Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
%100 Güvenli Ödeme
Yukarı

Allergo Demir ve Vitamin Takviyeleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 27 ürün bulunmaktadır.

Allergo

Vitamin, mineral ve takviye ürünleriyle dikkat çeken Allergo, pek çok farklı ihtiyacı karşılamaya yönelik çeşitleriyle bu sayfada sizi bekliyor. Allergo VitaGlucan, VitAgil ve VitaSanol isimleriyle piyasada bulabileceğiniz multivitamin, multimineral ve balık yağı takviyeleri ile hem kendinizin hem de sevdiklerinizi sağlığını ve zindeliğini düşünebilirsiniz. Yetişkinlere ek olarak çocuklar için de ürünleri bulunan Allergo, bireylerin bağışıklığını güçlendirmeye destek olmaya geliyor. Bu sayfadaki çeşit çeşit tablet, kapsül, damla veya şurup içerisinden ihtiyacınız doğrultusunda seçimler yaparak alışverişinizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz. Narecza, tüm Allergo ürünleriyle burada sizi bekliyor.

Allergo VitAgil Ürünleri

Allergo VitAgil ürünlerini bu sayfada daha yakından inceledikten sonra birkaç tıkla anında satın alabilirsiniz. Burada VitAgil markasına ait demir, D vitamini, B12 vitamini, C vitamini, Koenzim Q10 takviyesi ve multivitamin desteği gibi pek çok farklı içeriğe sahip çeşidi bir arada göreceksiniz. Vücudunuzun ihtiyacına uygun olarak bu ürünler arasından seçimler yapmanız mümkün. Örneğin, Allergo VitAgil Fer Demir damla vücudun demir ihtiyacını karşılamak amacıyla sıvı formda üretilmiş. Her servisinde 8,5 mg demir ve 10 mg inülin sunan etkili bir besin desteği olan bu üründeki inülin ise biyoyararlanımı destekleyen bir prebiyotik bileşen olarak görev alıyor. Ayrıca günlük demir ihtiyacının %61’ini karşılayan ürün, keçiboynuzu aromalı damla formu ile kolay tüketim sağlamakta. Bunun yanı sıra VitAgil vitamin D3 desteği ise özellikle kış ve bahar aylarında yeterli miktarda alınamayan D vitamininin düzenli olarak vücuda kazandırılabilmesi için geliştirilmiş. Servis başına 400 IU (10 mcg) D vitamini takviyesi sunan ürün, günlük ihtiyacın %200’ünü karşılayabilecek etkili bir içeriğe sahip. İsviçre menşeli ve patentli Quality-D ham maddesi kullanılarak formüle edilen Allegro VitAgil D vitamini takviyesi, yüksek emilim sağlamak için sızma zeytinyağı ile zenginleştirilmiş. Ayrıca özel tasarımı ile püskürtülerek kullanılan ve yüksek servis imkanı sunan ürün, herhangi bir katkı maddesi içermeyen yapısı sayesinde çocukların kullanımına da uygundur. Kısacası VitAgil ürünlerini hem kendiniz hem de çocuklarını için kullanarak vücudunuzun gereksinim duyduğu vitamin ve mineral desteğini ideal oranlarda sağlayabilirsiniz.

Allergo VitaSanol Ailesi ile Tanışın!

Allergo VitaSanol ailesi üyeleri farklı alanlarda takviyeler sunarak sizi hastalıklara karşı daha dirençli hale getirmek için çalışıyor. Damla ya da şurup formunda üretilen bu ürünler; B kompleksinin tüm vitaminleri, C vitamini, yağda çözünen A, D, E ve K vitaminleri de dahil olmak üzere toplam 13 vitamin ile beraber çinko, manganez, iyot ve selenyum minerallerini de içeriyor. Çeşitli gramajlarda satışa sunulan bu takviye edici gıdalar için ihtiyacınız doğrultusunda bu sayfa üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz. Çoğunlukla yetişkinlerde ve 14 yaşından büyük çocuklarda kullanıma uygun olan bu ürünler Narecza güvencesiyle sizin olabilir. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan çeşidi bulup sepetinize eklemek. Satın aldığınız ürün kısa süre içinden adresinize geliyor. Böylece siz de vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral desteğine oturduğunuz yerden sahip oluyorsunuz. VitaSanol zengin ürün çeşitliliğiyle burada. Acele edin, ürünler tükenmeden alışverişinizi tamamlayın!

Allergo VitaGlucan Ürünleri

İster kapsül ister şurup isterseniz de efervesan tablet olarak satın alabileceğiniz VitaGlucan ürünlerine sayfamız üzerinden zahmetsizce sahip olabilirsiniz. C vitamini, Beta Glukan ve çinko desteğiyle bağışıklığa olumlu katkılar sunan bu ürünler hem sizin hem de çocuklarınızın sağlığı için üretiliyor. Örneğin, Allergo VitaGlucan şuruplar 50 mg Beta Glukan, 60 mg C vitamini ve 5 mg çinko içeriğiyle yetişkinlerin ve 4-10 yaş aralığındaki çocukların kullanımı için geliştirilmiş. Farklı yaş grupları için farklı kullanım dozajları sunan VitaGlucan şurupları ambalajında belirtilen şekil ve miktarlarda tüketmekte yarar var.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.