sadsad x
asdasd

DS Laboratories Ürünleri ve Şampuanları

Sıralama seçin
%40
Kargo
Bedava
%40
535,00 TL
321,00 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
150,00 TL
142,50 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
200,00 TL
190,00 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
150,00 TL
142,50 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
250,00 TL
237,50 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
180,00 TL
171,00 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
160,00 TL
152,00 TL
Kargo
Bedava
%5
Kargo
Bedava
%5
150,00 TL
142,50 TL
Kargo
Bedava
Toplam 19 ürün görüntüleniyor.

DS Laboratories

DS Laboratories; saç bakımı, cilt bakımı ve vücut bakımı kategorilerinde ürün geliştiren bir markadır. 15 yılı aşkın süredir hem kadın hem de erkekler için geliştirdiği kaliteli ürünleriyle birçok kullanıcının gönlünü kazanmıştır. Çevreye karşı duyarlı bir markadır ayrıca hayvanlar üzerinde de test yapmaz.

DS Laboratories; daha çok saç bakımı için geliştirdiği ürünleriyle tanınmaktadır. Canlı ve sağlıklı saçlar dikkat çekiciliğinizi arttırır. Bu nedenle saçlarınızın en iyi görünümünü kazanmasına yardımcı olan ürünler geliştirmektedir. Saç dökülmesi, kepek, canlılığını kaybetmiş saçlar gibi birçok saç sorununa yönelik saç bakım ürünleri bulunmaktadır. En dikkat çekici ürünlerinden biri Revita’dır. Yüksek performanslı saç uyarıcı şampuan; hem kadın hem de erkeklerin saçlarında oluşan dökülme, incelme, kopma gibi sorunlarla başa çıkmanıza yardım eder. Saçlarınızın güçlenmesine ve sağlıklı bir şekilde uzamasına destek verir. Güçlü ve dolgun saçlar elde etmeniz için çabalar. Şampuanların yanı sıra güçlü etkili saç serumları, saç kremleri ve saç şekillendiricileri de bulunmaktadır. Geliştirdiği tüm ürünlerinde saçlarınız için en iyisini yaratmaya çalışır.

DS Laboratories; cilt bakımınıza da özen gösteren bir markadır. Cildiniz için en iyisini istediğinizi bilerek ürünlerini güçlü fakat cildinize zararı olmayacak formüller ile geliştirir. Temizleyici ve tonikleri ile cildinizin derinlemesine arındırılmasına yardım eder. Kaş ve kirpik bakımı için geliştirdiği ürünleriyle daha etkili bakışlar kazanmanız için çabalar. Cilt sorunları arasında en şikayet edilen konulardan biri sivilce problemleridir. Marka, sivilce sorunlarına yönelik olarak çıkardığı ürünleriyle; cildinizin pürüzsüz bir görünüm kazanmasına destek verir. Cilt bakımında en sık tercih edilen bir diğer bakım serisi ise anti-aging bakımdır. Yaşlanmanın cilt yüzeyinde yarattığı belirtileri azaltmaya yardımcı olan yaşlanma karşıtı serisi ile cildinizin daha genç ve dinamik bir görünüm yakalaması için çabalar. Cildinizin en etkili bakımı kazanması için destek olarak en iyi görünümünüzü kazanmanıza yardım eder.

Cilt bakımı denince genelde akla ilk gelen yüz bakımıdır. Ancak vücut bakımı da oldukça önemlidir. DS Laboratories; vücut bölgesi içinde ürünler geliştirmektedir. Özellikle daha çok kadınların yaşadığı bir sorun olan selülit problemine karşı geliştirdiği ürün pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. DS Laboratories Oligo DX Cellulite Reducing Gel; selülitli bölgelere müdahile ederek bölgedeki çukurlu görünümün yok olmasına yardım eder. Sıkılaşmaya destek verir. Her yaştan kadının kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir.
DS Laboratories’in ayrıcalıklı bakımından yararlanmak için sitemizden ürünleri detaylı olarak inceleyerek online satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı