x
-%20
Cernor XO Gözaltı Morluk ve Şişlik Kremi

Cernor XO Gözaltı Morluk ve Şişlik Kremi

Daha fazla Cernor XO ürünü
Barkod: 5425012840249
- ,
5/ 5
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
89,00 TL
71,20 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Cernor XO
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 13.02.2017 - Pazartesi
Özet Bilgi : Göz çevresinde görülen koyu halkalar ve morluklar ile göz altlarında oluşan şişlikler sağlıksız ve yaşlı bir görünüme neden olur. Ürün göz çevresinde oluşan bu hasarları iyileştirerek onarır. Sağlıklı ve canlı bir göz çevresi oluşumuna destek olur. Pigmentasyonu düzenleyen yapısıyla göz çevresinin cilt ile eşit tona kavuşmasına yardımcı olur.
CERNOR XO GÖZALTI MORLUK VE ŞİŞLİK KREMİ

İnsan vücudunun çevresel faktörlerden etkilenmeye en meyilli bölgesi göz çevresidir. Göz çevresi oldukça hassas bir bölge olması dolayısıyla birtakım problemlere de kolayca maruz kalabilmektedir. Göz çevresi problemlerinde çevresel faktörlerin yanı sıra genetik faktörler de etkilidir. Özellikle yorgunluk, sigara ve alkol kullanımı, stres, uykusuzluk gibi faktörlerin etkili olduğu göz çevresi sorunları için kullanılan bakım ürününün son derece hassas bir içerik ile formüle edilmiş olması gerekir. Aksi takdirde göz çevresinde yaşanan sorun ilerleme gösterir ve zamanla daha kötü görünümlere neden olur. Cernor XO Gözaltı Morluk ve Şişlik Kremi, göz altlarında meydana gelen morlukların ve şişkinlerin giderilmesine destek olur.

Kahverengi veya siyah pigmentlerin göz çevresinde birikmesi ile oluşan göz altı morlukları, kişinin sürekli solgun ve uykusuz bir görünümde olmasına yol açmaktadır. Göz altında oluşan morlukların nedeni olan melanin pigmentinin cilt üzerindeki dağılımını dengeleyen ürün, göz altlarının cilt ile eşit bir tona yaklaşmasına destek olmaktadır.

İçeriği ve Özellikleri:

  • Göz altlarındaki morlukların ve koyu renkli halkaların giderilmesine destek olarak gözlere canlı ve zinde bir görünüm sağlar.
  • İçerisinde bulunan etken maddeler aydınlatıcı nitelikte olup göz çevresinin aydınlık bir görünüm elde etmesine destek olur.
  • Göz çevresi hassasiyeti düşünülerek oldukça duyarlı ve zarar vermeyen bir içerikle formüle edilmiştir.
  • Geliştirilmiş son dönem teknolojileri kullanılarak üretilmiştir.
  • Cildin kendine özgü yapısına zarar verecek içerikler bulundurmaz.
  • Göz çevresinde birikim gösteren melanin pigmentinin cilde dengeli bir şekilde dağılmasını sağlar.
  • Düzenli kullanılması halinde göz altında oluşum gösteren şişkinlerin ve koyu renkli halkaların giderilmesine destek olur.
  • Kısa süre içerisinde mükemmel bir etki yaratır.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı: Göz çevresi makyajdan iyice arındırıldıktan ve temizlendikten sonra ürün, parmak ucu yardımıyla her sabah ve akşam göz altına uygulanır.
Ürün 10 ml’dir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.