x
sadsad x
asdasd
Marka Listesi
Sırala:
1 2
NBL
Sırala:
1 2

NBL

NBL markası, 1964 yılında üretimine başlamış önemli bir yan destek ürünleri ve ilaç geliştirme firmasıdır. NBL kurulduğu günden beri kendini geliştirerek Türkiye’nin hatırı sayılır üretim ve ihracat firması olarak çalışmalarını sürdürüyor. Ürün çeşitliliğinde, kendisine tabi şirketler ve şirketlerinde geliştirdiği ve ürettiği ürünler, hem de lisans sahibi olduğu ve birçok ülkede satılan ürünleri üreten önemli bir şirket ve marka oldu NBL.

NBL, tüm bunların yanında Türkiye’nin önde gelen ihracat firmaları arasında önemli bir seviyeye sahiptir. Asya ve Avrupa ülkelerinin bir çoğunda kendisine bağlı olan bayilerle ve de yerel değerlere verdiği önemle, Türkiye’de sunduğu hizmet ve ürünlerini global pazara da açan NBL markasının bu geniş coğrafyada binlerce çalışanı bulunmaktadır.

NBL Geniş Üretim ve Çalışan Ağı Bulunan Saygın bir Firmadır

Türkiye’de üretim sahasında ve denetim içinde bulunan toplam 1000 tıbbi mümessil ve 95 bölge yöneticisi ile en büyük araştırma ve dağıtım gelişkinliğine sahip önemli ve kurumsal bir şirkettir. NBL yurtdışı temsilciliklerinde ise 400'ün üzerinde tıbbi mümessil ve 782 toplam çalışanı ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yurtdışı ağıda son derece gelişkin ve yaygın bir şirkettir.

NBL ilk defa İstanbul'da faaliyetlerine başladıktan sonra güçlü bir şekilde gelişmiştir. Nobelfarma'nın üretimine başladığı NBL markası, ek gıda takviyesi ürünleri arasında kısa zamanda önemli bir etki göstererek talep edilen bir ürün halini almıştır. NBL markasının 2 ayrı ürün gamı vardır.

NBL Sindirim ve hazım ürünleri, ve NBL Eklem desteği ürünleri

  • NBL sindirim sistemini kolaylaştırarak rahatlatıcı etkisi olan ürünleri, Probiyotik ve Prebiyotik ürünleridir. NBL eklem ve kemik problemi yaşayan kişiler için ise eklem ve kemik desteği ürünleri ise Glukozamin, Kondroitin, MSM içeren ürünlerdir. Bu ürünler tek başlarına ilaç olma özelliği olan ürünler değildir. Yardımcı besin etkisi gösteren ürünlerdir.
  • NBL markası kurulduktan sonra dünya değerlerine ve kurumsallığına sahip çıkmayı sürekli kendine görev bilmiştir. NBL bunun yanında dünya kaynaklarını en iyi ve etkili biçimde kullanmayı amaç edinmiştir. Yaşam kalitesini sürekli bir biçimde nasıl geliştiririm uğraşından hiç vazgeçmemiştir. Yeniklere açık, dünyayı takip eden gelişkin bir marka olan NBL son on yılın en hızlı büyüyen şirketlerinden biridir.

NBL markasını bu denli gelişkin yapan ana özelliklerden biri de hareketli Türkiye piyasası ve gelişen Orta Asya ve Balkan ülkeleri piyasasında altın kural olan ve hayata geçirmeyenin var olamadığı kuralı yerine getirmesidir. Değişime ayak uydurabilme. Değişen pazar koşullarında sergileyebildiği esneklik ve dinamizm ile gerektiği her zaman ve her yerde hızla strateji yenileyebilme becerisi kazanmış olan NBL bu sayede kendini sürekli yeniden üretebilmiştir. NBL faaliyetleri, aynı gruba bağlı Ulkar Kimya (hammadde ve mikropellet üretimi), Nobelfarma (her formda bitmiş ürün üretimi) ile Fargem (ArGe) tarafından desteklenmektedir.

Bir yandan global partner ve yeni ürün arayışlarına devam eden NBL, diğer yandan da faaliyette olduğu ülkelere yenilerini eklemeyi sürdürüyor. Gelişimini sürekli kılan NBL firması bu sayede ürünlerini sürekli bir biçimde piyasada canlı tutuyor, müşterileri ise değişen ürünleri devamlı takip ederek markanın canlı ağını geliştiriyorlar. Bu sayede sürekliliğini sağlayan NBL firması güvenilir özellikleri ile de insanların güvenini kazanmıştır. Ülkemizde denetimleri sürekli bir biçimde yapılan firma bu konuda son derece başarılı sınavlar vermeyi sürekli biçimde sürdürmektedir.

Devamını Göster

Yukarı Çık
Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.