sadsad x
asdasd
Görünüm: 3 4
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Centrum

Centrum markası Pfizer’in bir alt markasıdır. Pzifer, 1849 yılında Brooklyn/ New York'ta bir kimya şirketi olarak Charles Pfizer ve Charles Erhart adlı iki kuzen tarafından kurulmuştur. 1929 yılında Pzifer, narenciyeye gerek duymadan sitrik asit üretimini sağlamıştır. Bu girişimle dünyada en çok kullanılan ilaç olan penisilinin üretimi de artmaya başlamıştır. Ünlü bir ilaç olan Terramicyn bir Pzifer markası olarak ortaya çıkmıştır. 1951 yılında Pzifer markası İngiltere, Meksika, Küba gibi ülkelerde ilk işletmelerini kurmaya başlamıştır. 1957 yılında Türkiye’de faaliyete geçmiştir. 2003 yılında araştırma gelitirme yöntemine dayalı ilaç üreten ilk firma olmuştur. Bu yöntemle geliştirilen ürünlerden biri de Centrum markasıdır.

Centrum markası bu Ar-ge yöntemi ile geliştirilmiş bir markadır. Temel vitamin ve mineraller içeren bir multivitamin-multimineral ekidir. Bu enerji kilidini açmak için folik asit, kalsiyum, demir, A, C, E, vitaminleri, Silenium ve B grubu vitaminlerini içinde barındırır. Centrum vitaminleri yetişkin ve çocuk sağlığı için özel olarak ayrıca üretilmiştir.

Centrum Silver 50 yaş ve üstü yetişkinler için üretilmiştir. 50 yılı aşkın yetişkinlerin değişen ihtiyaçlarının tamamlanması için özel olarak üretilmiştir.

Centrum Kids, büyüyen çocukların, sağlıklı bir çocuk olması için gerekli 18 multivitamin ve mineral içeren tam ve bilimsel dengeli multivitamin ve mineral takviyesidir. İçerdiği bazı önemli vitamin ve mineraller ile öğün atlayan ve yemek seçen çocukların kullanımı için idealdir. Çocukların günlük ihtiyacı olan gerekli besinlerin doğru kombinasyonu sağlar. Çocukları bu vitamine teşvik eden çilek tadında çiğneme tabletleri de bulunur.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.