinin konforlu ve rahat bir şekilde gerçekleşmesine yardım eder. Tıraş sonrasında da cildin hassasiyet gibi durumlar yaşamasına engel olur.

Lab Series; geliştirdiği tüm ürünleriyle cildinizin en iyi görünümünü kazanmasına ve korumasına yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı