x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
DS Laboratories
Sırala:
1 2

DS Laboratories

DS Turkey olarak sağlanan tüm hizmetleri ETU firması tüketicileri ile buluşturmaktadır. Firmanın temsilciliği kapsamında ABD'de yüksek performansla üretilmiş olan dermatolojik ürünler ve cilt bakım ürünleri piyasada yerini almıştır. Üretim ve satış faaliyetlerini yürüten firma halka arzedilmiş ürünlerini sağlık mevzuatına uygun olarak üretmektedir. İthal edilen DS Laboratories ürünleri değişen ve gelişen ihtiyaçları karşılamakla yetinmeden beklentilerin ötesine geçer. Bilgiyi verimli şekilde kullanan marka ürünlerini müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak geliştirmektedir.

DS Laboratories ürünleri geliştirilirken ileri teknolojiden yararlanılır. Ürünlerindeki aktif maddeler ve bileşenler belli bir işlev için planlanmış programı takip eder ve bu şekilde aktarılır. Organik mikro kürecikleri emilim derecesinde belirlemek mümkündür. Aktif bileşenlerin cilt içindeki enzimlerce sindirilmesi ve içerdikleri maddelerin programlı olarak salgılanması markanın önceliğidir. Bilindiği gibi 1950'lerin son yıllarında keşfedilen lipozomlar kozmetik sektörünün vazgeçilmezidir. Geniş yelpazede yer alan ürünlerde kullanılan lipozomlar stabil olmayan özellikleri ile kolaylıkla parçalanır. Bu nedenle sağladıkları faydalar çokta değildir. Kozmetik sektöründe sıkça kullanılan lipozomların yararları çokta etkili olmadığı için DS Laboratories nanozomları kullanır. Yüksek stabilite ve yüksek konsantrasyona sahip olan ve birim hacim başına yüksek yoğunluğa sahip nanozomlarla ürün geliştiren marka kaliteli ürün gelişimini destekler.

Cilt bakımı teknolojilerinde rahatlıkla kullanılan yüksek konsantrasyonlu ve aktif bileşenli ürünler nanozomların üstün özellikleri sayesinde etkili performans sergilemektedir. DS Laboratories’in nanozomlarının geleneksel lipozomlara bakıldığında üstün yönleri sıralanabilmektedir. Nanozomlar dondurma işlemi gerektirmez ve oda sıcaklığında stabil kalabilir. 40° C'ye kadar oksitlenme meydana gelmez. Geniş pH formülasyona sahiptir ve birim başına 1.000- 10.000 partikül içerir. Bunun gibi sıralanabilecek bilimsel veriler DS Laboratories'in geliştirtiği ürünleri ayrıcalıklı ve özel kılar. İleri nakil sistemi ile geliştirilmiş olan ürünleri inovatif yaklaşımları ile dermatoloji alanında mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.
Ürünlerine bakmak gerekirse;

DS Laboratories Revita EPS Eyelash Growth Stimulator Kirpik Besleyici 2.4 ml: DS Laboratories’in etkili ürünlerinden olan kirpik besleyici köklerin uyarılmasını sağlar. Hacimli ve kalın kirpik gelişimini destekler. Besleyici ve canlandırıcı bakım ürünü formülündeki peptidler, provitamin B5 ve biotin gibi bileşenler ile güçlü gelişime destek olur.
DS Laboratories Revita LT. 925ml. Açık Renkli Saç Tiplerine Özel: Açık renkli saç tiplerine özel olarak geliştirilmiştir. Bileşenleri ile saçlardaki enfeksiyon ve mantarları giderici etki sağlar. Sağlıklı ve canlı saç gelişimine destek olan ürün saç dökülmelerini de önler. Saç derisini korur ve kaliteyi arttırıcı etki sağlar.

DS Laboratories Revita (925ml.)-Yüksek Performanslı Saç Kremi: Sağlıklı ve hacimli saç gelişimine destek olan ürün canlı ve parlak saç gelişimini destekler. Nemlendirici özelliği ile özellikle kuru olan saçların beslenerek yoğunluk kazanmasına yardımcı olur. Parlak ve ışıldayan saç gelişimine yardımcı olur.
DS Laboratories ürünleri ile bakımınızı etkili ve aktif şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.