Whatsapp Destek
%100 Orijinal Ürün
Güvenli Ödeme Garantisi
Yukarı

NBL Probiyotik ve Glukozamin Takviyeleri

Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 26 ürün bulunmaktadır.

NBL

Takviye edici gıdada öne çıkan markalar arasında yer alan NBL, 1964 yılından beri yerli sermaye ile geliştirdiği ürünleri sizinle buluşturuyor. Markanın probiyotikten glukozamine, çocukların geliştirilen takviyelerden hamilelik dönemi ürünlerine kadar oldukça geniş bir alanda takviye edici gıda çeşitleri bulunuyor. Siz de günlük beslenme düzeninize ek olarak kullanabileceğiniz ürünleri doktorunuzun tavsiyelerine göre sayfamız üzerinden tercih edebilirsiniz. Ayrıca tüm kapsül ve saşe ürün çeşitlerine sayfamızdan göz atabilir ve ihtiyaçlarınıza en uygun NBL gıda takviyesi çeşitlerini kolayca inceleyebilirsiniz.

NBL Probiyotik Çeşitleri

Vücudunuzu hastalıklara karşı korumak ve bağışıklığınızı güçlendirmek için kullanabileceğiniz NBL probiyotik takviyeleri sayfamızda yer alıyor. Pek çok farklı çeşidi bulunan bu ürünler hem yetişkinlere hem de çocuklara özel olarak çeşitleniyor. Yetişkinler için üretilen probiyotikler arasında en çok tercih edilenlerden biri de NBL Probiotic Gold. Bu ürün içeriğinde 5 farklı probiyotik bulunduruyor. Ayrıca vücudun önemli ihtiyaçları arsında yer alan C vitamini ve A vitamini de ürünün öne çıkan bileşenlerinden. Saşe formundaki bu probiyotiği siz de su, süt, meyve suyu, yoğurt veya gıdalarla karıştırarak kolayca tüketebilirsiniz. Eğer saşe ürünlerin tüketiminde zorlanıyorsanız NBL Probiotic Optima çiğneme tabletini de tercih edebilirsiniz. İçeriğinde 6 farklı probiyotik bulunduran bu takviye edici gıda çiğnenerek tüketilebiliyor. Ayrıca yemek sonrası bir bardak su yardımıyla da bu ürünü rahatlıkla tüketebilirsiniz. Çocukların kullanımı içinse NBL Probiotic ATP, kids, drop ve d3 drop çeşitleri bulunuyor. Kolay tüketilebilmesi için farklı aromalar ile desteklenen bu probiyotik takviyeleri, çocukların kullanımı için de hem saşe hem çiğneme tableti hem de damla şeklinde çeşitleniyor.

NBL Formula Serisi

Günlük gıda takviyesi çeşitlerini içeren NBL Formula serisi, ürün içerikleriyle değişen ihtiyaçlara cevap veriyor. Serinin en çok tercih edilen gıda takviyeleri arasında yer alan NBL Immuno Formula, sizi bağışıklık güçlendirici ve enerji verici ürün özellikleri arasında seçim yapma derdinden kurtarıyor. Siz de hem bağışıklığınızı güçlendirecek hem de günün koşuşturması içinde enerjinizi yüksek tutabilmenize yardımcı olacak bu ürünü tercih edebilirsiniz. Kapsül şeklindeki bu takviyenin kullanımı da oldukça kolay. C vitamininden magnezyuma, beta glukandan selenyuma kadar 26 farklı çeşit bileşeni bulunan bu gıda takviyesi sayesinde siz de sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Serinin içerisinde oldukça sevilen bir başka ürün ise NBL Focus Formula. Modern toplumun sorunları arasında yer alan dikkat dağınıklığına yardımcı oluyor. İster ders ister toplantı isterseniz de sınavlarda dikkatinizi daha rahat bir şekilde toparlayabilmeniz için bu ürün son derece başarılı bir yardımcı. Öne çıkan bileşenlerinde huperziya, gotu kola ve ginkgo biloba bulunurken aynı zamanda zengin bitki ekstreleri, esansiyeller ve vitaminler de içeriyor. NBL Osteo Formula ise iskelet sisteminin güçlenmesine yardımcı oluyor. Özellikle spor ile uğraşıyor ve kemik sağlığına önem veriyorsanız siz de doktorunuza danışarak bu ürünü kullanabilirsiniz. Gıda takviyesinin yoğun olarak kullanıldığı hamilelik dönemi içinse NBL Pregna Formula tercih ediliyor. Bu başarılı gıda takviyesi, gebelikten emzirme dönemine kadar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu özel bakımı hamileliğinizin her aşamasında size sağlıyor.

NBL Glukozamin Takviyeleri

NBL markasının en çok tercih edilen ürün çeşitleri arasında yer alan glukozamin takviyeleri, ilerleyen yaşla birlikte daha çok önem kazanan eklem sağlına destekte bulunuyor. NBL Glukozamin Kondroitin, size her yaşta hareket özgürlüğü sağlayabilmek için vücudunuza yardımcı oluyor. 750 mg glukozamin ve 600 mg kondroitin içeren bu ürün sayesinde siz de eklemlerinizi çok daha güçlü hale getirebilirsiniz. NBL Glukozamin Kondroitin MSM ve NBL Glukozamin Kondroitin Ultra olmak üzere iki farklı çeşidi daha bulunan bu takviyelerin içeriklerinde de ufak değişiklikler görülebiliyor. Siz de kendi ihtiyaçlarınıza en uygun olan NBL Glukozamin Kondroitin çeşidini bulmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Ayrıca NBL markasına ait daha fazla ürüne de bu sayfa üzerinden göz atabilir ve özelliklerini inceleyebilirsiniz. Günlük hayatın hızlı temposuna yetişmenizi sağlayacak ve bu sırada sağlığınızı güçlendirmeye yardımcı olacak ürünlere sahip olmak için siz de NBL ürünleriyle hemen tanışın.

Devamını Oku Gizle
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.