x
sadsad x
asdasd
-%50
DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici 177 ml

DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici 177 ml

Daha fazla DDF ürünü
Barkod: 060748003473
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
197,00 TL
98,50 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : DDF
Ürün Serisi : Cilt Lekeleri
Boyut : 177 ml
Güncelleme Tarihi : 18.03.2017 - Cumartesi
Özet Bilgi : Özellikle yağlı cilt tipleri için geliştirilen jel formlu temizleyici bir yandan hijyen sağlarken bir yandan da çeşitli nedenlerle ciltte oluşan lekelenmeleri giderici bakım yapar. Bu şekilde cilt pürüzüsüzlüğüne ve güzel görünüme destek olur. Cildin renk tonunun dengelenmesine ve homojen bir görünüm kazanılmasına yardımcı olur.
DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici

DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici, özellikle yağlı ciltler için son derece uygun bir üründür. Yaşlanma ve yıpranmadan oluşan lekelenmelerin görünümünde ciddi oranda azalmaya yardımcı olur. DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici bitkisel etken maddelerle zenginleştirilmiş jel formunda bir temizleyicidir.

Pürüzsüz ve daha canlı bir cilt oluşumuna destek verir. Cilt yüzeyinin renk tonunu dengeler, cildinizdeki kelelenmeleri aza indirerek daha homojen bir görünüm sağlar.


DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyici Ürün Özellikleri

DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyiciyi parmağınızın ucuna az miktarda alıp, göz ve göz çevresine gelmeyecek şekilde tüm yüzünüze uygulayın. Hafif ve dairesel masaj hareketleriyle cilde yedirin. Ürünü cildiniz üzerinde uyguladıktan sonra bol su ile durulayın, cildinizi arındırın.
Cildinizde hassasiyet varsa günde bir kez, yoksa gün de iki kez uygulanabilir. Gece kullanımı önerilir. DDF Brightening Cleanser Yağlı Ciltler İçin Leke Açıcı Temizleyiciyi yüzünüz ve tüm vucudunuzda güvenle kullanabilirsiniz.


Ürün İçerikleri

  • Salisilik Asit%0.5, Glikolik Asit%7 (cilt soyucu, yenileyici özelliktedir. Görünür hipermigmentasyonu azaltır ve renk açıcı etken maddelerin penetrasyonunu arttırır)
  • Arbutin (armut ağacı yaprağı)%0.2
  • Licorice(meyan kökü) %0.1
  • Mulberry ext.(dut) %0.1
  • Bearberry ext.%0.1
  • Skull cap %0.1
  • Kojik asit %0.2
  • Azelaik asit%0.2 (Aşırı melanin üretimini baskılar, ve oranın artmamasını sağlar)
Ürün 177 ml'dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.