sadsad x
asdasd

Cumlaude LabFransız markası olan Cumlaude Lab son derece etkili bir dermokozmetik markasıdır. Ülkemizde oldukça rağbet gören bir marka olması açısından da değerli bir markadır. Cumlaude Lab ürünlerinde bilimsel gelişmelerden faydalanır. Her cilt sorunu Cumlaude Lab için bilimsel nitelikli bir sorundur. İnsan cildini tanıyan ve davranışlarını çok iyi bilen ve ideal çözümler sunmaya yardımcı marka bu özellikleri ile dünya genelinde en çok tercih edilen ve önerilen markalardan biridir. İnsanı merkeze alan ve onun sağlıklı olması için pek çok farklı alanda çalışmaları olan marka, deneylerle kanıtlanmış mükemmel ürünler tasarlamakta ve ürünlerini sürekli gelişmektedir. Bu nedenle memnun edici özellikleri ile ön plana çıkan, sağlıklı ve ideal cilt sağlığına önem veren ürünlerini sizlere sunmaya çalışmaktadır. Cumlaude Lab Sebumlaude DS ürünü ile yağlı ve hassas cilde sahip olan kişiler ciltlerinin sağlıklı şekilde yağ dengesini sağlamaya yardım eder. Cildi hassaslıktan kurtarıp uğrayacağı zararları en aza indirir.  Cumlaude Lab Summum Eyes yaşlanmayı geciktirmeye yardımcıdır. Göz çevresine bakım sağlamaya, esneklik vermeye ve nemlendirmeye yardım eder. Cildinizin nem sorunlarına da çare olan ve her cildin ihtiyaç duyduğu nemi cilt tipine göre ayarlayan Cumlaude Lab Hydralaude ile yumuşak ve canlı ciltlere kavuşmanıza yardım eder. Cilt sorunları dışında cinsel sıkıntılara da çözüm getirmeye yardım eden marka Cumlaude Lab Mucus, gerginlik problemini gidermeye yardım eder. Cumlaude Lab Lab Higiene Intima Diaria, dış jenital bölge ve intim cildinizi temizlemeye yardım eden bir jeldir. Kuruluk, tahriş ve kötü kokuları gidermeye yardım eder. PH değeri 3,8 olan ürün genital bölge ile uyumludur. Kadınların son derece hassas olan ve yapısı itibari ile korunmaya gereksinim duyulan bölgesi için özel bir temizleme ve bakım sağlamaya yardımcıdır. Özellikle hormonların değiştiği, menopoz, hamilelik, doğum sonrası gibi dönemlerde genital bölgede temizliği daha özenli bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Cumlaude Lab Lab Advance Hair Loss Shampoo, kadın ve erkeklerin kullanabileceği, saç dökülmesi sorununa karşı geliştirilmiş olan bir şampuandır. Saç köklerini uyarmaya, saç derisini canlandırmaya yardım eder. Düzenli kullanımla saç kayıplarında azalma sağlamaya ve daha hacimli görünen saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Saç problemlerini de düşünüp güzelliğin saçta başladığını ihmal etmeyen firma Cumlaude Lab şampuanı saçlarınızın dökülmelerini azaltarak daha hacimli, dolgun saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. Güneşe karşı aşırı hassas ve çok açık renkli ciltlere özel 100 derece ve üzeri koruma sağlamaya yardımcı ürünleri bulunmaktadır. Farklı forma ve içeriklere sahip güneş koruyucuları kullanıcılar tarafından çok beğenilmektedir. Markanın kadınlara özel compact formundak makyaj ürünleri de ham cilde düzgün ve pürüzsüz bir görünüm kazandırmaya hem de zararlı güneş ışınlarına karşı koruma sağlamaya yardım eder. Cildinizin kendi tonuna yakın bir rengi seçerek daha doğal ve eşitlenmiş bir cilt tonu yakalayabilirsiniz.
Cumlaude Lab ürünleri ile cildinizi herkesten bir adım öne taşıyabilirsiniz. Cildinizin kendi özellikleri vardır. Bu özellikleri dikkate alarak cildinize bakım sağlayabilirsiniz. Cildin ihtiyacına uygun ürünlerle bakımını tamamlayabilirsiniz. Cildinizin mükemmel ve kusursuz görünmesine yardım edebilecek kapatıcı özellikli compactlar da farklı koruyucu derecelere ve farklı tonlara sahiptir. Saç bakımızın görüntünüz açısından son derece değerlidir Cumlaude Lab saçınız için özel ürünler önermektedir. Ayrıca kadınların Genital bölgelerine özel içerikli ürünleri ile hijyen sağlamaya yardımcı olur.


cumlaude.jpg (278 KB)
Sıralama seçin
Kargo
Bedava
359,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
399,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
189,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
209,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
199,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
209,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
189,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
209,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
369,00 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
169,00 TL
Kargo
Bedava
Toplam 58 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı