Assos Pharma Markanın tüm ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Vagi Flora 14 Kapsül

Ürün Kodu: T25406
Barkod: 3700244200040
 • Yetişkin kadınlara özel
 • Vajinal kapsül
 • Yutulmaz
SATIŞ FİYATI
215,60 TL
SATIŞ FİYATI
215,60 TL
HAVALE FİYATI
211,29 TL
HAVALE FİYATI
211,29 TL
400 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
400 TL altı siparişlerde 35 TL kargo bedeli yansır.
Kapıda Ödeme Nakit Seçeneği
25 TL fark ile kapıda nakit ödeme yapabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo İle Gönderim
Vermiş olduğunuz tüm siparişler Yurtiçi Kargo ile gönderilir.
Bu Ürüne Ait Avantajlı Sepetler
 • ÜRÜN BİLGİLERİ
 • Ödeme Seçenekleri
 • Vagi Flora 14 Kapsül Nedir?

  Vagi Flora 14 kapsül, yetişkin kadınlara özel olarak hazırlanan bir vajinal kapsüldür. Ürünün içeriğinde Lcr Regenerans (lactobacillius case subsp. rhamnosus döderleinliyofilize kültürü) yer almakta. Bu içerik, vajinada doğal olarak bulunan lactobacillus rhamnosus döderlein ve prebiyotik özellikli içeriklerin bir arada bulunmasından meydana gelir. Lcr Regenerans maddesi, vajinanın pH'ını düzenleyen laktik asit üretmekle görevlidir. Dolayısıyla enfeksiyon ajanlarına karşı etki gösteren Lcr Regenerans, sağlıklı bir vajina için uygun ortamı sağlar. Vagi Flora 14 Kapsül de, ana bileşeni Lcr Regenerans olan içeriğiyle hekim kontrolünde rahatlıkla kullanılabilir.

  vagi-flora.png (60 KB)
  vagi-flora.png (60 KB)

  Vagi Flora 14 Kapsül Kullanılır?

  Vagi Flora kapsülü kullanmaya başlamadan önce bu ürünün oral yolla değil, vajinal yolla alındığını unutmayın. Vagi-flora® Vajinal Kapsül vajinal floranın düzenlenmesinde kullanılır. Zira Lcr Regenerans, vajinanın normal pH’ını düzenleyen laktik asit üretir. Lcr Regenerans doğal bir koruyucu biyofilm oluşturarak mukoz membranı örter. Vagi Flora 14 Kapsül, 7 günlük tedavi periyodunda günde 2 kez 1 kapsül (bir tane sabah, bir tane akşam), vajinal enfeksiyonların tekrarlanmasının önlenmesinde 3 hafta boyunca günde 1 kapsül olarak vajina içine uygulanır. Uygulamaya başlamadan önce ellerinizi güzelce yıkamayı unutmayın.

  Vagi Flora Hakkında

  Vagi Flora, bir Assos İlaç ürünüdür. 1996 yılından itibaren, yerli sermaye ile faaliyetlerini sürdüren Assos İlaç'ın ürün gamı içinde pek çok ilaç, ilaç dışı ürün ve takviye edici gıda yer almakta. İlaç dışı ürünler arasında, Vagi Flora'ya ek olarak Garmastan pomat, Imex Syndet, Linola şampuan, Linola yüz kremi, Vitix jel, depigmenta krem, Tritone krem, Siliskar jel, Siccoral sprey, Sebovium Forte şampuan gibi farklı ihtiyaçlara cevap veren diğer ürünleri saymak mümkün.

  %2
  İNDİRİM
  PİYASA FİYATI
  220,00 TL
 
Ürünlere Yapılan Yorumları Keşfedin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.