sadsad x
asdasd

Ocuvite Complete Ürünleri

Görünüm: 3 4
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Ocuvite Complete

Ocuvite Complete bir Bausch+Lomb markasıdır. Bausch+Lomb; 1853 yılında, New York’ta bir optik dükkânı olarak kurulmuştur. Marka ilk önce sadece göz sağlığı üzerine ürünler geliştirmektedir. Sonrasında çok uluslu bir sağlık şirketi olan, Valeant Grubunun bir parçası olur. Valeant Pharmaceuticals International Grubu, bir ilaç şirketi olup sağlığınıza destek veren ürünler geliştirmektedir. Ocuvite Complete ise bu şirketin gıda takviyesi alanında ürün geliştiren markasıdır.
Ocuvite Complete bir gıda takviyesidir. Formülünde; Balık yağı, C Vitamini, E Vitamini, Omega-3 gibi mineral, vitamin ve yağ asitleri yer alır.
Omega-3 yağ asitleri, sağlığımız için almamız gereken temel yağlardır. Özellikle beyin için birçok faydası bulunmaktadır ancak vücut omega-3 yağ asitlerini kendi üretemez. Bu nedenle besinler ile alınması gerekmektedir. Özellikle batı tarzı beslenme günlük ihtiyacımız olan omega-3’ü karşılamaya yetmemektedir. Bu yüzden gıda takviyeleri ile desteklemek tavsiye edilir. Omega-3 farklı çeşitlerde sunulabilmektedir. Bunlardan en yararlısı DHA yani Dokozahekzaenoik Asit halidir. 22 karbonlu bir omega-3 yağ asidi olan DHA, en çok deniz ürünlerinde, balık yağında bulundur. Anne sütü de yüksek miktarda DHA içermektedir. Hamilelik süreci ve sonrasındaki emzirme süreci için de çok önemlidir. Beyin fonksiyonlarının korunmasına yardım eder. Sinir sisteminin gelişiminde de önemli bir rolü vardır.
C ve E vitaminleri de sağlığımız için önemli yere sahiptir. Vücudumuz C Vitamini kendi üretmez. Ayrıca vücutta uzun süre depolayamaz. Bu nedenle dışardan almak çok önemlidir. Bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmeye yardım eder. Kansere karşı korunmamıza destek verir. Tansiyonun dengelenmesine yardımcı olur. Güçlü bir antioksidandır. C Vitamini eksikliği yorgunluk, halsizlik gibi durumlara neden olabilmektedir. E Vitamini ise cilt sağlığından göz sağlığına, kalp sağlığından bağışıklık sistemini kuvvetlendirmeye kadar birçok konuda faydalıdır. Bu vitaminlerin vücutta azalması bazı sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilir.
Günlük hayatın koşturması içinde bazen almamız gereken besin ve vitamin değerlerini alamayabiliriz. O an bu gözümüze batmasa da sonrasında sağlığımız ile ilgili sorunlar yaşamamıza neden olabilir. İşte bu nedenle geliştirilen gıda takviyeleri, ihtiyacınız olan besin ve vitamin değerlerini kazanmanıza yardımcı olarak sağlığınızın korunmasına destek verir. Siz de sağlığınız korumak için Ocuvite Complete ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.