Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

Lipozone Glutatyon ve B12 Takviyeleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

Lipozone

Lipozom teknolojisini kullanarak ürettiği gıda takviyeleriyle öne çıkan Lipozone markası, Türkiye'nin yeni nesil vitamin ve gıda takviyesi üreticilerinin öncülerinden. Son derece hızlı bir şekilde emilim gösteren Lipozone ürünleri tamamen doğal bileşenler kullanılarak geliştiriliyor. Siz de sıvı ve kapsül formlarındaki ürün çeşitlerini sunduğu kullanım kolaylığına göre tercih edebilirsiniz. Günlük vitamin ve mineral ihtiyacınızı desteklemek için yararlanabileceğiniz tüm Lipozone çeşitlerine sayfamızdan rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İhtiyacınız olan çeşitleri incelemek için siz de hemen sayfamıza göz atın.

Glutatyon İçeren Lipozone Takviye Çeşitleri

İlerleyen yaşla beraber ortaya çıkan hastalıkları engellemek ve bu hastalıklara yakalanma riskini azaltmak için vücudunuz glutatyona ihtiyaç duyuyor. Kanser, yaşlanma, kalp ve damar hastalıkları gibi birçok kronik özelliğe sahip hastalığın önlenmesinde glutatyon büyük öneme sahip. Vücut tarafından üretilen bu molekül, dışarıdan farklı sebzeler aracılığıyla da elde edilebiliyor.

Lipozone Glutatyon

Takviyeleri, beslenmenin yetersiz kaldığı durumlarda vücudunuzun sağlığını korumak, hastalıkları önlemek ve yaşlanmanın etkilerini yavaşlatmak için kullanılıyor. Lipozone Glutatyon saşe gıda taviyesi sıvı formu ve doğal vanilya kayısı aromasıyla kolay içim sağlıyor. Saşe ürünler suyla karıştırılabildiği gibi direkt olarak da tüketilmeye uygun. Kapsül formdaki takviyeleri tercih edenler içinse Lipozone Glutatyon kapsül çeşidi mevcut. Patentli Aktin teknolojisiyle üretilmiş olan kuru lipozomal içeriği bu ürünün öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Siz de kullanım alışkanlıklarınıza göre pratiklik sağlayan kapsül çeşidini tercih edebilir veya lezzetli aromaya sahip sıvı formdaki saşe gıda takviyesini seçebilirsiniz.

Birbirinden Faydalı Lipozone Gıda Takviyesi Çeşitleri

Nörolojik hastalıkları önlemeye yardımcı olan kuersetin bileşen

ini içeren Lipozone Quercetin lipozomal formda yüksek biyoyararlanım sağlıyor. Sıvı saşe formundaki ürün, direkt olarak tüketime uygun. İsterseniz içeceklerinize de karıştırarak bu gıda takviyesini tüketebilirsiniz. Lipozone Resveratrol da diğer bir saşe formdaki takviye çeşidi. Antioksidan etkiye sahip olan bu ürün vegan kullanıma uygun. İçerisinde bulunan resveratrol bileşeni vücudun yenilenmesi için ihtiyaç duyduğu antioksidan desteğini size sağlıyor. Ayrıca dışarıdan gelecek etkilere karşı metabolizmanızı korumaya da yardımcı oluyor. Tüm bu çeşitlerin yanı sıra en çok tercih edilen ürünlerden biri de Lipozone C vitamini oluyor. Çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilen bu ürün, sağlıklı cam ambalaj içerisinde ve sıvı formda satışa sunuluyor. Siz de doktorunuz tarafından tavsiye edilen dozajlara uygun olarak Lipozone çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uygun vitamin ve mineral çeşitlerine sayfamızdan göz atabilir ve ürün fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.