sadsad x
asdasd

NBL Gıda Takviyeleri

Görünüm: 3 4
Toplam 16 ürün görüntüleniyor.
1 2

NBL

NBL; Nobel İlaç’ın kısaltılmasıdır. 1964 yılında kurulan yerli bir firmadır. Uluslararası alanda faaliyet gösteren köklü bir ilaç şirketidir. Geniş bir ürün portföyüne sahip olan marka; ağrı kesici ve romatizmal ilaçlar, antibiyotikler ve mantar ilaçları, soğuk algınlığı ilaçları, nadir hastalıklar ilaçları, probiyotikler, balık yağları gibi takviye edici gıdalar, bağışıklık sistemini güçlendirici vitamin ve mineral takviyeleri, saç-tırnak ve cilt sağlığı ürünleri, kozmetikler, kişisel temizlik ve bakım ürünleri gibi birçok kategoride ürün geliştirmektedir.
NBL ilaç markasının Focus Formula ürünü gıda takviyeleri arasında en çok beğenilen ürünlerinden biridir. Yorgunluk, halsizlik, stres, uykusuzluk, dikkat, konsantrasyon eksikliği gibi durumların ortadan kalkmasına yardımcı olan vitamin ve mineralleri vücudunuzun kazanmasına yardım eder. NBL Immuno Formula; bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye destek veren bir gıda takviyesidir. İhtiyacınız olan enerjiyi kazanmanız için yardım eder. NBL Osteo Formula; kalsiyum ve magnezyum desteği sağlayarak daha güçlü kemikler elde etmenize yardımcı olan bir gıda takviyesidir. Özellikle gebelik ve menopoz süreçlerinde kemik sağlığının desteklenmesi için kullanıma uygundur. NBL Pregna Formula; gebelik ve emzirme dönemlerinde vücudun günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri kazanması için geliştirilmiş bir gıda takviyesidir.
NBL probiyotik destekli ürünler de geliştirmektedir. Probiyotik, bağırsağa dost bakterilere verilen addır. Mide ve bağırsak florası içinde bulunurlar. Buradaki bakterilerin dengesinde bir sorun oluşursa buna bağlı olarak bazı hastalıklar görülebilir. Probiyotikler kötü bakterilere karşı vücudu savunmaya yardım eder. Özellikle yoğurt ve sütlü ürünlerde çokça probiyotik bulunmaktadır. NBL Probiotic Optima Çiğneme; sindirim sistemini düzenlemeye ve bağırsak sistemini güçlendirmeye yardım eder. NBL Probiotic ATP Şase; toz halinde sunulan bir probiyotiktir. Sindirim sistemini düzenlemeye destek vererek bağırsak sistemini güçlendirmeye yardım eder. NBL Probiotic Kids; çocukların kullanımına uygun olarak geliştirilmiş tablet formunda probiyotik desteğidir. Marka çocuklarınızın gelişimine destek olmak için balık yağı takviyesi de geliştirmektedir.
NBL Glukozamin ürünleri kemik ve eklem sağlığınızı desteklemek için geliştirilmiş gıda takviyeleridir. NBL Glukozamin Kondroitin MSM 60 Tablet; özellikle sporcular için ideal olan bir gıda takviyesidir. İçeriğine yer alan glukozamin eklemlerin su tutmasına yardım eder. Kıkırdak yapısının sağlığını korumaya destek verir.

Narecza WhatsApp Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. 09:30-18:30 Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.