+18 İçerik 18 yaş altına olumsuz örnek oluşturabilir. 18 yaş üzeri iseniz girişe tıklayın. Giriş Çıkış
sadsad x
asdasd

Burts Bees Ürünleri

 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
Burts Bees sayfasında toplam 1 ürün görüntüleniyor.
Burts Bees Beeswax Lip Balm 4.25 GR Dudak Bakım Kremi
Burts Bees - Burts Bees Beeswax Lip Balm 4.25 GR Dudak Bakım Kremi
Burts Bees - Burts Bees Beeswax Lip Balm 4.25 GR Dudak Bakım Kremi
1
(0)

Burts Bees Beeswax Lip Balm 4.25 GR Dudak Bakım Kremi

%15
75,00 TL
63,75 TL

Burts Bees HakkındaBurt’s Bees, 1984 yılında kurulmuş Amerikan menşeli bir markadır. Kişisel bakım ürünleri geliştiren marka, tüm ürünlerini doğal içeriklerle üretmektedir. Doğallık konusunda oldukça dikkatli olan marka, ürünlerinin doğallık yüzdelerini açıkça belirtmektedir. Marka, kişisel bakımınıza destek olmak için dudak koruyucuları, vücut losyonları, temizleme ürünleri, nemlendirici ürünler gibi birçok kategoride ürün geliştirmektedir. Bütün ürünlerinde doğallık asla ödün vermemektedir.

Burt’sBeesLipBalmları; herhangi bir nedenle kuruyan, nemini kaybeden ya da çatlayan dudaklarınızın korunmasına yardım eder. Doğal içerikleri ile dudaklarınızın beslenmesine destek olur. Hoş kokuları sayesinde dudaklarınızın nemlenmesine yardım ederken sizin de hoş bir his yaşamanızı sağlar. Burt’s Bees All weather Lip Balm Spf15; her mevsim kullanıma uygun bir dudak koruyucudur. Formülünde yer alan SPF15 ile dudaklarınızı güneşten gelen zararlı ışınlara karşı korumaya yardım eder. Dudaklarınızı nemlendirerek kuruma ya da çatlama gibi sorunların önüne geçmenize destek olur. Burt s Bees Bees wax Lip Balm Dudak Bakımı; özel olarak geliştirilen formülü ile dudaklarınızın yoğun bir şekilde nemlenmesine yardım eder. Özellikle kış ayları, olumsuz hava koşulları nedeniyle dudakların daha fazla nem kaybetmesine neden olmaktadır. Bu yoğun nemlendirici etkili ürün en olumsuz hava koşullarında bile dudaklarınızın yoğun bir şekilde nemlenmesine destek vererek dudaklarınızı korumanızı sağlar.

Kişisel bakım deyince akla ilk gelen cilt bakımıdır. Burt’s Bees, cilt bakımınızın en iyi şekilde gerçekleşmesi için de ürünler geliştirmektedir. Cilt bakımı için geliştirdikleri ürünlerden en dikkat çekeni formülünde Arı Sütü kullandıkları seridir. Burt’s Bees Radiance Toner Arı Sütü İçeren Ve Cilde Aydınlık Veren Tonik; cildinizdeki yağ, kir ve makyaj kalıntılarını kolay bir şekilde temizlemenize yardım eder. Su geçirmeyen diğer bir adıyla waterproof ürünlerinde gözünüzden kolay bir şekilde arınmasına destek olur. Gözeneklerin temizlenmesine yardım ederek cildin rahatlamasını sağlamaya çalışır. Formülünde Arı sütünün yanı sıra kolajen, protein, C, E vitamini gibi güçlü bileşenler de yer almaktadır. Bu sayede cildin canlanmasına, nemlenmesine ve ışıltı kazanmasına destek verir. Burt's Bees Radiance Night Cream Arı Sütü İçeren ve Cilde Aydınlık Veren Gece Kremi; gece bakımı için geliştirilmiş olan bu ürün, tüm gece boyunca cildinizin neme doymasına yardım eder. Bu sayede cildinizin güne en iyi şekilde başlamasına destek olur. Cildinizin aydınlık bir görünüm kazanması için çabalar. Sıkılaştırıcı etkisi vardır. Cilt yüzeyinde meydana gelen ince çizgi ve kırışıklık gibi sorunların giderilmesine yardım eder. Cildinize ihtiyacı olan enerjiyi sağlayarak ışıltılı bir görünüm kazanmasına destek olur.

Marka sadece yetişkinler için değil bebekler için de ürünler geliştirir. Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla oldukça hassas yapıdadır. Bu da daha hassas bir bakım süreci gerektirir. Tamamen doğal içeriklerle geliştirdikleri ürünleri ile bebeğinizin cilt sağlığının korunmasına yardım eder. Bebeklerde en sık yaşanan durumlardan biri pişiktir. Bebeğinizin huzurunu kaçıran bu durum birçok nedenden oluşabilmektedir. Burt’s Bees Baby Bee Diaper Ointintment Bebek Pişik Kremi; bebeklerde yaşanan pişik probleminin çözülmesine yardım eder. Formülünde yer alan A ve E vitaminleri ile cilde yoğun nem sağlayarak cildin onarılmasına destek olur. Pişik ve kızarıklık durumlarının giderilmesini sağlayarak bebeğinizin rahatlamasına yardım eder. Burt’s Bees Baby Bee Nourishing Baby Oil Bebek Yağı; tamamen doğal yağlarla geliştirilmiş olan bu yağ, bebeklerin cildinin etkili bir şekilde nemlenmesine yardım eder. Bebeğinizin cildini rahatlatmaya çalışır. Hipoalerjeniktir. Burt's Bees Baby Bee Shampoo Bebek Saç ve Vücut Şampuanı; tamamen doğal içeriklerle geliştirilen bu ürün bebeklerinizin gözlerini yakmaz. Hem saç hem de vücut kullanımına uygundur. Saçlarının ve vücudunun yağ, kir gibi kalıntılardan nazik bir şekilde arınmasına yardım eder. Formülünde yer alan Hindistan cevizi yağı ile arınmayı gerçekleştirirken ciltlerinin kurumasına izin vermez. Cildin yumuşak dokusunu korumaya yardım eder.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.