x
sadsad x
asdasd
Cernor XO Cover Stick Gözaltı Morlukları İçin Stick 5 gr

Cernor XO Cover Stick Gözaltı Morlukları İçin Stick 5 gr

Daha fazla Cernor XO ürünü
Barkod: 5425012840256
15

Ürünlerle ilgili bilgi için hemen arayınız

0 (312) 418 00 45
0 (532) 130 45 22

Hafta İçi : 09:00 - 18:30 Cumartesi : 09:30 - 17:00
0 (532) 130 45 22
(09:00 - 18:30)
0 (532) 130 45 19
(09:00 - 18:30)
129,00 TL(KDV DAHİL)
Miktar


Marka : Cernor XO
Ürün Serisi : Göz Kremleri
Boyut : 5 gr
Güncelleme Tarihi : 13.09.2018 - Perşembe
Özet Bilgi : Göz altı morlukları yüzün en dikkat çeken bölgesi olan gözlerin sağlıksız ve cansız görünmesine neden olur. Aynı zamanda yorgun bir görüntü oluşturur. Bu stick göz altı morluklarının azalmasına katkı sağlamak için tasarlanmıştır. Cildin doğal yapısına zarar vermez.

Cernor XO Cover Stick Gözaltı Morlukları İçin Stick 5 gr
 
Göz çevresi insan vücudunun çevresel faktörlerden etkilenmeye en meyilli bölgesidir. Göz çevresi çok duyarlı bir bölge olması nedeniyle bazı sorunlara da kolayca maruz kalabilmektedir. Cernor XO CoverStick Göz Altı Morlukları için Stick, göz altlarında meydana gelen morlukların ve diğer koyu renkli halkaların azaltılmasına destek olur. 
  • İçerisinde bulunan aktif maddeler aydınlatıcı niteliktedir; göz çevresinin aydınlık bir görünüm kazanmasına destek olur.
  • Göz altlarındaki morlukların ve diğer koyu renkli halkaların azalmasına destek olarak gözlere canlı bir görünüm sağlamaya çalışır.
  • Geliştirilmiş son dönem Cernor XO teknolojileri kullanılarak üretilmiştir.
  • Göz çevresi hassasiyeti düşünülerek oldukça duyarlı ve göz çevresine zarar vermeyen bir içerikle formüle edilmiştir.
  • Cildin kendine has doğal yapısına zarar verecek maddeler içermez.
  • Kullanım talimatına uygun olarak düzenli kullanılması halinde göz altında meydana gelen şişkinlerin ve koyu renkli halkaların azalmasına destek olur.
  • Dermatolojik olarak test edilmiştir. 
Kullanımı: Her sabah ve akşam temizlenmiş göz altlarına uygulanır. Tercihen makyaj üzerine veya altına uygulanabilir.
KOZMETİK ÜRÜNLER HAKKINDA UYARI VE SAĞLIK BEYANI

Kozmetik ve Dermokozmetik Ürünlerin Yasal Tanımı: Kozmetik ürün:İnsan vücudunun epiderma, tırnaklar, kıllar, saçlar, dudaklar ve dış genital organlar gibi değişik dış kısımlarına, dişlere ve ağız mukozasına uygulanmak üzere hazırlanmış, tek veya temel amacı bu kısımları temizlemek, koku vermek, görünümünü değiştirmek ve/veya vücut kokularını düzeltmek ve/veya korumak veya iyi bir durumda tutmak olan bütün preparatlar veya maddelerşeklindedir. Kozmetik ürünler ve takviye edici gıdaların, Hiç bir hastalığı tedavi ettiği, tedavisine yardımcı olduğu, hastalığı önlediği, önlenmesine yardımcı olduğu iddia edilemez. Sitemizde ilgili yasa ve yönetmelikler gereği, Sağlık beyanı oluşturabilecek açıklamalara yer verilmemektedir. Ürünlerin üzerinde bulunan üretici ya da ithalatçı firmalarca yazılmış bilgiler ya da etiketlerde bulunan ifadelerden firmamız sorumlu değildir. Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Benzer Ürünler
Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.