sadsad x
asdasd

Barielle Oje Çeşitleri

Sıralama seçin
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Kargo
Bedava
182,56 TL
Kargo
Bedava
Toplam 108 ürün görüntüleniyor.

Barielle

Amerika'nın lider markası Barielle Shades, el, ayak, tırnak bakımı ile ürünlerini piyasaya sunmakta. Ürünleri fazlasıyla dikkat çeken marka bir çok sorunu ortadan kaldırmaya yönelik olarak çalışmalar yürütmektedir. Tüm dünyada bilinirliği olan marka, 30 milyon bayanın takibinde. Vazgeçilmez bir marka olan Barielle Shades, el ve ayak bakımı denildiğin akla gelen ilk isim olmaya devam ediyor.

Her mevsimde önem göstermemiz gereken el ve ayaklarımız için doğru bakım yapmak için doğru ürünler kullanmak gereklidir. El ve ayaklar bakımı doğru yapıldığı takdirde görünümü ile kendini ele verir. Aksi olduğunda ise; çatlamış, kurumuş el ve ayaklar, güneşten zarar görmüş bir cilt karşımıza sorun olarak çıkar. Ayaklar tüm gün ayakkabı içerisinde fazlasıyla darbelere maruz kalır ve zarar görür. Bu noktada el ve ayak bakımınızı lider Barielle Shades ürünleri ile gerçekleitirebilirsiniz. Barielle Yoğun Bakım El Kremi ile; sert, kuru, çatlak yıpranmış eller için yağsız, ciltte devrim kabul edilen Yulaf(Oat) Beta Glucan içeriği kullanarak cildinizin neme doymasını ve yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz.

Barielle Komple Ayak Bakım Kremi ile; sertleşmiş dokuya sahip olan ayaklar deformasyonlarını, çok özel yumuşatıcı ve zenginleştirilmiş formülü sayesinde sertleşmiş dokuyu yumuşatarak ve cildi nemlendirerek çatlak oluşumunu engelleyerek soyucu özellik taşıyan hiçbir madde bulundurmadığından doğru bir bakım gerçekleştirebilirsiniz. Ayaklarınızı yumuşatarak ipeksi bir his yaratır. Barielle ürünleri doğal proteinler ve vitaminler içerdiğinden bakımınızı doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Aynı zamanda tırnak bakımında da öncü olan Barielle, 30 yıldır Amerika’da milyonlarca kadının beğenisini ve güvenini kazananmıştır. Barielle geliştirilmiş özel formülü ile ojeli tırnaklarınızın nefes almasını sağlıyor ve sararmasını önlüyor. Kimsayal içeriği bulunmayan ürünleri sağlıklı bir bakım için ideal.

Türkiye’de ilk kez 180 ayrı rengin en çok tercih edilenlerinden oluşan 5’li Paket’leri ile ister aynı rengin tonları, isterseniz birbirinde farklı renklerden oluşan ekonomik bir paket sunuyor. Marka aynı zamanda geliştirmiş olduğu ürünlerle cilt üzerinde bulunan yaşlılık lekeleri, renk bozuklukları, çillerden de sizleri kurtarıyor. Ayrıca güneş lekelerine karşı da geliştirmiş olduğu ürünlerle bakım sağlıyor. Barielle Geliştirilmiş Formüllü Leke Giderici Krem buna örnek olarka verilebilir. İçeriği ile; yaşlılık lekeleri, çiller, ciltteki ton farklılıkları ve diğer ciltteki renk değişiklikleri ile ilgili sorunları gidermek için etkili ve güvenilir bir kremdir. Geliştirilmiş formülü içerisinde zenginleştirilmiş yağlar, doğal güneş filtreleri, Alpha Hydroxy Asitleri (Meyve özlerinden elde edilen asitler) barındırmaktadır, cildinizi besler, korur ve normal dengesine kavuşmasına yardımcı olur. Markanın nasır ve çatlak giderici kremide mevcut. Pürüzsüz, sağlıklı ayaklar için kullanılması gereken ürünü sizlere sunuluyor. Sürekli tekrarlayan topuk çatlakları herkes için sorun teşkil ediyor. Barielle Nasır ve Çatlak Giderici Topuk Kremi ile bu sorunu çözmek kolaylaşıyor.

Özel formülü ile içerisindeki bileşenler nemledirme yapıyor, vitaminler ve bitkisel özlerle doku sertleşmelerini ve çatlak oluşumunu önlüyor. Zenginleştirilmiş shea butter, aloe ve E Vitamini sayesinde hem ayaklar hem de kuru dirsekler, dizler ve eller içinde fayda sağlıyor. El, ayak ve tırnak bakımının öncü markası Barielle Shades ile bakımınız artık çok kolay.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmı