x
sadsad x
asdasd
-%10
Cernor XO Göz Kremi 10 ml

Cernor XO Göz Kremi 10 ml

Daha fazla Cernor XO ürünü
Barkod: 5425012840249
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
129,00 TL
116,10 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Cernor XO
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 10 ml
Güncelleme Tarihi : 13.09.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Göz çevresinde görülen koyu halkalar ve morluklar ile göz altlarında oluşan şişlikler sağlıksız bir görünüme neden olabilir. Ürün göz çevresinde oluşan bu hasarların azalmasına katkı sağlar. Sağlıklı ve canlı bir göz çevresi oluşumuna destek olur. Göz çevresinin cilt ile eşit tona kavuşmasına yardımcı olur.

Cernor XO Göz Kremi 10 ml

İnsan vücudunun çevresel faktörlerden etkilenmeye en meyilli bölgesi göz çevresidir. Göz çevresi oldukça hassas bir bölge olması dolayısıyla birtakım problemlere de kolayca maruz kalabilmektedir. Göz çevresi problemlerinde çevresel faktörlerin yanı sıra genetik faktörler de etkilidir.Cernor XO Gözaltı Morluk ve Şişlik Kremi, göz altlarında meydana gelen morlukların ve şişkinlerin azalmasına destek olur.
  • Göz altlarındaki morlukların ve koyu renkli halkaların azalmasına destek olarak gözlerde canlı bir görünüm için destek sağlar.
  • İçerisinde bulunan etken maddeler aydınlatıcı nitelikte olup göz çevresinin aydınlık bir görünüm elde etmesine katkı sağlar.
  • Göz çevresi hassasiyeti düşünülerek oldukça duyarlı ve zarar vermeyen bir içerikle formüle edilmiştir.
  • Geliştirilmiş son dönem teknolojileri kullanılarak üretilmiştir.
  • Cildin kendine özgü yapısına zarar verecek içerikler bulundurmaz.
  • Göz çevresinde birikim gösteren melanin pigmentinin cilde dengeli bir şekilde dağılmasına katkı sağlar.
  • Düzenli kullanılması etkilerini göstermesi açısından önemlidir.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir.

Kullanımı: Göz çevresi makyajdan iyice arındırıldıktan ve temizlendikten sonra ürün, parmak ucu yardımıyla her sabah ve akşam göz altına uygulanır.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.