sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 13 ürün görüntüleniyor.

Dermadoctor


Dr. Audrey Kunin tarafından geliştirilen Dermadoctor ürünleri, cilt konusundaki ihtiyaçları ve istekleri gidermek amacıyla üretilmektedir. Marka, reçetesiz cilt çözümleri için sıkı bir çalışma içindedir. Hedefe yönelik dermatolojik tedavileri doğayla birleştirmenin yanı sıra, yaşlanma karşıtı etkisiyle rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Ürün yelpazesinin geniş olmasıyla ve birçok tüketiciye sahip olması nedeniyle ödülleri bulunmaktadır. Dr. Audrey Kunin’in kurucusu olduğu Dermadoctor ürünlerinin başarısının sırrı, inovasyon, bilim ve yaratıcılığın doğayla birleşmesi olarak açıklanmaktadır.

Dermadoctor, yaşlanma karşıtı bakımdan, cilt nemlendirmeye ve gözenek temizlemeye kadar birçok cilt sorununa ve ihtiyaca yönelik çözümler üretmektedir. Cildin sağlıkla ışıldamasına yardımcı olmanın yanı sıra ciltte oluşan koyu lekelerin görünümünü iyileştirmeye destek olmaktadır. Sivilce ve aknelerin bıraktığı koyu lekelerin de görünümünü azaltan ürün, ciltteki ton bozukluklarını onarmaya yardımcı olmaktadır.
İçeriğinde genel olarak bulunan bileşenler şöyle;
• Kakadu Eriği
• C vitamini
• Antioksidanlar
• Üçlü peptit teknolojisi
• Kafein
Neden Dermadoctor?
Ciltteki iyileştirici reaksiyonu ve etkiyi üst seviyeye çıkarmaya yardımcı olmaktadır. Çok yönlü ve etkili tedaviye destek olmaktadır. Dermadoctor ürünleri, akıllı formülasyon teknolojisi sayesinde cilt tiplerinin ihtiyacı olan bakımı sunar ve yaşlanma karşıtı bir bakım sunar. Marka, ürünlerini tamamen cildin ihtiyaç duyduğu bakımı sağlamaya ve cildin gereksinimlerini karşılamaya adamıştır.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.