sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
₺ 69,00
₺ 51,75
%25 indirimli
%25 indirimli
SEPETE EKLE
Toplam 25 ürün görüntüleniyor.
1 2

Dermadolin

Dermadolin kozmetik markası kepek şampuanları ve cilt bakım ürünleri ile alanında lider konumdadır. Saç bakımı, vücut bakımı ve cilt bakımında öncü olan marka ürünleri ile tüketicilerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Markanın ürünleri "İyi Üretim Yeri" GMP sertifikasına sahiptir. 1982 yılında Kadolin kepeğe karşı saç bakım şampuanını üreten marka, yıllar içerisinde kepek sorununu kalıcı olarak ortadan kaldırmanın yollarını keşfetmek için çalışmalar yapmıştır. Konusunda uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği çalışmalarını uzman kuruluşlardan aldığı ar-ge desteği ile pekiştirmiştir. 2006 yılından bu yana saç bakımı ve vücut nemlendiricisi ürünlerini fazlasıyla kaliteli ve etkili biçimde piyasaya sürmüştür. Ceradolin isimli markası ile yüz, vücut, boyun bölgesi ve el nemlendiricisi olan losyon ve kremleri ile tam bir bakım imkanı tanımıştır. Ürünlerindeki E vitamini ile Dermadolin doğal yapısı ile nemlendirme gerçekleştirmiştir. Ayrıca Seranem isimli markasıyla da nemlendirici saç bakım ürünlerini, el bakım ürünlerini, ve kremleri üretmişlerdir. Dermadol’in yüz bakımı için geliştirmiş olduğu Dermadolin Pirdolin Pullanma ve Kaşıntı ve Kızarıklıklara Karşı Çinko Piritionlu Nemlendirici Kremi ile derideki pullanma, kaşıntı gibi rahatsızlıkları giderir. Hassas deriyi yatıştırmayı, nemlendirmeyi ve pullanmanın giderilmesini sağlar.

Dermadolin Selyum Kepeğe Karşı Saç Bakım Şampuanı; Tüm saç tiplerinde kepeklenmeleri önlemeye yardımcıdır. Kuru ve yağlı saçlarda da kullanılır. Kaşıntıyı ve kabuklanmayı önlemeye destek verir.

Dermadolin Sedolin Kepek ve Yağlanmaya Karşı Etkili Saç Bakım Şampuanı; Saçtaki yağlanma ve kepeğe karşı etkilidir. Hassas derili saçlarda pullanma, kaşıntıyı azaltmaya destek verir.

Dermadolin Seranem Nemlendirici Bakım Şampuanı; Yoğun nemlendiricili yapısı ile saçı ve saç derisini besleyen şampuandır. İçeriğindeki anti-aging etkili argan yağı ile saçın yenilenmesini sağlar ve yıpranmasını önlemeye destek verir. Saçı zararlı ışınlara karşı korur.

Dermadolin Pirdolin Kepekli Saçlara Karşı Etkili Saç Bakım Şampuanı; saçtaki kabuklanma ve kepeklenmeyi önler. Güvenilir ürünün faydası kanıtlanmıştır.

Dermadolin Kadolin Kepek ve Yağlanmaya Karşı Etkili Saç Bakım Şampuanı; Saç derisindeki sebumu düzenler ve saçtaki yağlanmayı, kepeklenmeyi önler. Hassas saçlı deride pullanmaları azaltır.

Dermadolin Ceradolin Kepekli Saçlara Karşı Etkili Nemlendiricili Saç Bakım Şampuanı; Kuru, hassas saçlardaki kepeklenme ve kabuklanmayı önler. Kepeklenmeyi önlerken saçı ve saç derisini nemlendirir.

Dermadolin Ceradolin Yağ Bazlı Nemlendirici Losyon; Kuru ve hasar görmüş cildi besler ve yumuşatır. Cilde yumuşaklığını ve elastikiyetini kazandırır. Ciltte uzun süre nem barındırır. El, ayak, vücut bakımında nemlendirme sağlar. Güneşlenme sonrası cildi nemlendirmek için kullanılır.

Dermadolin Seranem Nemlendirici El Bakım Kremi; Kuru ciltli çocuk ve yetişkinlerde el, ayak ve boyun bölgesinde etkilidir. Güneşin zararlı etkilerine karşı koruma sağlar. Lazer ve peeling sonrasında kullanılır. Deriyi çevresel etkilere karşı korur. Ayak kremi olarakta kullanılır. Deride çatlak, kızarıklık, kaşıntı, pullanma gibi sorunları ortadan kaldırır. Hamilelikte karın gerginliğini azaltmak için nemlendirme sağlar.

Dermadolin Seranem Vücut Bakım Şampuanı; Günlük kullanıma uygun olan ürün, yoğun bir nemlendiricidir. Cilde doğal yağ dengesini yeniden kazandırır.

Devamını Göster

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.